Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: [Propozycja] Przystopowanie z odwalaniem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czesc!
Jestem za tym by ktos kto pod czyims ogloszeniem na forum napisal: *zrywa wszystkie ogloszenia* zostawial po sobie dowod w postaci ss (zdjecia) akcji. Przystopuje to watpliwosci o non-rp itd itp. Zapraszam do dyskusji Tongue
Za!
Za!
Przeciw.
A jaka to różnica, czy ktoś odegra to na forum czy serwerze. I tak jest to po prostu akcja z dwóch słów a'la *zrywa ogłoszenie*, po co marnować czas na dodatkowe odgrywanie tego na serwerze.
(03.05.2018 18:38)Mapi napisał(a): [ -> ]A jaka to różnica, czy ktoś odegra to na forum czy serwerze. I tak jest to po prostu akcja z dwóch słów a'la *zrywa ogłoszenie*, po co marnować czas na dodatkowe odgrywanie tego na serwerze.

W takim razie jest to szerzenie non-rp, co tolerowane nie jest. Mapi, sam za czasow smiesznej organizacji Lambdy, w ktorej byles przyprules sie, ze ktos zrywa Ci ulotki piszac **ulotki, plakaty zniknely**. Miales problem do froxela, iz nie odegral tego na serwerze. Myslalem, ze kto jak kto, ale ty to poprzesz. Confused
Chodzi raczej o jej ilość. Różnice stanowią ulotki porozsyłane po całym mieście, a pojedynczy plakat. Tak czy siak aktualnie uważam, że odgrywanie takich akcji przy pojedynczych ogłoszeniach nie ma sensu. Tak samo jak przy wstawianiu takiego wątku, uznałbym to za równoznaczne ze zrobieniem tego IC. Raczej nikt nie oczekuje od nauczycieli odgrywania spisywania planu lekcji, czy pisania ogłoszeń o rozpoczęciu roku szkolnego, by wystawić je na forum.
(Z resztą o ile mnie pamięć nie myli to gracze mieli problem do nas, że nie pokazaliśmy screenów rozsyłania ulotek po całym mieście, które mieliśmy. No ale mogę się mylić)
Oczywiście, że
ZA!
Refreshuje bo ma sens
Przy pojedynczym nie ale przy grupowych jak najbardziej za
Stron: 1 2