Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Podanie na Nauczyciela Zaklęć i Uroków.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[IC]

Imię i nazwisko: Arvid Solberg
Wiek: 56 lat.
Miejsce urodzenia: 24.07.**56 lat haplowych wcześniej**Bjurholm
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
* Instytut magii Durmstrang
* Ukończona akademia magiczna w Oslo na kierunku Transmutacji, Starożytnych Run i Czarnej magii.
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Zaklęć i Uroków.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* Zauważyłem że dyrekcja szuka nowego nauczyciela na stanowisko profesora Zaklęć i Uroków, tak oto, ponownie, chciałbym spróbować swoich sił. Dlaczego ja? Ponieważ jestem osobą, która potrafi przemówić językiem młodzieży, dowodem na to jest chociażby to, że swojego czasu, zostałem kilka razy nazwany najlepszym nauczycielem w całej placówce. Potrafię również ułożyć bardzo atrakcyjny program nauczania, dzięki któremu uczeń będzie mógł zdobyć odpowiednie wykształcenie z owej dziedziny, oraz wykroczyć poza materiał podczas lekcji. Warto również wspomnieć o doświadczeniu, które nabyłem podczas swojej podróży - nauczałem kilkakrotnie w Hogwarcie na kilku posadach (Transmutacja oraz Opieka nad magicznymi stworzeniami), oraz byłem profesorem w Instytucie magii w Durmstrangu. Mogę dodać również, że moja wiedza z owego przedmiotu, jest na bardzo wysokim poziomie - przestudiowane kilka książek od różnych autorów, kursy aurorskie z dziedziny klątw i uroków, oraz życiowe doświadczenia, w ciągu których było mi dane użyć danych zaklęć. Chciałbym również z góry przeprosić dyrekcje, za niesumienne wykonywanie pracy, podczas minionych roków szkolnych, oraz mogę ZAPEWNIĆ, że moja osoba od momentu zatrudnienia w placówce, będzie wykonywała prace sumiennie i podchodziła do tematu bardzo ambitnie, starając się nie opuszczać godzin wykładów i tworząc nową otoczkę z wiodącego przedmiotu w Hogwarcie, jakim są Zaklęcia i Uroki - przede wszystkim, stworzyć atmosfere w której uczeń, jak i nauczyciel może poczuć się swobodnie i zdobyć odpowiednią ilość wiedzy.
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Arvid podczas nauki w Durmstrangu zaliczył Zaklęcia za pomocą koła naukowego, natomiast na Akademii Magii, zdobył ocene Dobrą, która jest odpowiednikiem Zadowalającego.
[OOC]
Nick w grze: Arvid
Czy masz jeszcze inne konta?: Owszem, ale aktualnie korzystam tylko z jednego.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
* Wiele razy zdarzyło mi się prowadzi w zastępstwie lekcje na mojej pierwszej postaci (Matthew Stronghold - Hapel.)
* Nauczałem Numerologii za kadencji Yakushiego Hellsinga (Matthew Stronghold - Hapel.)
* Nauczałem Białej Magii w Durmstrangu (DSSRP)
* Nauczałem ONMS w zastępstwie (Arvid Solberg - Hapel.)
* Zdarzyło mi się prowadzić Starożytne Runy w zastępstwie (Arvid Solberg - Hapel.)
* Nauczałem Transmutacjii w Hogwarcie przez dość długi okres czasu (Arvid Solberg - Hapel.)
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Startuję na tą posadę, ponieważ znów chciałbym zasmakować możliwości przekazywania wiedzy na serwerze (tym razem, na bardzo długi czas, ponieważ nie planuje żadnej przerwy, a tym bardziej przerwy w nauczaniu). Posiadam również ogrom doświadczenia, przez co mogę zapewnić, że moje lekcje z aktualnymi graczami, nie będą przebiegać nudno, oraz ludzie, mimo że to jest wiodący przedmiot w Hogwarcie, będą przychodzili z wielką chęcią na wykład. Chciałbym również zaznaczyć kwestię tego, że mój poziom RolePlay również jest na bardzo wysokim poziomie, ponieważ gram tutaj już od 4 lat, więc akcje na pewno będą rozbudowane, a każdy gracz, który przyjdzie na wykład, będzie w stanie je zrozumieć i nauczyć się czegoś nowego z właśnie RP. Co do wolnego czasu, mogę zapewnić że mam go dość dużo, mimo tego, że aktualnie uczęszczam do dość wymagającego Liceum, to jestem w stanie znaleźć około 2-3 godzin, na grę, oraz nauczanie na serwerze. Chciałbym również nawiązać do przerwy, która nastąpiła w bodajże minionym roku szkolnym w Hogwracie, oraz przeprosić za to, co zrobiłem; wiem, że narobiłem spory bałagan, oraz mogę w pełni ZAPEWNIĆ aktualną dyrekcję, że tym razem nikt się na mnie nie zawiedzie. Podsumowywując całe moje "wypociny": Na pewno nikt się na mnie nie zawiedzie, oraz kiedy dostanę szansę, wykorzystam ją w jak najlepszy sposób.
Nazwa Skype: Myślę że odpowiednie osoby już go mają, a jeśli nie to (HoopDead1)
Dopuszczony do testu i rozmowy kwalifikacyjnej
Ocena z Przedmiotu: Z - 75%
Ocena z Testu na Nauczyciela: 80%
Ocena z Rozmowy Kwalifikacyjnej: 85%

Wynik Rekrutacji: 81%
Przyjęty na okres próbny