Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Bardzo ważna propozycja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
No witam witam.
Mam super propozycję i o ile jest ona możliwa do zrealizowania to byłby to wielki krok dla hapla, ale mały dla technika. Z góry uprzedzam, że nie czytałem wszystkich wcześniejszych propozycji, więc mogę powtórzyć czyjeś słowa.

Chodzi o udoskonalenie systemu radia. Niech to przeklęte HRR działa tylko w Hogwarcie. To jest jakiś dramat gdy siedzisz w Hogsmeade lub na wykładzie w BUMie i akurat odbywa się mecz albo audycja. Cały czat zaspamiony jest radiem. Nie da się przeprowadzić porządnej akcji, bo linijki tekstu uciekają do góry z prędkością strusia ze znanej kreskówki. Jeszcze pół biedy jak używa go ktoś ogarnięty. Nie chcę wskazywać palcem, ale niektóre osoby najpierw powinny zapoznać się ze słownikiem, później z definicjami czatów IC i OOC, a dopiero potem używać globalnego(?) czatu.

Jeżeli niemożliwe jest ograniczenie działania HRR na obszar Hogwartu to proszę chociaż o dodanie komendy wyłączającej radio.
Pozdrawiam serdecznie i cieplutko w ten brzydki, jesienny wieczór.
OGROMNE ZA! Nie jeden raz mnie to również wkurzało, osobiście bardziej jestem za opcją wyłączenia radia Tongue
Wstrzymuję się od głosu

Silexan

Fajnie byłoby móc to wyłączyć, bo bardzo czesto mnie wkurza to radio.
Po stokroć za! ;-;
Jestem na wielkie ZA~!
Za!
Całkowicie Za.
jestem za, przepraszam za powielanie tego spamu co zaczęli ludzie wyżej, ale mam limit reputacji już
Bump żeby nie zakopało się w tym spamie (szukam atencji).
Stron: 1 2