Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: [KP] Chloe Børge-Valeris-Morgan
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: VnO9ZTq.png]
Informacje podstawowe, ogólnikowe i przez dłuższy czas jedyne o tej osobie jakie udało mi się uzyskać, a z czasem je uzupełniałem. Pełne nazewnictwo to Chloe Eris Charlotte Akame Børge-Valeris-Morgan I, już 14 letnia córka Nejiego czy też inaczej zwąc Ragnara Børge, matka pozostała w Norwegii o ojcu biologicznym brak aktualnych informacji, ponoć nie żyje. Dokładnej daty i miejsca narodzin nie posiadam. Dziewczyna pochodzenia Norweskiego o czystości krwii w 100%. Jej miejsca zamieszkania diametralnie się zmieniają od Norwegii, przez Rumunie i Japonię po Wielką Brytanię gdzie znajduje się aktualnie ze względu na naukę w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie gdzie dołączyła do domu ambitnych i sprytnych uczniów czego można było się po niej spodziewać, mianowicie Slytherin. [2ooc]
Na koniec dodam jedynie, że nazwisko Valeris pochodzi z rodu żyjącego w pałacu w Rumunii jednakże nic więcej o nich nie udało mi się dowiedzieć natomiast Morgan zostało jej przypisane od Jamesa Morgana w Wielkiej Brytanii.. za długo się znowu nie nacieszyła, ponieważ chwile po zaczęciu nauki w Hogwarcie został on złapany przez aurorów i aresztowany, od tamtej pory nie miała z nim kontaktu, a jej aktualnym wzorcem jest niejaki profesor Liveblack.
[Obrazek: Pc9Lrhi.png]    [Obrazek: XxsNbGn.png]    [Obrazek: LEfcizD.png]
Obserwację zajęły wiele lat i wciąż trwają, na bieżąco będę je spisywać w tym miejscu. Na chwilę obecną sytuacja z dziewczyną wygląda następująco..

[Obrazek: 2f6115080de09db897c92e52bab17dbe.gif]
Jak napisałem wyżej, obserwacje zajęły mi wiele czasu otóż to dlatego, że dziewczyna pod żadnym pozorem nie opuszczała murów gdzie przebywała, jeśli jednak wychodziła na zewnątrz to tylko w godzinach wieczornych i odgrodzonych od reszty parcel czy ulic. Nie miała żadnego kontaktu z rówieśnikami. Jej codziennością była nauka w swoim pałacyku i wieczorne treningi z osobami, których danych osobowych także niestety nie znam. Treningi opierały się na walce wręcz, łucznictwie i strzelectwie z broni palnej do wyznaczonego celu zupełnie jak się szkoli młodych myśliwych co kompletnie nie pasuje do jej wyglądu i stylu życia do czego mam zamiar teraz przejść.
[Obrazek: 737114acd8ccb14132c0ec63e6212591.gif]
Jej wygląd.. nie wiem od czego zacząć nawet. Na co dzień wygląda jak istna perfekcyjna dama w sukni z idealnie splecionymi kruczoczarnymi włosami sięgającymi do łopatek. Mimo tego potrafi zmienić się w dziewczynę gotową walczyć o przetrwanie, dosłownie. Jest niesamowicie kontrastowa jeśli chodzi o jej wygląd ogólny.
Przechodząc dalej chciałbym na moment zatrzymać się przy jej budowie i samej skórze. Otóż jej cera jest niesamowicie blada i nieskazitelna, ani rysy, ani zadrapania czy siniaka.. jakiejkolwiek blizny, nic. Budowa natomiast przedstawia się w formie.. wystających obojczyków i stawów czy też żeber i kręgosłupa, nie do stopnia krytycznego anemii jednakże przydałoby się jej więcej masy, kompletnie nie widać u niej jakichkolwiek mięśni. Wzrost na chwilę obecną osiąga 169cm. Jej lico także jest smukłe, wyraziste kości policzkowe, uszy lekko szpiczaście zakończone i przylegające do głowy, usta pełne, śniade. Oczy.. nie jestem w stanie tego pojąć, wpierw były wręcz srebrne, jasno szare, jednak z czasem gdy ciemniały w odcieniach szarości dziewczyna zaczęła zasłaniać w większości czasu jedno z nich białą opaską jednak gdy je zdejmuje nie widać kompletnie nic odstającego od normy.

[Obrazek: d3bc6a6b54dfc94b4b1909902e9d219b.gif]
Jeśli chodzi o charakter młodej myśliwej, a może łowczyni w odległej przyszłości..
Zauważyłem, że nie należy do osób ufnych, natomiast do dwulicowych. Potrafi udawać kogoś kim nie jest gdzie przejawia się jej spryt, chęć uzyskania tego czego pragnie pod przykrywką innej osobowości. Ostatnimi czasy jednak widać, że się jej to znudziło, ponieważ uzyskała wszystko czego chciała. Ponownie jest poważnie podchodzącą do większości spraw dziewczyną, a uśmiech, śmiech to przeważnie u niej podchodzi pod sarkazmy czy chęć zrobienia komuś na złość czy samego poniżenia, dobicia. Jest osobą, której łatwo nadepnąć na odcisk jednakże potrafi się sama uspokoić jeśli tylko zechce, jak nie chce to daje się ponieść agresji. Wiele osób jej mówiło, że jest utalentowana czy inteligentna jednakże za wysoko stawia sobie poprzeczki czasami, a jej ambicja doprowadzi ją na złe tory, ona zaś nie zwraca uwagi na te słowa.. wciąż jej mało, nie uważa swoich wyników w czymkolwiek za satysfakcjonujące, chce więcej i więcej, lepiej i lepiej.. najwięcej, najlepiej.
Pomimo jej czasem szorstkiego charakteru potrafi się zmusić do pomocy komuś ale do czasu. Uważa, że w szkole powinna być zachowana surowa dyscyplina, brak swobody i więcej nauki oraz jeszcze więcej praktyki, to już podchodzi pod paranoje chyba. Z reguły nie wychodzi pierwsza z rozmową, potrafi kompletnie nic nie mówić do drugiej osoby jeśli nie ma nagłej potrzeby, ona jedynie kontynuuje rozmowę, którą ktoś nawiąże, jednakże jeśli nie wydaje się ona interesująca jak najszybciej ją kończy.

[Obrazek: 6586e39807aaec1e1be4d9d7fc70abf3.gif]
Ostatni żyjący Børge?
Rodzina Chloe do teraz pozostaje u mnie pod wielkim zdaniem zapytania ale pewny jestem, że tak przedstawia się jej najbliższa rodzina biologiczna.

 Neji/Ragnar Børge - Ojciec / Neji
Niech ziemia Ci lekką będzie.
† Vegard Børge - Dziadek / Nevermore
Niech ziemia Ci lekką będzie.
† Chihiro Børge - Babcia / Chihiro
Niech ziemia Ci lekką będzie.
 Theodoric/Bjorn Børge - Wuj / Veniqui
Niech ziemia Ci lekką będzie.
Ród Lavenhart
&inni

[Obrazek: 45925ebe342a640c23c0f9c514390b45.gif]
Cóż.. doszliśmy do części gdzie powinienem co nieco powiedzieć o jej zainteresowaniach, talentach.
*Wyłożył dyktafon i nacisnął przycisk umieszczony z boku.*
*Wyłączył nagranie.*
~ Walka wręcz oraz bronią białą. [Baguazung, Kajukenbo, Muay Thai.]
[Obrazek: 255aab44c6f2c57fd79f78df1df3e603.gif]
~ Łucznictwo oraz podstawy, które ma zamiar rozwijać w przyszłości, nauki posługiwania się bronią palną.
~ Ze względu na ciągłe zmiany środowiska nieco pozwiedzała i musiała się dostosować językowo: Rumuński, norweski, japoński (pismo-tylko drobne podstawy), wciąż nieco kaleczy angielszczyznę.
~ Nie ma telentu muzycznego ani tanecznego ani plastycznego za wyjątkiem szkiców technicznych czy projektów.
~ Preferowane przedmioty szkolne: ONMS, ZiU, OPCM, Transmutacja.
~ Nienawidzi eliksirów.
~ W przyszłości chce polować na stworzenia magiczne i mugolskie w celu skupu ich żywych lub materiałów z nich.
~ Często przysłania jedno oko białą opaską.
~ Ma dziennik po ojcu.
~ Za młodu uczyła się jazdy konnej jednak szybko z niej zrezygnowała.
~ Gdy się uspokaja wypowiada trzy słowa nie ważne w jakim języku: Słońce, Księżyc, Prawda. Po dłuższym doszukiwaniu się sensu tego zrozumiałem, że jest to z cytatu Buddy - "Trzy rzeczy, które nie mogą być długo ukryte. Słońce, księżyc i prawda".
~ Jej wiara jest niesamowicie pomieszana, sięga ona od mądrości Buddy, przez Nordyckich Bogów po cielesną Śmierć.
~ Została prefektem w pierwszej klasie i świetnie sobie radziła.
~ Ida zrzuciła ją z mostu ale nie ma jej tego za złe, bo było ciekawie.

[Obrazek: 3733df5d755b7b6a95fbf9ccb55c2f4e.gif]
Jeśli chodzi o relacje jakie dzielą ją z innymi ludźmi, istotami, jak zwał tak zwał. Może i z początku nie było ich wcale jednakże z czasem one rosną, a niektóre można wyróżnić mam też w głębi duszy jako obserwator nadzieję, że będzie ich coraz więcej.

[Obrazek: 43c6de0634aa17bdf77b137d19d378ef.gif]
W tym miejscu mam zamiar spisywać osoby najbliższe jej, którym ufa albo i niekoniecznie, którym coś zawdzięcza, czy też byłaby w stanie im pomóc z chęcią nie pod przymusem.

Arthur Margel
Jest to osoba z jej rocznika, oraz tego samego domu. Jest pierwszym rówieśnikiem jakiego poznała przed pierwszym rokiem i od tamtej pory trzymają się razem i wspierają w gorszych chwilach czy też wystawią ku sobie pomocną dłoń gdy zajdzie taka potrzeba. Mogę ich nazwać najlepszymi przyjaciółmi, zdaje mi się nawet, że wie on o niej dość istotny sekret, którego wciąż nie udało mi się dostrzec. // Zmargelizowany

**Parę nazwisk zostało wypalone.**

[Obrazek: 5786b4fb56404e6a368fc9544ef77529.gif]
W tym natomiast miejscu będą znajdować się jej relacje ze zwykłymi znajomymi.

James Morgan
Profesor od Zaklęć i Uroków, który z początku zdawał się intrygować Chloe pod względem dodatkowych lekcji oraz chęcią adopcji od tak takiej osoby jak ona. Obdarowywał ją drogimi prezentami, kieszonkowe, mogła znów czuć się jak w pałacu jednakże nie na długo, ponieważ chwile po tym został zamknięty zostawiając jej dobytek. // Mr_Gibster

[Obrazek: 7c90a1d6d7a21ff6893892bd449a2611.gif]
Osoby, które odeszły już z tego świata, pragnę tutaj przytoczyć słowa Chloe dotyczące zmarłych czy to wroga czy to przyjaciela.
"W pokoju odbij od brzegu, a w miłości odnajdź następny. Bezpiecznej podróży na ostatniej drodze ku Ziemi. Obyśmy się znowu spotkali."

Neji/Ragnar Børge

[Na dniach dokończę relacje.]

[Obrazek: f154f27dcf17cbf2e8ae12b62b5b02d6.gif]
I jest łowczyni niedźwiedzi, tak poza tym to jestem pierwszy to pozwolę sobie dać pierwszą repke, potem będzie ich więcej i czekam na aktualizacje relacji Big Grin