Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: [ Śnieżki ]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Przychodzę do was z pomysłem nadania efektów graczowi który oberwał śnieżką.
Np efekty odczuwalny (to tylko przykłady jeżeli to wejdzie w życie efekty mogą ulec zmianie)
-po trafieniu w głowę gracz otrzymuje na 2s. nudności i ślepotę
-po trafieniu w nogę osoba trafiona otrzymuje spowolnienie na 2s.
-po trafieniu w rękę gracz otrzymuje wyczerpanie na 2s.
-po trafieniu w plecy osoba jest przesunięta względem swojej pierwszej pozycji o jedną kratkę do przodu
-po trafieniu w klatkę piersiową gracz jest przesunięta względem swojej pierwszej pozycji o jedną kratkę do tyłu.
Dziękuje za uwagę i do zobaczenia w niedalekiej przyszłości
Pomysł nie jest głupi, ale zauważywszy miliardośnieżkowy spam, który się odbywa, jestem na Nie. Będzie to strasznie uciążliwe.
Jestem na Nie. Zauważ, że większość graczy spami owymi śnieżkami. Ciężko byłoby w ten sposób grać. Pomysł nie jest aż taki zły, ale raczej działałoby to na niekorzyść.
Sam jestem na nie, ze względu spamowanie owymi śnieżkami - Szczerze, powinno się karać za spam nimi ;-;
Wydaje mi się, że Patrykowi chodziło o efekty, które robiły by śnieżki, a nie o spam nimi.

Zwyczajnie piszecie o spamie akcjami typu "[MarianKowalski] dostał śnieżką w głowę", a nie oto tutaj chodzi. Propozycja jest o efektach, które mogły by zostać dodane po trafieniu śnieżką w gracza.
Jedyny inteligentny człowiek który zrozumiał, o co mi chodziło.
Każdy bardzo dobrze zrozumiał, że chce on dodać efekty po uderzeniu śnieżek. Ale z powodu spamu nimi pomysł jest bez sensu i tylko by przeszkadzał.
Cytat:Wydaje mi się, że Patrykowi chodziło o efekty, które robiły by śnieżki, a nie o spam nimi.
Może jestem jakiś mało kumaty, ale wypowiedź kolegi Pecie jest dla mnie zupełnie niezrozumiała. Nie wiem o co co to znaczy, że, cytując Peciego ,,Patrykowi nie chodziło spam nimi". Dla mnie sprawa jest prosta - gracze zbierają dużą ilość śnieżek>strzelają nimi w niewinną osobę>niewinna osoba dostaje ciągle oślepienie i inne nieszczęścia. Jeśli to nie tak działa, to oświećcie mnie Pecie z Patrykiem. Ale na razie jestem na nie.

//Pecie: +1 pkt za Spam.
Napisałeś raz i tyle wystarczy. Po to masz opcję edytowania, żeby nie robić spamu.
(01.09.2016 19:43)czarekPL napisał(a): [ -> ]
Cytat:Wydaje mi się, że Patrykowi chodziło o efekty, które robiły by śnieżki, a nie o spam nimi.
Może jestem jakiś mało kumaty, ale wypowiedź kolegi Pecie jest dla mnie zupełnie niezrozumiała. Nie wiem o co co to znaczy, że, cytując Peciego ,,Patrykowi nie chodziło spam nimi". Dla mnie sprawa jest prosta - gracze zbierają dużą ilość śnieżek>strzelają nimi w niewinną osobę>niewinna osoba dostaje ciągle oślepienie i inne nieszczęścia. Jeśli to nie tak działa, to oświećcie mnie Pecie z Patrykiem. Ale na razie jestem na nie.

W mojej propozycji chodziło mi oto żeby gracz odczuł w OOC że oberwał śnieżką a owy efekt ślepoty jest tylko przykładem jak można odczuć trafienie śnieżką w głowę.
Jestem na nie
Stron: 1 2