Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Skarga na xopowo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick oskarżającego:Covven
Nick oskarżonegoSickopowo
Powód:Osoba nie dojrzała do pełnienia funkcji kidmoda, która musi zapoznać się z czymś takim jak zdanie innej osoby. Królewną nie jesteś i nikt nie będzie ciebie lizał po oczkach, jeżeli uważasz że nazywanie ludzi gimbusem i dzieckiem jest obrażaniem i poniżaniem to polecam poczytać tą definicje zaraz po wyjściu z gimbazy. Po twoim zachowaniu wnioskuję że tylko tam doszłaś.
Dowody (Wymagane Screenshoty):https://imgur.com/a/xtTr8nN
Proponowana kara:Nauczcie tą osobę czym jest obrażanie i poniżanie a czym wyrażanie opini na temat danej osoby.


Podaje link dla xopowo czym jest gimbaza bo chyba nie wie nawet co to znaczy

https://pl.wiktionary.org/wiki/gimbaza
Dojrzałość nie ma tu akurat absolutnie żadnego znaczenia, mój drogi. 
Zacząłeś z góry osądzać mnie o bycie "gimbusem", co -jak każdy doskonale wie- jest określeniem NEGATYWNYM i prześmiewczym w stronę osób w wieku właśnie gimnazjalnym, o starszych osobach nie wspominając. Powiedziałam, zebyś sobie darował, a Ty dalej leciałeś ze swoim flow na helpopie. Na przyszłość zachowaj chociaż odrobinę szacunku dla każdego nie zważając na jego wiek.
Ja ją moge lizać po oczkach


//xopowo: Z całą moją sympatią tlenusss, ale +3 za wypowiadanie się w watku. Grrr.
Jeżeli uważasz że jest to określenie negatywne to się nie zachowuj jak gimbus, mam prawo twierdzić że jesteś taką osobą. Głównie dlatego że tylko gimbaza wkurza się jeżeli tak się ich nazywa, polecam wyjść czasem z domu i zobaczyć jaki jest świat.Poczytaj też czym jest stwierdzenie gimbaza ponieważ to ty zaczynasz kłótnie broniąc swojego kolegi Tlenussa który odgrywa akcje gdy widzi że ktoś jest afk a potem spina się że ludzie sobie afczyli. A ty wracając z afka mówisz że nie można afczyć, powiedziałem byś podał/a mi punkt w regulaminie czego nie chciałeś/aś wykonać i podałeś/aś mi powód że to co robie ooc jest robione przez moją postać ic........ No tak przecież jak gadam z kimś to moja postać stoi i mówi ustami do samego siebie. Jeżeli widzisz że ktoś afczy to albo czekasz aż ta osoba wróci albo nie grasz akcji co innego jeżeli afczenie jest w czasie akcji a nie że ktoś sobie podbiega i odgrywa akcje na afku...... Tak samo ja mogę podbiec do kogoś kto afczy i zabrać mu szatę bo przecież afczył to odegrałem, a potem mieć pretensje że ktoś się na to nie zgodził bo był afk i nie miał nic do powiedzenia w tej akcji... Granie akcji na afku jest zwykłym wymuszaniem - PG co powinno kończyć się karą a nie bronieniem swojego kolegi przez kidmoda.

@Edit:
Mam szacunek do osób dojrzałych oraz młodych, oceniam ludzi po zachowaniu jak ktoś wygląda mi na typowego człowieka który jest w gimbazie to tak go nazywam i tyle, trzeba pogodzić się z tym że ludzie ciebie nie muszą uwielbiać.
Drogi Cowenie. 

Przyznałam Ci rację, że Tlenusss nie może odegrać akcji typu "łapie i ciągnie" bo to PG, ALE ma całkowite prawo odgrywać cokolwiek kiedy Ty afczysz. To, co robisz OOC na serwerze ma odzwierciedlenie w IC. Jeśli stoisz przez 2 godziny w bezruchu - Twoja postać również. A ja nie byłam wcale na afku, mój drogi, byłam odegrać narrację. Słowo "gimbus" jest i było zawsze określeniem negatywnym. Masz prawo twierdzić, że jestem taka osobą? Jak najbardziej, możesz sobie myśleć na mój temat niestworzenie okropne rzeczy, ale zachowaj to dla siebie, a nie wypisuj na serwerze szerząc tym samym negatywną atmosferę. 

Gwarantuje Ci mój drogi, nie jestem osobą stronniczą, zawsze mówię tak, jak jest bez względu na to czy w konflikcie biorą udział moi znajomi, czy nie. Sam Tlenusss jest przeze mnie niejednokrotnie karany trawabanem za BH czy używanie niecenzuralnych określeń na czacie OOC.
To skoro tak twierdzisz że nie może takiego czegoś odgrywać, to czemu go bronisz? I zaczynasz odrazu po jego stronie nie wiedząc nawet jaka jest sytuacja? Napisałem że może przestaniesz odgrywać z afkami i nagle się obudziłaś "Jak można odgrywać" Nie wiedząc o co chodzi wchodzisz w temat po stronie swojego kolegi myśląc że masz rację, Napisanie do kogoś gimbus nie jest obraźliwe co innego jakbym napisał że jesteś jakaś [cenzura] lub coś podobnego, poprostu stwierdziłem jak wygląda twoje zachowanie dla mnie. Dojrzałe osoby nie robią sobie nic z tego że ktoś powie do nich gibmus, wiesz czemu? Bo wiedzą że byli kiedyś nimi i przed tym nie uciekniesz tak samo jak jesteś dzieckiem. Ktoś musiał ciebie kiedyś urodzić więc jesteś dzieckiem i nie ma czego się wstydzić, jak idziesz do kościoła i ksiądz ci powie "dziecko drogie" to co uznasz że ciebie obraża? Jak będziesz w szpitalu i ktoś powie do dziecka dziecko uznasz to za obrażanie? Polecam popracować nad samokrytyką. Jeżeli obrażają ciebie stwierdzenia gimbaza i dziecko to czas zdjąć korone i przestać być królewną z [cenzura]grodu ((Kto wie o co chodzi ten wie)).
Broniłam go tylko z tego względu, że miał prawo się do twojej postaci odezwać, bo przecież IC faktycznie tam stała. "Nagle się obudziłaś" - Nie, wróciłam wtedy z odgrywania narracji i zareagowałam. Nie Tobie jest oceniać moją dojrzałość, mój drogi. Każdy BYŁ kiedyś gimbusem? Nie, nie każdy, opierając sie na twoim wspaniałym linku do wikipedii. Nawet jesli - BYŁ, czas przeszły. "poprostu stwierdziłem jak wygląda twoje zachowanie dla mnie." - Jak już mówiłam, zachowaj swoje zdanie dla siebie, a nie wszem i wobec ogłaszasz, że "ta xopowo to gimbus wyjdz z gimbazy gimbusiaro bo widac ze tam jestes". 

"jak idziesz do kościoła i ksiądz ci powie "dziecko drogie" to co uznasz że ciebie obraża?"  - Nie chodzę do kościoła, a nawet jeśli, to wszystko jest w odniesieniu do "dzieci Bożych", do ludzi wierzących w to, że stworzył ich Bóg, a nie do tego, że ktos zatrzymał się intelektualnie na poziomie dziecka.

"Jak będziesz w szpitalu i ktoś powie do dziecka dziecko uznasz to za obrażanie? " Dziecko dzieckiem? Nie widzę problemu.

"Jeżeli obrażają ciebie stwierdzenia gimbaza i dziecko to czas zdjąć korone i przestać być królewną z [cenzura]grodu ((Kto wie o co chodzi ten wie))." - Owszem, obrażają, ale to w twoim interesie leży, żeby mnie nie poniżać i nie być ukaranym na serwerze. Ostatnim zdaniem mój drogi zagwarantowałes sobie brak brania Ciebie na poważnie.

Zakończę szopkę zamknięciem tematu. Head Administrator w wolnej chwili odpisze. Jak dla mnie to naprawdę przyczepianie się na siłę. Możesz mi wierzyć bądź nie, ale selekcja do ekipy jest spora i nie bierzemy byle kogo. Resztę wyjaśniła xopowo.
Wtrącę się jedynie prostując rzeczy widocznie niezrozumiałe.
Jak Xopowo napisała już na chacie ooc; "serwer jest od grania, nie od afczenia"- jest to bardzo dobre określenie. Osobiście staram się wychodzić z serwera na tą chwilę, kiedy odchodzę od komputera i polecam to robić każdemu innemu, który nie chce się kłopotać takimi błachostkami jak zaczepianie przez innych, co później prowadzi do takich sytuacji.
Jeżeli już przy zaczepianiu jestem;
1.Nie życz drugiemu co tobie niemiłe- nie chcesz być zaczepianym podczas ofcy- sam tego nie rób.
2.W zdrowym rozsądku powinna siedzieć zasada, że nie powinno się czepiać osoby, która śpi jeżeli nie ma się dla niej czegoś ważnego, bo jak mówią przynosi to pecha. Tak samo w sytuacji afk; walnąłeś go i nie zareagował -> nie ma go, nie odgrywaj.

Trzymając się zasady zdrowego rozsądku;
"Pokaż mi punkt w regulaminie, który zabrania mi (...)"- Gdybyśmy mieli spisywać każdą małą rzecz, którą możesz zrobić, a jakich nie możesz to byś się do końca życia nie doczytał regulaminu. Ten jest specjalnie napisany w jak najkrótszej formie aby było wszystko ładnie i spójnie spisane. Proszę się więc powstrzymać od dalszych komentarzy tego typu.

"Najpierw wyjdź z gimbazy", "odrazu widać, że nie jesteś osobą starszą" i tam jeszcze więcej masz...
Spróbuj wyjść gdzieś do sklepu, zrobić zakupy i podziękować kasjerce dodając "moje dziecko" na sam koniec. Faktycznie, na pewno jest czyimś dzieckiem, ale czy to odpowiada? Wszak nie chodzi tu o znaczenie słowa, a sposób w jaki zostało użyte i jego intencje.
1.Nie znasz osoby, z którą rozmawiasz? -> zachowaj szacunek względem niej. To, że jest ktoś obcy i TEORETYCZNIE nic Ci nie może zrobić, nie znaczy, że można z nią robić co się chce i mówić  do niej w taki sposób.
2.Nie jesteś pewien co do wieku drugiej osoby? -> Może zapytaj o wiek, jeżeli tak bardzo cię to intryguje. Nie wiesz jak się zwracać? Pomyśl o danej osobie jak o kimś starszym.
Jeżeli myślisz, że w żadnym stopniu nie jesteś ofensywny to przeczytaj jedno z ostatnich zdań swojej skargi: "(...)polecam poczytać tą definicje zaraz po wyjściu z gimbazy. Po twoim zachowaniu wnioskuję że tylko tam doszłaś."- nie wiem jak Ty, ale ja z tego wnioskuję, że uważasz Xopowo za jakąś osobę, która nie potrafi sobie poradzić w życiu i skończyła okres nauczania na szkole podstawowej jaką jest gimnazjum. Jak więc odnieść się tutaj w twojej obronie, skoro sam potwierdzasz w skardze w jaki sposób prowadzisz z nią rozmowę.

A to jest jak najbardziej NIE na miejscu.
Cytat:19:12:02 Covven: Oj dziecko młode naucz się najpierw czcym jest poniżanie i obrażanie
19:13:32 Covven: Jak można kogoś obrażać od dzieci? To nie moja wina że starasz się odciąć od czegoś kim jest
19:13:32 Covven: każdy.....
19:17:05 Covven: Zapraszaj swoje pieski do bronienia ciebie bo temat już jest
Myślę, że wszystko zostało już wyjaśnione, zamykam i przenoszę.