Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Podanie na pielęgniarza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Imię i nazwisko: Salazar Margel
Wiek:31
Miejsce urodzenia:Szpital Św. Munga, Londyn
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Pielęgniarz
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: Droga Dyrekcjo, w tym liście, chciałbym przedstawić dlaczego to ja powinienem otrzymać posadę pielęgniarza. Jak wiadome jest, każdy młody czarodziej ma chwile słabości organizmu oraz wypadki. Pracując jako auror zrozumiałem, że chciałbym leczyć i pomagać ludziom. Technnik uzdrowicielskich ucze się od 16 roku życia aż do teraz.  Tak więc, pragnę zostać pielęgniarzem, ponieważ jestem osobą ambitną i pełną wiedzy na ten temat. Drugim argumentem moim będzie to, że mam już doświadczenie jako uzdrowiciel, bądź znachor. Pracując na stanowisku pielęgniarza chciałbym nabyć większego doświadczenia z pracą z młodymi. Nie będzie to moja pierwsza styczność z owym zawodem, więc liczę na przychylną odpowiedź na mój list.
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Historia Magii - PO
Starożytne Runy - Z


[OOC]
Nick w grze: ozzyIiggy
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):Tak, pracowałem już jako nauczyciel Historii Magii, bylem praktykantem Smokologii oraz moja postać jest znachorem wśród aurorów.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):Startuje na tą posade, ponieważ nie widze na nią innych chętnych, a szkoda by sie zmarnowała. Dodatkowo jest to urozmaicenie rozgrywki dla mnie.
Nazwa Skype: Odpowiednie osoby mają
Dopsuzczony do rozmowy kwalifikacyjnej
przyjety