Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Hasła do dormitorium
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam słabą propozycję, ale to by (przynajmniej mi) się mogło przydać. Chodzi o to, że jestem nowy na serwerze (Gram dwa dni) i kiedy wejdę na serwer pojawiam się w dormitorium slytherinu, i musze czekać (czasem nawet godzinę) na to, jak ktoś z mojego domu wejdzie na serwer i otworzy drzwi. Pytam się, zarówno w IC jak i w OOC, ale nikt nie daje odpowiedzi, pewnie przez limity zasięgu chatu. Dlatego proszę, by dodać np. komendę, która podaje aktualne hasło do swojego dormitorium. Albo o informację o aktualnym haśle do dormitorium w formie tabliczki na tablicy ogłoszeń w nim. Myślę, że takie coś mogło by odrobinkę usprawnić grę nowym graczom.
W sumie to popieram, czasami po dłuższej przerwie w grze przyda się to również starszym graczom (mi również, wiele było takich sytuacji). Jak najbardziej za.
Mateuszku, wystarczy do kogoś napisać pw/skype. Bynajmniej u mnie to działa xD
Wystarczy być w konfie danego domu na Skype.
(10.08.2016 19:11)Viserys napisał(a): [ -> ]Wystarczy być w konfie danego domu na Skype.

Aaaa... Jak się do niego dołączyć?
Napisz do kogoś kto w niej jest na skype. Np. Do mnie. Na pw podaj mi skype, to jutro cie dodam.
Ja jestem nawet ZA, poniewarz komuś może się zawiesić skajpek albo go nie mieć Tongue
Też miałam taką sytuacje  i 100% jestem za

Deleted

Jakiekolwiek podawania haseł na OOC (w tym na PW i na Skype) są niezgodne z zasadami gry. Co więcej wykorzystywanie haseł zdobytych niezgodnie z grą w in character jest karane. Tych, wszystkich, którzy to robią (np. tych którzy się tutaj przyznali) czeka sroga kara. Będę o tym pamiętał przy wydawaniu zgód.

Zdobycie hasła do dormitorium, to najprostsza z możliwych rzeczy. Wystarczy, że zapytasz się któregokolwiek domowników, albo podejdziesz do nauczyciela. Zero filozofii.

Co do zapominania haseł. Trudno. Każdy może je zapomnieć, a wywieszanie ich w dormitorium, to sprawa opiekunów.