Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Apelacja Kraken
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Osoba nakładająca karę: Nie wiem
Powód nałożenia kary: ,,Pa pa Varmps"
Czas trwania kary: Permanentnie
Opis sytuacji: Ciężko powiedzieć
Argumentacja: No więc co do argumentacji, połowa z was nawet nie wie za co dostałem permanentnego bana, jakieś 4 lata temu? 3 lata temu? No więc tak na samym początku chciałbym sprostować sytuację jakobym dostał bana za jakieś nie wiadomo jakie czyny, fakt miałem Mk ale one były dopiero po banach permanentnych wiadomo byłem gimbem, i miałem trochę inne podejście do gry, oraz ,,odwalania". Ale nie dostałem perma na grę za Mk które przestałem robić aby móc grać na serwerze bo taki dostałem warunek. Otóż jeszcze jak Hubcik grał to wpadliśmy na ,,Fajny" pomysł stworzenia dla mnie różdżki bo ktoś mi wtedy ją zabrał, no to Hub zrobił mi różdżkę która jawnie obrażała Zmiję bowiem rdzen to był jej włos łonowy. Tak teraz uważam to za głupotę wtedy dostałem za to bana na cztery tygodnie lecz wtedy Kaja dała mi go permanentnie, a kiedy chciałem poznać powód to dała mi bana, próbowałem wtedy właściwie robić mk głównie po to by to wyjasnić ale wiadomo wymknęło mi się to spod kontroli :Smile i bardzo tego żałuje. Wiele razy robiłem Mk by udowodnić że potrafię grać jak nawet sam Godu kiedyś zauważył ,,Niby taki Varmps ale rp ma lepsze niż niejeden dorosły" udowodniłem wam to nie raz. Lecz wy nadal przy swoim. Dlatego chciałbym prosić o te ostatnią szansę, wiem że ze robiłem źle, i bardzo tego żałuje proszę was od czasu kiedy grałem tu ostatnio minęło naprawdę sporo czasu, ludzie się zmieniają, dorośleją i tak dalej.
Mam nadzieję że jednak tym razem przychylicie się do mojego Ub. 
Pozdrawiam serdecznie Smile
Nie.