Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WhoAmI? - O mimiku który chciał być człowiekiem
merlin0
WeteranPosty: 1,511
Tematy: 172
Gru 2014
2,249
Ravenclaw
#1
Przydomek/Imię: Eva Ana - toższamość przybrana po pewnej dziewczynce która miała iść do Hogwartu
Wiek: 27 [Nie żyje]
Co to za stworzenie?: Mimik – stworzenie magiczne zamieszkujące wyspę Wielkanocną. Żyją samotnie pod posągami na wyspie. Rozmnażają się rzadko dlatego łatwo jest Kontrolować ich liczebność. Problem tkwi w ich umiejętnościach. Mimiki to cholernie inteligentne stworzenia które potrafią kopiować całkowitą osobowość człowieka lub stworzenia które chociaż raz widziały. Australijskie Ministerstwo kontroluję je na wyspie jednak niekiedy jeden lub dwa mimiki przybierają postać turystów i uciekają z wyspy. A wtedy na świecie zdarzają się dziwne i chaotyczne rzeczy. Pojawia się w centrum Nowego Jorku Michael Jackson mimo że zmarł kilka miesięcy temu. Prezydent Polski szaleje na spotkaniu z prezydentem Japonii. Miley Cyrus robi dziwne rzeczy na swoim koncercie. A to tylko to co spotykało sławne osoby. Mąż wyzywa żonę a później udaje że nic nie pamięta. Milioner rozdaje swoje pieniądze a później domaga się zwrotu.
Z wyglądu mimiki naturalnie przypominają obrzydliwego człowieczka wielkości 13 latka z wydłużonym nosem i nieproporcjonalnych rękach. Nie posiadają żadnej formy ochrony są otwarte na ataki ze wszystkich stron. Przeżywają tylko dzięki swoim umiejętnościom przybierając postacie napastników.
Sposobem na złapanie Dopplera jest owiniecie go w srebrne łańcuchy co przywraca je do naturalnej formy. Nie widać ich w żadnych zwierciadłach i tafli wody.
Mimiki z natury nie są stworzeniami agresywnymi lubią po prostu robić coś na przekór innym. Niekiedy probują pomóc człowiekowi niekiedy mu przeszkadzają ponieważ uwielbiają płatać figle. Ludzie boją się Mimików gdyż uważają je za niebezpieczne. Czarodzieje na całym świecie mordują dlatego są gatunkiem chronionym.
Aktualne miejsce zamieszkania: Hogwart
Zdjęcie/Rysunek postaci: Forma prawdziwa:
[Obrazek: latest?cb=20090930113438]
Przybrana forma w której się pojawiał najczęściej:
[Obrazek: lilly+luna+potter.jpg]
Cechy charakteru postaci: Eva bo tak ustaliła że będzie się przedstawiać jest z zasady jedną wielką figlarą. Uwielbia dobrą zabawę chociaż posiada dosyć dziwne poczucie humoru. Śmieszy ją chaos i dezinformacja ludzi w okół. Lubi gdy inni denerwują się i nie wiedzą w jaki sposób się coś stało. Oprócz tego Eva przez długie przebywanie z ludźmi zawsze chciała ich zrozumieć i być taka jak oni. Dlatego w każdej wolnej chwili przeczesywała książki w bibliotece Hogwartu a niektórych uczyła się na pamięć iż mogła je cytować, stąd ludzie nazywali ją niekiedy "chodzącą encyklopedią". Dla osób które obdarzyły ją zaufaniem i polubiły była wierna i spełniała ich każdą zachciankę, lecz dla osób które krzywdziły inne pałała czystą nienawiścią na każdym kroku próbując wypłatać im jakiegoś figla. Kiedy czuła się bezsilna zmieniała się w formę wilkołaka którego kiedyś widziała w Zakazanym Lesie.
Historia: Pewnego dnia narodził się młody mimik o którego istnieniu nie dowiedzieli się "panowie w niebieskich szatach" jak zwykli ich nazywać inne mimiki. Rodziciel, ponieważ te stworzenia nie dzielą się na płcie, postanowił ukryć młodego mimika i podczas jednej z wycieczek na wyspy wielkanocnej wraz z nim spróbowali wydostać się z wyspy. Przybrali formę małej dziewczynki i jej matki i próbowali dostać się na statek. Dziewczynka się dostała jednak matka została złapana przez "panów w niebieskich szatach". To był ostatni dzień w którym młody mimik widział swojego rodziciela. Mimik przez miesiąc żył w rodzinie czarodziejów nie ujawniając się przed rodzicami dziewczynki. Szybko podłapała jaka mniej więcej była Eva i próbowała ją udawać. 1 września rodzice Evy wysłali mimika do Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart a ta nie mając wyboru udała się tam. Na samym początku żyła w cieniu i podsłuchiwała ludzi dowiadując się wielu ciekawych rzeczy. Nie sypiała z ludźmi w dormitorium bojąc się o identyfikacje jednak wykopała sobie małą norkę w Zakazanym Lesie gdzie ukrywała się przed ludźmi. Przełom w jej nudnym życiu nastąpił gdy odkryła bibliotekę i masę wiedzy którą mogła z niej pojąć. Przesiadywała tam dniami i nocami. Zaczęła wypożyczać masowo książki na konta innych uczniów. Niekiedy zmieniała się w nauczycieli i robiła sobie żarty z uczniów jednak po pewnym przypale z udziałem Lorcana Proctera i Alberta Lestrenge zaczęła tego unikać. Żyła w cieniu i płatała figle aż do przełomowego momentu w jej życiu. Pewnego dnia postanowiła zrobić sobie żarty z pary dzieciaków którym powiedziała że pod Hogwartem żyje smok. Zaprowadziła ich do jaskini i zmieniła się w małego żmijoptaka którego widziała na Wyspie Wielkanocnej. Dzieci czyli Samara i Matthew, oraz Dorian który przypałętał się jakoś obdarzyli Eve szczerą przyjaźnią. Z czasem zaczęła się z nimi przyjaźnić aż poznała innych uczniów. Po dłuższym czasie umarła ze starości.
Relacje:
Samara Wright- przyjaciółka 
Dorian Gingerblade - przyjaciel
Sophie Beneth - przyjaciółka
Lorcan Procter - uwielbiała płatać mu figle
Paul Hussain - bardzo go lubiła gdyż mimo że często spotykał ją po ciszy nocnej nie karał jej
Alex Hussain - nie lubiła go zbytnio bo krzywdził innych ludzi jednak Sophie go lubiła więc go tolerowała
Ryan Holmes - Cwelyan, konfident, osoba która za co się nie wzieła krzywdziła innych wokół. 
Matthew Maxim - chłopak z którym mogła wymieniać się swoją wiedzą. Polubiła go
Alexandra Wolf - znała ją krótka jednak bardzo ją polubiła
Peter Margel - jedyna osoba której bała się równie mocno jak "ludzi w niebieskich płaszczach"

Ciekawostki:
- Uwielbiała zmieniać się w wilkołaka i wyć do księżyca nawet jak nie było pełni aby straszyć uczniów.
- Zaprzyjaźniła się ze skrzatami z Hogwartu pomagając im sprzątać a szczególnie z jednym z nich o imieniu Ściereczka.
- Razu pewnego wyskoczyła w postaci wilka na Naomi Margel jednak ukrywała się przed nią pod inną osobowością przez miesiąc aż ta zapomniała.
"The evil never ends, just evolves"
[Obrazek: tumblr_oyk7awvPDz1wek8cxo1_1280-15093259...&width=550]
PrawdziwyZiela
Streamerinho


Pracownik Hogwartu

Posty: 1,163
Tematy: 45
Mar 2015
429
Hufflepuff
#2
To tak można? : P Ale fajnie xd Repka here
[Obrazek: 9IWaIks.png]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]
C4mp3r
Na ręce złoty AnimusPosty: 786
Tematy: 28
Gru 2014
599
Hufflepuff
#3
Bardzo smutne :c [*]
[Obrazek: vhy8P08.png]
ReTTy
Banować te Pusię


Donator

Posty: 329
Tematy: 16
Sie 2015
417
Ravenclaw
#4
Najlepsza psiapsiuła Heart
ReTTy
Banować te Pusię


Donator

Posty: 329
Tematy: 16
Sie 2015
417
Ravenclaw
#5
Ciągle tęsknie ConfusedSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2018.