Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: [ONMS] Podanie na Nauczyciela
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Imię i nazwisko:
Leticia Martinez

Wiek: 
32 lata

Miejsce urodzenia:
Buenos Aires

Wykształcenie:
 Szkoła Magii Castelobruxo

Posada, na którą aplikujesz: 
Nauczycielka Opieki nad Magicznymi Stworzeniami

Dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* 

Szanowna Dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart!
          Piszę do Szanownej Dyrekcji ten list motywacyjny o posadę nauczyciela Opieki nad Magicznymi Stworzeniami w Hogwarcie, jednakże dlaczego właśnie ja powinnam nauczać tego przedmiotu w szkole?
          Trzy lata temu podjęłam w pracę w Hogwarcie jako nauczycielka Latania. Tym razem podanie składam na inny przedmiot, a dokładniej ONMS. Magizoologia to dziedzina nauki, którą interesowałam się zawsze, a działo się tak, ponieważ w szkole, do której uczęszczałam, stworzenia magiczne stawiano na pierwszym miejscu, zważając na fakt, że znajdowała się ona w dżungli, a obrona przed nimi była priorytetem. Podczas mojego życia zwiedziłam wiele miejsc, poznałam różne gatunki, i śmiem stwierdzić, iż jestem gotowa na nauczanie o tym młodszych pokoleń. Potrafię rozmawiać z uczniami, traktuję ich równo i nie faworyzuje, dlatego też uważam, że nadaję się do tego nie tylko z perspektywy wiedzy, ale również relacji uczeń-nauczyciel. Pracę od zawsze traktowałam poważnie, więc oczywiste jest to, że nie będę opuszczać własnych lekcji.
          Mam nadzieje, że moje podanie zyska poparcie Szanownej Dyrekcji. 
Z wyrazami szacunku
Leticia Martinez

Oceny z SUMów i OWUTEMów: 
Opieka nad Magicznymi Stworzeniami - Wybitny

Nick w grze: 
Leticia

Czy masz jeszcze inne konta?:
 Tak.

Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): 
Już kilka razy byłam nauczycielką na Haplu (Latanie, ONMS i Historia Magii).

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Startuje na posadę nauczyciela ONMS, ponieważ posiadam odpowiednią wiedzę na ten temat w IC i OOC. Oprócz tego mam również dużo czasu na grę i wiele ciekawych pomysłów. Myślę, że spełniłam się w roli nauczyciela od latania, dlatego nie będzie większego problemu z Opieką nad Magicznymi Stworzeniami.

Zgłoś się do mnie na DC - Mateusz#8369.
Ocena z przedmiotu: 6 punktów/6 (o. Wybitny)
Zweryfikowana wiedza, podczas rozmowy: 2+4=6 punktów/6
Zweryfikowane doświadczenie pedagogiczne, podczas rozmowy: 3+3=6 punktów/6

Podsumowanie: 18 punktów/18 (100%)
Przyjęta.