Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Podanie na Gajowego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[IC]

Imię i nazwisko: Crispin Margel
Wiek: 27
Miejsce urodzenia: Szpital św. Munga w Londynie
Wykształcenie: Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Gajowy
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Do gabinetu dyrektora wleciała brązowa sowa z przyczepionym do nóżki zapieczętowanym listem. Na laku pieczęci widoczna jest ozdobna litera "M" wraz z motywami węży i liści. Rozwijając go da się odczytać poniższą treść.**
Szanowna Dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie,
piszę do Państwa ten oto list aby zgłosić chęć kandydatury na stanowisko Gajowego. Swoją prośbę motywuję chęcią rozwijania zainteresowania magicznymi stworzeniami oraz chęcią powrotu w dawno opuszczone już przeze mnie mury zamku Hogwart. Jeżeli zaakceptowali by Państwo moją kandydaturę obiecuję, że sumiennie, rzetelnie oraz z pasją będę wykonywał powierzone mi obowiązki. Mam w głowie wiele pomysłów na rozbudzenie zainteresowania magicznymi stworzeniami znajdującymi się na błoniach czy też w lesie niedaleko zamku oraz samym lasem i przylegającymi błoniami. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.

Z poważaniem.
Crispin Margel

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):

SUM'y:
Numerologia - Powyżej oczekiwań
Starożytne Runy - Nędzny
Zielarstwo - Powyżej Oczekiwań -
Obrona Przed Czarną Magią - Powyżej Oczekiwań
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami - Okropny

OWUTEM'y:
Zaklęcia i Uroki - Nędzny
Numerologia - Powyżej Oczekiwań -
Zielarstwo - Powyżej Oczekiwań
Starożytne Runy - Wybitny
Transmutacja - Wybitny

[OOC]

Nick w grze: TheWookie
Czy masz jeszcze inne konta?: Mam
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Kiedyś w zamierzchłych czasach prowadziłem kursy teleportacji, co można by nazwać lekcjami. Wiele razy pomagałem w lekcjach czy też innych zadaniach wyznaczanych przez innych gajowych (np. Grubszy). Może nie za duże doświadczenie ale szybko uczę się nowych rzeczy i lubię podejmować wyzwania.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Świat dorosłych nie ma za dużo do zaoferowania jeżeli chodzi o rozgrywkę. Albo lądujesz w MM albo w Hogwarcie. W MM miałem już możliwość pracy, jednakże w Hogwarcie jeszcze nie. Oczywiście składając podanie mam pewne plany co do rozwoju różnych wątków, które prowadziłbym jako gajowy. Zbliżają się wakacje a co za tym idzie więcej wolnego czasu, który mógłbym wypełnić graniem w Hogwarcie i rozwijaniem właśnie różnych ciekawych atrakcji czy wątków dla uczniów, które na pewno nieco urozmaiciły by im grę.
Nazwa Skype: Dyrekcja posiada.
Zgłoś się do mnie na DC - Mateusz#8369, w celu zdania egzaminu z podstaw psychologii i umówienia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.
Ocena z OnMS: 2 punkty/6 (o. Okropny)
Wiedza z OnMS, zweryfikowana podczas rozmowy: 6 punktów/6

Podsumowanie: 8 punktów/12 (67%) + zaliczone podstawy psychologii na o. Zadowalający
Sorry, tym razem się Tobie nie udało. Gajowym zostaje Samara.