Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Isaac Vascardi [RIP]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

[Soundtrack: [KLIK]]
[Obrazek: 6WgYvDP.png]
[Obrazek: jx9t489.png]

[Obrazek: KopFPyZ.png?1]

Data urodzenia:
15 czerwca 2050 r.

Czystość krwi:
Czarodziej półkrwi

Miejsce urodzenia:
Rodzinny dom w Barcelonie

Aktualne miejsce zamieszkania:
Dom rodzinny w River Heights
Dormitorium Gryffindoru

Obecnie jest na roku:
Piątym [ooc2]

Dom w Hogwarcie:
[Obrazek: giphy.gif]

[Obrazek: qIenTnu.png]
Na pierwszy rzut oka chłopiec nie wygląda na jakiegoś bardzo odstającego od reszty chłopców w jego roczniku. Oczywiście jest dość wysokim chłopaczyną, ma cudne lokowane ciemnobrązowe włosy, a do tego miły uśmiech. Isaac ma ciemne oczy, które idealnie wpasowywują się w zaczerwienieniach na polikach. Jego skóra jest blada niczym u albinosa. Od urodzenia ma znamie na prawej łydce w kształcie kleksa, który zawsze go śmieszy. Mały zadarty nosek, na którym gości pare piegów i przylegające do czaszki uszy niestety nie sprawiły, że stał sie wyróżnieniem. Na codzień stara się ubierać luźne rzeczy, w których się dobrze czuje no chyba, że w jakiś dzień coś mu odstrzeli i ubierze koszule z krawatem. Podczas roku szkolnego zazwyczaj nosi szatę swojego domu.

GŁOS POSTACI: [TUTAJ]

[Obrazek: latest?cb=20121125225603]

[Obrazek: zjJY0J7.png]
Isaac to osoba, która wszystkie dziwne lub mniej normalne rzeczy wyjaśnia na tle nauki. Jest wręcz przekonany, że na tym świecie tylko nauka jest czymś prawdziwym i godnym zaufania, no może prócz niektórych osób. Potrafi dniami spędzić ślęcząc nad książkami i pochłaniając wiedzę. Jak na swój wiek jest bardzo bystry i inteligentny. Oczywiście jak to chłopiec jest również żądny przygód i odkrywania tego wielkiego świata magicznego jak i mugolskiego. Codziennie wykazuję się zdolnościami przywódczyami, a co za tym idzie dużą kreatywnością. Zawsze chodzi z wysoko uniesioną głową, żeby pokazać swoją wielką odwagę ale też by nie pokazywać swoich słabości, bo po co to komu. Lubi poznawać nowe osoby bo to go właśnie fascynuje...że każdy jest inny na swój sposób. Uwielbia czytać książki z eliksirów jak i transmutacji. 

[Obrazek: j0tY2bR.png]
 

[Obrazek: original.gif]

[Obrazek: CxoZzr6.png]
Laura Vascardi-Craven - matka
Emanuel Vascardi - ojciec
Avery Vascardi - przybrany brat
Aaron Vascardi - brat
Mike Vascardi - brat
Sebastian Vascardi -brat
Valerie Vascardi - siostra
[Obrazek: nfegnIi.png]
[Obrazek: j1LCOTX.png]

Shannon Meaddl - "Koleżanka, pałkarz w mojej drużynie Gryffońskiej. Jest to bardzo zdolna dziewczyna, którą polubiłem od pierwszej naszej rozmowy. Jest ciekawa świata, odważna i lojalna wobec przyjaciół, prawdziwy przykład doskonałej gryffonki. Czasami zdarzy mi się porozmawiać z nią dłużej. Mam nadzieję, że się zaprzyjaźnimy bo to na prawdę świetna dziewczyna o dużych predyspozycjach zawodowo-quidditchowych, kto wie może kiedyś ją zobacze w głównym składzie Anglii!"

Antonina Riannon - "Przyjaciółka, zaprzyjaźniłem się z nią bardziej po tym jak weszła do drużyny. Teraz mamy świetne kontakty i mam nadzieję, że tak łatwo się nie skończą. Kolejna bardzo utalentowana dziewczyna. Odkąd nie ma Nory, lubię z nią prowadzić audycje w radiu. Nigdy nie sądziłem, że będę mieć przyjaciela w Riannonach, ponieważ większość mi podpadła. Ale Tośka jest inna, za co ją bardzo lubie! Zabawna i szalona młoda dziewczyna. Do zobaczenia na treningach i nie tylko!"

Eron Baltimore - "Kolega, dobry kolega, który zawsze służy pomocną dłonią oraz słowem. Szczerze mówiąc bardzo często mi pomagał i pomaga do teraz. Mam do niego ogromny szacunek. Prawdziwy człowiek do naśladowania no może pomijajac tam jego pare występków, haha. Ambitny, przyjazny, zabawny, lojalny...no czego chcieć więcej od przyjaciela.

Erasm Frey-Johansen - "Przyjaciel? Tak myślałem przez cały bity rok. Tyle planowań, tyle informacji, tyle rozmów i na co to? Żeby dowiedzieć się, że wraz z Emmą byliśmy cały czas oszukiwani? Kiedy go widziałem ostatnim razem w szkole jako już Wighta ogarnął mnie smutek jak i chęć uderzenia go, lecz Emcia mnie powstrzymała. Nie wiem kim trzeba być by tak zranić "przyjaciół". Do tego czasu nie potrafię znaleźć sobie prawdziwego przyjaciela bojąc się, że nagle zmieni mi się chociażby w Herpona Margela. Erasm...a raczej Chuck mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zdarzy nam się porozmawiać bym mógł ci wszystko ci wygarnąć. Zraniłeś nas i musisz to jakoś odrobić. Tymczasem nie pozostaje mi nic innego tylko życzyć ci powodzenia w dalszym oszukiwaniu ludzi."

[Obrazek: IgfpDpS.png]

Callidora Bowes - "Co ja tu mogę o tej naszej Dorci powiedzieć. Jest bardzo bardzo mądrą dziewczyną jak na swój wiek. Zaimponowała mi wiedzą wiele razy. Bardzo lubię z nią rozmawiać w końcu kto by nie lubił rozmawiać z piękną, mądrą i bystrą dziewczyną. Mam nadzieję, że niczym jej nie podpadnę i będę spędzać z nią więcej czasu. Chcę ją poznać nieco bliżej w końcu muszę wiedzieć coś o naszym przyszłym ministrze magii!"

Emma White - "Oho! I mamy Emcie. Pierwsza osoba, którą poznałem w Hogwarcie. Jest również mądrą i inteligentna jak chyba wszyscy z tego domu. Ludzie bardzo często biorą nas za pare ale prawda jest całkowicie inna. Jesteśmy niczym rodzeństwo, traktuje ją jak młodszą siostrę, a ona mnie jak brata. Bardzo często mi pomaga w załatwianiu różnych spraw. Chyba jako jedyna na tym świecie martwi się o moje zdrowie. Cały czas dopinguje mnie w meczach Quidditcha! Kto by nie chciał mieć takiej siostry?"

Conrad Granth - "Kolejny dobry kolega! Mimo rywalizacji naszych domów jeśli chodzi o Quidditch świetnie się dogadujemy. Smuci mnie myśl, że od przyszłego roku nie zobaczę go w tych murach ale mam nadzieję, że nawet wtedy kontakt nam się nie urwie! Wspaniale jest mieć kogoś za przyjaciela i Con mi to pokazał! Wierzę, że nie jedną przygodę ze sobą przeżyjemy. Jeszcze dużo przed nami i kto wie co do tego czasu może nam głupiego wpaść do głowy."
[Obrazek: LQJpx8C.png]

Elenore "Nora" Dragovich - "Poznałem ją w sumie przed moją pierwszą audycją w radiu. Nie powiem, bardzo ją polubiłem. Dużo rozmawialiśmy, poznawaliśmy się. Była inna od tych wszystkich chamskich ślizgonów. Miałem nadzieję, że nasza znajomość się nie urwie i zostaniemy przyjaciółmi...jednak z dnia na dzień nikt jej nie widuje, a z radia gdzie spędzałem z nią całe 30 minut odeszła. Norka jeśli mnie słyszysz to wyślij chociaż jakąś sowę bo ludzie się tu martwią!"

[Obrazek: 4BzSzqO.png]

Primrose Nygard - "Merlinie jaka to jest wspaniała osoba! Lubi łódki i przygody tak samo jak ja! Mamy multum wspólnych tematów i nigdy ich nam nie brakuje. Świetna jest, mówię wam! Zawsze wachałem się co do puchonów lecz ona pokazała mi, że tak na prawdę nie ma się co wachać! Są to bardzo mili i pomocni ludzie, a takich się ceni w tych czasach. Coś ostanio rzadko ją widuję i mam nadzieję, że to się zmieni bo ona przecież zaraz szkołę kończy!"

Lexie Garrey - "Koleżanka, uratowałem jej z opresji kiedy uciekała, błądziła czy merlin wie co w zakazanym lesie przez co sam byłem poszukiwany. Zniknąłem wtedy z treningu Quidditcha i drużyna przejęła się zaginięciem kapitana. Ogólnie jest to na prawdę miła dziewczyna mimo, że na początku sprzedała mi parę pięści ale wybaczyłem jej już to dawno! Mam nadzieję, że zostaniemy przyjaciółmi. Wcale nie żałuje, że przyniosłem ją do szkoły pomimo tyle trudu bo wiem, że jest cała i zdrowa!"


[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: TZlzn0q.png]
#Uwielbia przygody!
#Jego patronusem będzie pingwin
#Jego boginem jest klaun
#Lubi eliksiry i transmutacje
#Uwielbia latać na miotle
#Jest oburęczny
#Zawsze na lekcji podjada fasolki wszystkich smaków
#Ma sowe o imieniu Ryd
#Ma Beagle'a o imieniu Sorus

[Obrazek: tumblr_mew1o6aOQy1rjzeroo1_500.gif]
super
Ogień ??
Repka Przyjacielu ?
tak se
śliczna karta Heart
@reeeeef
no sponio nie ma jakiegos wow ale nie ma problemow
Przyzwoicie.
@refka
*nowe zdjęcia
*nowe relacje
Ale ładny chłopiec.
Stron: 1 2