Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Margels' Doom
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
[Obrazek: avatar_51.png?dateline=1483343603]
CzarekPL przedstawia
Margels' Doom
czyli gra, która zmieni twoje życie

Czy zawsze chciałeś zabijać Margeli? Jeśli tak, to jest to gra właśnie dla ciebie. Wciel się w Magoratha Elda i zmień bieg historii, zakańczając raz na zawsze żywot rodu Margel. Morduj margelistów w trzech różniących się atmosferą lokacjach!

Recenzje od anonimowych betatesterów
Zalety gry
  • Zabijaj aurorów i Margeli do woli
  • Profesjonalny dubbing
  • Trzy zróżnicowane poziomy wiernie oddające klimat serwera
  • Wiele rodzajów przeciwników - w tym bossowie
  • Zagadki logiczne i zawiłe korytarze, które wciągną cię na wiele godzin minut
  • Gra dla całej rodziny
  • Autorskie tekstury dodające klimatu, mało odstające od tych z serwera
  • Znane postacie z sagi hapel.pl
Co powinieneś wiedzieć
Odpalamy przez plik ,,Margels' Doom.bat", nie przez ,,gzdoom.exe"!

Sterujemy klawiaturą i myszką.

[Obrazek: 7w03Xkh.png]
Są trzy rodzaje drzwi. Pierwsze to zwykły element dekoracji i gracz nie może wykonywać z nimi interakcji. Drugie, z podświetloną na żółto klamką, to drzwi, które można otworzyć, czasami potrzeba do tego klucza. Ostatnie drzwi, z podświetlaną na czerwono klamką, przenoszą po kliknięciu do nowego miejsca więc zanim ich użyjesz, upewnij się że zwiedziłeś już całą lokację.

[Obrazek: DrRTSlo.png]
W grze jest sześć kluczy, służą one do otwierania drzwi. Są to dwa rodzaje (skullkey i keycard) razy trzy kolory.
(red skullkey ≠ red keycard etc.)
klucze znikają po przejściu do kolejnego poziomu

W drugim poziomie pod koniec jest bug i za drzwiami nie ma tekstur. Nie wiem jak to naprawić, żeby przejść dalej trzeba kliknąć tam ,,e".

Gra jest na silniku dooma i minecraft moda do niego. Grę zacząłem tworzyć drugi dzień po pierwszym zagraniu w dooma, więc jeśli ktoś jest w tym głębiej niech mi wybaczy nieprofesjonalizm i ilość syfu w plikach gry.


Specjalne podziękowania:

@God - tło na menu, muzyka końcowa, betatesting
@Merlin0 - dubbing
@ReTTy - dubbing
@Xaroyu - dubbing
@Hoopdead - pomoc ze skinami
@Biegaczysko - betatesting
@Juminako - betatesting
@Jason - betatesting

Na koniec
Bardzo proszę o piwka jak i o komentarze pod tym wątkiem. To da mi jeszcze większą satysfakcję za dobrze wykonaną robotę.


[Obrazek: BSOMjGG.png]
Bardzo dobrze współpracowało mi się z tym użytkownikiem jako aktor głosowy. Polecam CzarekPL najlepszy kumpel.
Polecam serdecznie użytkownika jak i produkt przez niego wypuszczony. Pełny profesjonalizm, a także doskonała współpraca jak i kontakt w studiu dubbingowym. 
Kawał dobrej roboty czarkuPL.
Geniusz, no geniusz.
Kurde, to jest zbyt piękne aby mogło być prawdziwe. MAJSTERSZTYK, PICO BELLO, ARCYDZIEŁO! Niestety nie zapisałem i mnie tomek zabił Sad Dubbing odwalony perfekcyjnie, lvl'e również... no po prostu kozak, kocham! Heart
Fajnie się gra, polecam.
Kozak gra kiedy multiplayer?
Najpierw dajcie mi 40 piwek to pomyśle
miód :3
Wspólpraca z firmą Czarek_PL Enterteinmeit była samą przyjemnością. Polecam produkt
Stron: 1 2 3