Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Więcej świąt
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hm jak widać w tytule wątku chciałabym zaproponować dodania więcej świąt na serwerze do obchodzenia ich. Ok w okresie zimy jest Boże Narodzenie i tak dalej. Ale jednak brakuje mi tu paru świąt. Można byłoby dodać:
 - Sylwestra obchodzenie
- Święto Dziękczynienia popularne w Anglii
- Walentynki
- Wielkanoc
I można było by więcej tych wypisać ale te są szczególne. A wy co o tym sądzicie?
Ale walentynki już saa
1. http://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=2509
2. Polecam siedzenie w sylwestra prawdziwego na haplu lub ustalenie sztucznego z czasem na haplu
3. Święto dziękczynienia to święto amerykańskie a USA a Anglia to różnica
4. Są
5. Jest
(21.10.2016 20:54)merlin0 napisał(a): [ -> ]1. http://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=2509
2. Polecam siedzenie w sylwestra prawdziwego na haplu lub ustalenie sztucznego z czasem na haplu
3. Święto dziękczynienia to święto amerykańskie a USA a Anglia to różnica
4. Są
5. Jest

No dobra są to czemu nie są zbytnio obchodzone na haplu? Była zimia i powinny być np walentynki. I co? Nic nie było.
Nitala skarbie, do czternastego lutego jeszcze troszkę zostało... to znazczy troszkę, listopad, grudzień, styczeń, końcówka września i początek lutego 
Więc wiesz, nie bój się! Będą walentynki! Dostaniesz różyczkę! 
Święta na haplu (nie licząc chyba tylko świąt Bożego Narodzenia) obchodzone są zgodnie z datami OOC, zanim jeszcze był kalendarz tak było, teraz nie wiem. Dobra, tyle powiem na ten temat, pzdr i wgl xd
Dżordżu, musisz wiedzieć, że odkąd sięgam pamięcią, święta na haplu były obchodzone według czasu na haplu. Co do walentynek, popieram Nitale bo nie pamiętam już kiedy takowe były. Pzdr i wgl v.2 bo nie mam pomysłu ;v
(21.10.2016 23:00)Martin napisał(a): [ -> ]Dżordżu, musisz wiedzieć, że odkąd sięgam pamięcią, święta na haplu były obchodzone według czasu na haplu. Co do walentynek, popieram Nitale bo nie pamiętam już kiedy takowe były. Pzdr i wgl v.2 bo nie mam pomysłu ;v

Walentynki odbędą się w lutym czasu haplowego Smile
(21.10.2016 22:40)George napisał(a): [ -> ]Nitala skarbie, do czternastego lutego jeszcze troszkę zostało... to znazczy troszkę, listopad, grudzień, styczeń, końcówka września i początek lutego 
Więc wiesz, nie bój się! Będą walentynki! Dostaniesz różyczkę! 
Święta na haplu (nie licząc chyba tylko świąt Bożego Narodzenia) obchodzone są zgodnie z datami OOC, zanim jeszcze był kalendarz tak było, teraz nie wiem. Dobra, tyle powiem na ten temat, pzdr i wgl xd

Większość świąt obchodzona jest zgodnie z serwerowym kalendarzem, ale zdarza się, że gracze wraz z administracją obchodzą sylwestra ostatniego dnia roku (tego realnego).

(21.10.2016 21:19)nitala02 napisał(a): [ -> ]No dobra są to czemu nie są zbytnio obchodzone na haplu? Była zimia i powinny być np walentynki. I co? Nic nie było.

Spokojnie, tym razem będą.
"- Walentynki"
Nitala przeciez twoja postac nie wierzy w milosc i w gole to po co jej walentynki????
Ja daje tylko pomysł chodzi mi o to by je obchodzić z kalendarzem handlowym
Co za problem je obchodzić? Przeglądasz kalendarz, wątek ze świętami i już wiesz, kiedy co jest. Nie musisz mieć odgórnie narzucone, czy przypomniane przed administrację, że tego i tego dnia jest dane święto. Wypadają IC walentynki? To je odgrywaj, nawet, jeżeli nikt inny tego nie robi, a może akurat dzięki temu przypomnisz o tym święcie.
Stron: 1 2