Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaakceptowane Podanie na Dorosłego
PijanyProtos
CzarodziejPosty: 5
Tematy: 1
Wrz 2016
1
#1
Imię i nazwisko: Christophe Paris

Data i miejsce urodzenia: 24 Grudnia **24 Lata Wstecz** Francja, Paryż.

Status krwi: 100%

Historia postaci:  Każdy miał jakąś inną historię, inaczej się rozpoczynała. Zaś zacznijmy. Christophe, urodził się w Paryżu, dnia 24 Grudnia, czyli w Wigilie. Na początku rodzice mieli mu dać na imię Adam, ze względu na ową tradycję chrześcijańską, a raczej... pielęgniarka tak chciała. Zaś matka chłopca, uparła się iż ma mieć na imię Christophe'a. Zamieszkali oni w małym mieszkanku, w samym sercu Paryża. Christophe'a miał też brata, ale widywał go tylko w święta, przez co i tak nie pamięta nawet jak wyglądał. Całe dzieciństwo, spędziło mu dobrze. Miał dużo kolegów i koleżanek. Rodzice nie byli zbyt dobrze nadziani, ale nigdy nie brakowało na ubrania czy jedzenie. Wyprawka do szkoły, dla brata Christophe'a też nie była kosztowna. W wieku 8 lat, rodzice razem z bratem Christophe'a oraz samym chłopcem wyprowadzili się do Londynu. Było to małym ciosem dla małego chłopaczka, ponieważ nie miał on kontaktu ze starymi kolegami, bądź przyjaciółmi. Po 9 urodzinach, pojawiły mu się magiczne zdolności. Otóż, chłopak pomyślał sobie nad patykiem, i przemienił (przetransmutował) w samochód zdalnie sterowany, na pilota. Rodzice byli dumni, oraz szczęśliwi iż mają kolejnego czarodzieja, chociaż było to wiadome od początku narodzin. I tak na jedenaste urodziny, dostał swój list z Hogwartu.  Razem z rodzicami, oraz dawno widzianym bratem udali się na ulice Pokątną kupując wszystkie potrzebne rzeczy do szkoły.

Szkoła
Ważny etap w życiu każdego młodego człowieka. Pojechał on pociągiem na stację do wioski Hogsmeade, i udał się przed bramę prowadzącą do Hogwartu. Popłynął on łódkami, razem z trzema innymi kolegami. Widział on ogromny zamek i z niedowierzaniem, wpatrywał się w niego. Mówiąc do swoich kolegów, swoim ojczystym językiem. Większość oczywiście nie zrozumiała, tak samo jak Christophe, nie rozumiał ich. Po przypłynięciu do portu, udał się za Wice Dyrektorem, i wszedł do Wielkiej Sali. Tam czekała Tiara Przydziału. Po wyśpiewaniu swojego "Wierszyka", zaprosiła uczniów na krzesło i tak po kolei Wice Dyrektor, nakładał owy kapelusz na głowy uczniów. Tak przyszła kolej na Christophe'a. Zasiadł on na krzesełku, i tiara wykrzyknęła Gryffindor.  Nie wiedział czy ma się cieszyć czy nie, ale starsi uczniowie przywitali go brawami. Tak rozpoczęła się wielka uczta. Zobaczył on różne potrawy, z którymi nie miał do czynienia i zajadał je, w dość szybkim tempie. Po przemowie dyrektora, wszyscy udali się do dormitoriów. Jeżeli chodzi o szkołę, Christophe nie skończył jej jako kujon, lecz wykształcony człowiek, który znał się na tym co chce robić w życiu. Miał on oceny dość niezłe, a w Szkole nie miał żadnej większej miłości. 

Dorosłość
Na początku swojej przygody po szkole, dowiedział się on o stracie rodziców. Przez co już nie mógł zobaczyć brata. Próbował on go odnaleźć, ale na marne. Przeprowadził się on do wioski Hogsmeade. Nie ufał większości nikomu. Kiedyś pojechał na wycieczkę do Turcji, gdzie odbył się zamach. W wyniku, owego zamachu uznano go za zmarłego. Lecz tak na prawdę, leżał on w szpitalu, przewieziony Helikopterem. Stracił on nogę, i tak dostał on protezę. Ponownie został sam odwieziony do Św. Munga, i zostały mu wypisane wszystkie leki. Do teraz, jego proteza może wytrzymać największe bóle. W owej protezie uczył się poruszać do 21 roku życia. Jak na razie, był on tylko na studiach w jednym kierunku, czyli Zaklęć i Uroków. 

Wygląd postaci:  Christophe to chłopak o delikatnej cerze. Na jego głowie, znajdują się czarne włosy, które często sterczą do góry. Brwi ma w kolorze czarnym, i wyglądają jak męskie brwi, tylko że są ociupinkę dłuższe. Oczy są zaś koloru brązowego, przypominającego już czarne oczka. Pod średniej wielkości oczkami znajduje się średniej wielkości nos . Mierzy on 185 cm, i jest on dość chudy, jak na swój wiek. Poprzez treningi z protezą, oraz samymi ćwiczeniami dla lepszej kondycji, ma wyrobioną jakąś część brzucha. Na jego lewej ręce, znajduje się mały pieprzyk, przez co może być on znakiem rozpoznawalnym dla chłopaka. Lubuje się w czarnych kolorach, gdzie ma doczepiony kaptur. Niektóre elementy stroju, są zrobione z metalu. Za pomocą magii nie jest on ciężki, a wręcz przeciwnie. Nosi on zawsze, zakrzywioną różdzkę, z tyłu, gdzie na ową rzecz ma uszyty metalowy pokrowiec, przypominający jakiś pokrowiec na sztylet lub inny ostry przedmiot. Nosi on też pokrowiec na katanę, chociaż owej nie posiada. Transmutuje go sobie w plecak, aby nie wzbudzać większych podejrzeń.

Cechy charakteru: Po wieku Christophe'a można stwierdzić iż jest osobą niedojrzałą, co jest kompletną bzdurą. No oczywiście każdy może zachować się jakoś dziecinnie, nawet on. Ale owe zachowania przeszły mu, gdy stracił swoją nogę.  Zawsze próbuje dojść do celu jaki ma. Jest dość czuły, oraz okaże pomoc, kiedy będzie potrzebna. Ma zamiar zostać nauczycielem, ale czy jego charakter oraz wiedza mu na to pozowli, tego nie wie nikt. Cały czas poznaje nowy języki, ludzi jak i zwierząt, jednak tych drugich musi się uczyć dłużej ponieważ jest inny zapis. Bardzo lubi on dziedzine czarnej magii, jak i białej magii. Chociaż gdyby miał wybierać, wybrałby Czarną. Od dziecka marzył, aby zamienić się w zwierze, co potocznie jest nazywane animagią. Na razie tylko raz jego charakter zmienił się.

Wyniki z OWuTeM-ów:
(Dysponujesz trzydziestoma punktami. PO – 5, Z – 4, N – 3, O – 2, T – 1; nie istnieje możliwość niepodchodzenia do egzaminu.)

Astronomia –  T
Eliksiry –  T
Historia Magii –  T 
Językoznawstwo – T
Latanie – T 
Numerologia – O 
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – T
Obrona Przed Czarną Magią – O 
Smokologia – O 
Starożytne Runy –  O
Transmutacja – PO
Wróżbiastwo – O
Zaklęcia i Uroki – PO
Zielarstwo – O 

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Z Youtube

Co to jest IC i jak je zapisujemy? IC- In Character. Świat wewnątrz gry. Akcje zapisujemy w gwiazdkach *Myje naczynia*, bądź komendą /me. Za pomocą komendy /do opisujemy otoczenie.

Co to jest OOC i jak je zapisujemy? To co się dzieje poza grą. Zapisujemy w nawiasach. (Ej, zastopujcie akcje, ponieważ musze iść na obiad... czyli takie 15 minutowe z/w)

Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.
**Na dworze zaczął padać deszcz, a wszyscy schowali się do domków w wiosce Hogsmeade**
[C]- Christophe
[C]- *Po ciężkim dniu, w pracy dorywczej poszedł sobie porządkować dom. Wyciągnął potrzebne rzeczy do sprzątania oraz zabrał się za ową czynność.* Trzeba tutaj odkurzyć...  *Zaczął sobie nucić pod nosem piosenkę, oraz podczas odkurzania, znalazł pod szafką stare zdjęcie, sprzed 10 lat. Spojrzał na owe zdjęcie dokładnie* Hm..? *Odwrócił z tyłu fotografię oraz było napisane "Hogwart. Życzymy powrotu do zdrowia Christophe!" 
**W całym domu, lekko zawiały firanki poprzez wiatr unoszący się na dworze**

[C]- *Wziął zdjęcie, po czym zaczął szukać ramki, aż znalazł w szufladzie komody. Oprawił to w ładną rameczkę po czym, położył na dobrym miejscu ową ramkę ze zdjęciem**

**Do rąk chłopaka przyleciała pewien ptak z papieru, oraz podleciał mu do rąk**

Hm..? *Odpakował list, po czym spojrzał na niego i zagłębił się czytając. W środku znalazł kolejną fotografię przedstawiającą chłopaka z ulubionym nauczycielem transmutacji* Matko... ile temu lat było... *Powiedział to z uśmiechem na twarzy, w swoim ojczystym języku jakim był francuski*

[C]- *Zrobił mały ołtarzyk na owe zdjęcie, po czym przebrał się w swoje ulubione ciuchy, oraz wyszedł z domu, zakładając płaszcz przeciw deszczowy. Przed domem, zamknął drzwi od swojego mieszkanka i podbiegł do trzech mioteł zamawiając sobie pyszną herbatkę*Czy przeczytałeś regulamin? Tak!!! [Jest to konto, zarchiwizowane. Na znak tego powstało nowe]

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/


Donator

Posty: 1,392
Tematy: 38
Gru 2014
1,146
Gryffindor
#2
Dopóki nie znajdzie się nauczyciel zaklęć i uroków będziesz musiał poczekać.
PijanyProtos
CzarodziejPosty: 5
Tematy: 1
Wrz 2016
1
#3
A co to ma wspólnego, z podaniem?, jeżeli można zapytać. To że moja postac chce być nauczycielem, nie znaczy że być musi.
Cara
CzarownicaPosty: 435
Tematy: 45
Lip 2015
288
Slytherin
#4
Akurat kiedy zwalnia się posada nauczyciela to robisz postać która miała dobre oceny z ZiU... Już się zdarzyło że ktoś oszukał grubszego że nie napisze podania na nauczyciela a to zrobił. Poczekasz sobie.
PijanyProtos
CzarodziejPosty: 5
Tematy: 1
Wrz 2016
1
#5
Akurat przy pisaniu podania, nie patrzyłem na to czy są wolne posady. (O ile w ogóle jakieś były). Jeżeli będzie potrzeba to już zmienie, owe oceny. No cóż, jak będzie trzeba to poczekam.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/


Donator

Posty: 1,392
Tematy: 38
Gru 2014
1,146
Gryffindor
#6
Opisz mi na PW w jaki sposób zamierzasz grać tą postacią, co robić i jak rozwijać.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/


Donator

Posty: 1,392
Tematy: 38
Gru 2014
1,146
Gryffindor
#7
Wysyłąłeś mi to gdzieś? Przez to że forum padło zapomniałem o podaniach.
PijanyProtos
CzarodziejPosty: 5
Tematy: 1
Wrz 2016
1
#8
Napisałem, i wysłałem.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/


Donator

Posty: 1,392
Tematy: 38
Gru 2014
1,146
Gryffindor
#9
Zaakceptowane.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2018.