Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na Pielęgniarkę
Soneaaa
bubuś


Donator

Posty: 225
Tematy: 13
Sty 2015
488
Slytherin
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Amy Anahid

Wiek: 17

Miejsce urodzenia: Londyn

Wykształcenie (Hogwart = Podstawowe): Podstawowe, w trakcie studiów o profilu magomedycznym.

Posada, na którą aplikujesz: Pielęgniarka

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?

**Do dyrekcji Hogwartu przyleciała szara sowa z zapieczętowaną kopertą.**
**Cała treść listu jest zapisana eleganckim, pochyłym pismem.**
Droga Dyrekcjo!
Listem tym chciałabym się polecić na stanowisko pielęgniarki w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart. W tym roku ukończyłam szkołę, również zapisałam się na studia których rozszerzonym przedmiotem jest zielarstwo. Wiem, że dam radę jednocześnie studiować i spełniać funkcję pielęgniarki szkolnej, nie mam poza tym żadnych zajęć mogących komplikować takie połączenie. Od klasy drugiej należałam do Klubu Nauki Wybitnych ze względu na moje dobre wyniki, oraz do Klubu Magomedycyny, od kiedy tylko powstał. W wieku trzynastu lat zaczęłam interesować się wręcz obsesyjnie medycyną, już wtedy wiedziałam, że z nią zwiążę swoją przyszłość. Nieskromnie powiem, że udało mi się w latach szkolnych uratować niejedno ludzkie życie. Cechuję się opanowaniem i potrafię dogadać się z innymi, nie tracę kontroli nad sobą nawet w najgroźniejszych sytuacjach, niestraszny mi jest widok krwi i wystających kończyn. Nieraz przesiadywałam w skrzydle szpitalnym i obserwowałam co robią pielęgniarki i pielęgniarze w różnych sytuacjach zagrożenia życia uczniów. Również uwielbiam młodzież szkolną, ich ambicje jak i zachowania w różnych sytuacjach. Chciałabym przekazać im swoimi działaniami, że człowiek potrzebuje drugiego człowieka. Moją pasją jest pomaganie innym, śmiało mogę to określić jako mój główny cel w życiu. Szybko się uczę, więc ta posada niedługo byłaby dla mnie obca. Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Z poważaniem,
[Obrazek: 832738DCB01282BA1DA4ADFB1A8A9553.png]


Oceny z SUMów i OWUTEMów:
SUMy:
OWUTEMy:
Zielarstwo - Wybitny
ZiU - Wybitny
Eliksiry - Zadowalający
Mugoloznawstwo - Wybitny
OPCM - Zadowalający
ONMS - Zadowalający
Transmutacja - Nędzny


[OOC]

Nick w grze: Soneaaa

Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, jedno (Dziecko).

Czy masz już jakieś doświadczenie?
Nie dane mi było póki co startować na jakąkolwiek posadę w Hogwarcie, tak więc doświadczenia nie mam (chyba, że w tym przypadku liczy się odgrywanie pielęgniarki średnio raz w tygodniu), choć w sumie doświadczenie w nauczaniu tutaj niezbyt się przyda. Jeśli chodzi o samą medycynę, to domowa jest mi bliska ze względu na przewlekłe choroby, poparzenia i inne wypadki w OOC.

Argumentacja OOC:
Rzadko mówię takie rzeczy, ale posada pielęgniarki w Hogwarcie naprawdę mnie kręci. W OOC jestem pomocną osobą, a także utożsamiam się pod tym względem z moją postacią, a wręcz jest to jej główna cecha, którą chcę rozwijać. Dlaczego chciałabym zostać pielęgniarką, a nie na przykład uzdrowicielką? Odpowiedź jest prosta - Hogwart. To tam najwięcej się dzieje i to właśnie tam chciałabym wrócić. Nie chciałabym być nauczycielem bo wiem, że ciężko by mi było na tej posadzie i nie mam wystarczającego doświadczenia OOC. A więc połączyłam pasję mojej postaci jak i chęci OOC. Poza tym jestem osobą, z którą, moim zdaniem, łatwo się dogadać.  Mam w zwyczaju słuchać osób bardziej doświadczonych ode mnie i korzystać z tego, co mi przekazują. Jeszcze chyba nikt nigdy nie miał problemów w komunikacji ze mną.

Nazwa Skype: ola_10101
modno
Wicedyrektor, Nauczyciel Eliksirów,


Moderator

Posty: 380
Tematy: 61
Gru 2014
418
Ravenclaw
#2
dopsuzcozan do rozmory kwalfikacyjnej
You have nothing to fear,if you have nothing to hide
modno
Wicedyrektor, Nauczyciel Eliksirów,


Moderator

Posty: 380
Tematy: 61
Gru 2014
418
Ravenclaw
#3
Odrzucone
You have nothing to fear,if you have nothing to hideSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2018.