Witaj!

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruth Giacalone
Wiedźma
Królowa KotówPosty: 1,035
Tematy: 24
Gru 2014
439
Ravenclaw
#1
Heart 
Ruth Jillian Jekaterina Giacalone
16 letnia Włoszka urodzona w Rzymie o czystości krwi 100%. Od ponad 9 lat zameldowana w Londynie, lecz od września do czerwca jej miejscem zamieszkania jest dormitorium. Mimo zastanowienia tiary który dom wybrać: Slytherin czy Ravenclaw po minucie gawędzenie dziewczynka trafiła właśnie do domu Roweny gdzie obecnie jest na 6 roku. Od dziecka wychowywana na religii Starożytnego Rzymu, niedawno wyrzekła się wiary na rzecz ateizmu.
[Obrazek: gnmwD2f.png]
 Wygląd 
[Obrazek: tumblr_na7ztzcz881r73uy5o1_500.gif]
Drobne ciało dziewczyny właściwie nie grzeszy żadnym z gabarytów. Nie posiada ani ogromnej wagi wręcz przeciwnie! Jest lekka niczym piórko posiadając te swoje 50 kilogramów. Nie ukrywając sporo urosła aby uzyskać 170 centymetrów. Sama budowa ciała jest zdecydowanie równie nieciekawa. Wystające w wielu miejscach kości w tym bardzo mocno zarysowane obojczyki i kości miedniczne a do tego długie i chudziutkie nogi z proporcjonalnie sporą stopą mogącą powodować myśli,  że dziewczynka będzie w przyszłości wysoką kobietą.
Głównym atutem włoskiej urody Ruty jest jej oliwkowa karnacja którą przyozdabiają długie, lśniące, zdrowe brunatne włosy oraz dosłownie w ułamkach procenta spotykane na świecie barwy tęczówek. Jedno oko posiada w kolorze kobaltu z lekkimi prześwitami czerni, jak gdyby pająk rozwiną na nim swą nić; natomiast drugie mieni się piwno-brunatną barwą z odcieniami zieleni w samym środku. Nie jest to jednak zasługa stricte heterochromii, gdyż palce w intensywności barw mieszała magia... ale o tym kiedy indziej. Prócz włosów ozdabiających długą, chudą szyję dziewczyny warto wspomnieć o tym, o czym księżniczki marzą najbardziej! Zaczątki kobiecej figury 15 latka posiada i wcale nie takie ledwo widoczne, stara się to jednak zatuszować pod luźnymi sukienkami i sweterkami podobnie jak mięśnie lekko zarysowane, nie tyle przez brak tkanki tłuszczowej co osobiste przekonania. Gładka skóra, bez nawet drobnej skazy na odsłoniętych częściach ciała ukrywa jednak sporo wad wyglądu młodej Włoszki. Mnóstwo blizn po ranach ciętych i znamiona które posiada od urodzenia nie są do zamaskowania nawet na jej ciemnej, oliwkowej skórze.
Ciekawym zjawiskiem w jej urodzie są również różowiejące podczas wszelakich emocji policzki który nieświadomie nadyma jak gdyby była chomikiem.
No i przechodząc do ubioru to garderoba dziewczynki jest bardzo rozbudowana. Przez dresowe po koronkowe sukienki nawet od najznamienitszych magicznych i mugolskich projektantów, po sportowe bluzy z kapturem w barwach hebanu. Na ręce nosi mnóstwo rysunków które w szkole robi sobie zaklęciem, natomiast w wakacje wszelkimi flamastrami a jej szyję i obojczyki zdobią [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się][Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się][Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]. Jedno ucho ma [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się] w wielu miejscach, chowa to natomiast pod burzą bujnych włosów przed rodziną. 
[Obrazek: gnmwD2f.png]
 
 Charakter 
[Obrazek: tumblr_ogzmp6W6Dp1ueb2qco1_500.gif]
Dziewczyna właściwie sama nie wie jak ma się zachowywać. I to chyba główna cecha jej charakteru. Jest strasznie zmienna. Raz cicha i unikająca kontaktu, innymi czasy zbyt towarzyska a jeszcze kiedy indziej zachowująca się jak typowy bad boy z fanfick'ów. Jest jednak w tym swoim zatraceniu bardzo dojrzała i odważna. Posiada niezwykły zmysł orientacji w terenie i niebywałą bystrość umysłu. Jak większość jej rodziny jest w Ravenclaw co też pokazuje jej lekkie zadufanie w sobie. Często bowiem nie zauważa winy u siebie a szuka jej u innych, często łapiąc się najmniejszych, najmniej ważnych faktów. 
Jest bardzo dociekliwa, aczkolwiek nie nachalna. Wie kiedy powiedzieć ,,Ogarnij du*ę Ruth bo nie warto'' aby w pędzie spekulacji i zawirowaniu myśli znaleźć czas na to co ważne i przyziemne. Jej słownictwo jest bogate, wręcz okazujące jej niebywałą inteligencję.
Nie jest przesadnie ambitna, gdyż uważa to za lekkie odchylenie psychiczne lecz o przedmioty które uwielbia stara się z całych sił. Pokazały to między innymi egzaminy kiedy ucząc się z innych przedmiotów zawaliła 3 na ocenę Nędzną, która często na krukonów nie przystała. Można by tu też wspomnieć o jej niezwykłym zamiłowaniu do sztuk pięknych i literatury. Oraz o niesamowitej woli walki. Potrafi nocami nie spać ażeby osiągnąć swój cel.
Do tego jest można by określić... tajemnicza. Nigdy nie pokazuje wprost swych uczyć, można pomyśleć, że jest lekko wycofana ze społeczeństwa lecz to tylko wrażenie. Stając się swojego czasu bardzo cichą i spokojną przyjmuje kolejne cechy charakteru obecne tylko w tej twarzy. Małomówna, zdawkowa i momentami sarkastyczna ale nie tak, ażeby kogoś urazić. Do tego przemyślenia filozoficzne często kończące się odejściem bez słowa tworzą wokół niej swojego rodzaju otoczę izolacji. Nikt jej nie przekroczy, a jeśli już ktoś spróbuje to zrobić wie, że za nią jest jeszcze gorzej. Mowa tutaj o jej przyjaciołach, którzy zazwyczaj kiedy widzą, że Ruth tak się zachowuje po prostu odchodzą.
Bywają jedna dni kiedy staje się kompletnie inna. Zwykle wtedy kiedy ukrywa coś bądź chce pozostać sama. Ucieka z niej ta dziecinność, delikatność i choćby cechy opisane wyżej. Staje się oschłą, zimną i wredną dziewuchą, jak gdyby pochodziła z wysoko postawionej społecznie rodziny i wychowywana była na księżniczkę. Otóż to! Księżniczka! To świetne określenie. Wymądrzała, zadufana w sobie i pełna pychy. A wewnątrz jednak taka krucha, dziewczęca i skromna.
Dlaczego się tak zachowuje? Nic bardziej mylnego. Każdy w swoim życiu przechodzi załamania i załamki, które u Ruth są wiecznością. 
[Obrazek: gnmwD2f.png]


☽ Historia 
[Obrazek: tumblr_mhyo0iPUEV1riosdro1_500.gif]
Trochę poczekamy nim los ją napisze.
[Obrazek: gnmwD2f.png]

☽ Rodzin
[Obrazek: elena-gif-katherine-nina-dobrev-Favim.com-1105750.gif]
Giacalone & Ivanowicz 
[Obrazek: gnmwD2f.png]


☽ Relacje 
[Obrazek: large.gif]
Massimilliano Giacalone - ''Nienawidziłam go, plułam i pragnęłam zemsty, którą w końcu dostałam. A wiesz co jest najgorsze? Że ona mnie zabolała najbardziej.''
Ludomiva Ivanowicz - ''Nie znałam jej, nie poznam i nie chciałabym poznać. Czym jej zaszkodziłam, że zabrała Pablo a mnie zostawiła? Dlaczego to jego wzniosła nad niebiosa, a mnie oddała do Hadesa?''
Pablo Giacalone - ''Kocham go całym serduszkiem choć... zazdroszczę. Zazdroszczę mu tego, że nie przechodził przez to samo co ja. Zazdroszczę mu, że miał kochającą rodzinę. Mimo to nie żywię do niego nienawiści - oddałabym wręcz za niego życie.''
Rosalie Giacalone - ''Ciotka wiele dla mnie znaczy, choć nasze relacje odeszły w niepamięć. Teraz... teraz po prostu jest. Może i nie mamy kontaktu, ale nadal jest dla mnie ważna.''
Anne Giacalone - ''Kocham ją jak siostrę, mimo tego, jak wiele nas różni. Nie widziałam jej tyle czasu, ohh, strasznie nad tym ubolewam. Nie cofnę jednak czasu, trzeba żyć dalej.''
Riccardo Giacalone - ''Płakałam za nim, pierwszy raz jawnie i otwarcie. Wiele dla mnie znaczył lecz... każdego to czeka, każdego to dopadnie. Szkoda tylko, że tak szybko.''
Diaval Giacalone - ''Polubiłam gnojka mimo tego, że tak rzadko się widywaliśmy.''
Oliver Wright - ''Facet Anne, albo i nie. Lubię go, nawet bardzo, choć nie uważam go za dobrego pielęgniarza... nie pasuje mi do tej funkcji. Jest taki za bardzo rozrywkowy jakoś.''
Louis Gingerblade - ''Oj, jest świetny! Mądry i bardzo miły. Świetny krukon, któremu życzę jak najlepiej i jak najwięcej tego najlepszego. Staram się go wspierać w nauce, w końcu trzeba pomagać bliźnim, nie? A ja mam dużo do zaoferowania... na przykład książki!''

[Obrazek: gnmwD2f.png]
☽ Ciekawostki 
[Obrazek: tumblr_mky43uZVJc1rwuylqo1_500.gif]
☾ Ma [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się], wabiącego się Ismo.
☾ Jej patronusem prawdopodobnie będzie [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się].
--> Boginem Ruth jest ona sama.
☾ Jej ulubionym kolorem jest burgund, zapachem lawenda a liczbą 18.
☾ Posługuje się 3 językami i przy każdym z nich mocno słychać u niej włoski akcent.
☾ Ma [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się], którego się trochę wstydzi. 
☾ Cierpi na Synestezję dlatego liczby widziane są przez nią w [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się] sposób.
☾ Interesuje się demonologią.
☾ Widzi testrale i uważa je za jedne z najpiękniejszych zwierząt.
☾ Ma mnóstwo notatników zapełnionych [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się] o budowie ciała człowieka i innych istot.
☾ Jej [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się] to:
Jabłoń - różdżki wykonane z jabłoni nie należą do częstych. Ich właściciele są osobami obdarzonymi szczególnym urokiem osobistym i dążą do wysokich celów i ideałów, ponieważ różdżka ta nie jest najodpowiedniejsza do czarnej magii. Posiadacz tej różdżki często ma duże zdolności do porozumiewania się językiem innych istot.
Łuska trytona - działanie dość analogiczne do tego co łuska syreny, z tym że powodzenie przynosi kobiecie. Bardzo źle współgra z kobietami o genetyce wili, gdyż są naturalnymi konkurentkami. Odbiera jej wtedy jej magnetyczny urok, postarza i odbiera energię życiową.
[Obrazek: gnmwD2f.png]
Galeria.

Wizerunek: Nina Dobrev
Postać na nicku: Tixxia
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: 0a3f7b749f599a42bc298b5ce4cddebc.gif]

ola566
Pierwiastek z pięciuset sześćdziesięciuPosty: 205
Tematy: 6
Cze 2015
74
Hufflepuff
#2
Jest repka Wink
Jak znacie jakieś fajne anime to poprosiłabym podsyłać mi nazwy na pw.
[Obrazek: ohL5nKc.png]
Tenshi
:)Posty: 322
Tematy: 18
Lut 2015
296
Slytherin
#3
o jeju, martynka! jaka cudowna karta, chyba najlepsza jaką widziałam Heart
Shizuku
LabadziaraPosty: 46
Tematy: 9
Maj 2016
67
#4
Jaka śliczniutka karta! Heart
Julia154
grubolPosty: 121
Tematy: 9
Maj 2015
156
Hufflepuff
#5
Boska karta ^.^ Heart
Cara
CzarownicaPosty: 435
Tematy: 45
Lip 2015
288
Slytherin
#6
czo ta catherine  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nitala02
Specjalistka od balkonówPosty: 182
Tematy: 28
Mar 2016
77
Slytherin
#7
Dzięki za relacje i mnie rozbroiłaś z tymi cyferkami Big Grin
Niedostępny
Veniqui
Fałszywy odmieniecPosty: 514
Tematy: 27
Gru 2015
Slytherin
#8
wspaniala seksuologu Heart
Xaroyu
do końca lipca mam wakacje i mnie nie maPosty: 257
Tematy: 16
Sie 2015
Ravenclaw
#9
Piękna karta, polecam serdeczniusio. Brakuje tylko nazwiska Eld do pełnego kozactwa, ale i tak jest supi Heart
Wiedźma
Królowa KotówPosty: 1,035
Tematy: 24
Gru 2014
439
Ravenclaw
#10
Dziękuję dziękuję! Heart
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: 0a3f7b749f599a42bc298b5ce4cddebc.gif]
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2018.