Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Skarga na Upset - ucieczka z akcji/DM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nick oskarżającego: 
Callidora / Cara 

Nick oskarżonego: 
Upset

Powód: 
Podczas patrolu mojej postaci postanowiłam, że pójdę do dormitorium Gryffindoru. No i tak się rozpoczęła cała ta sytuacja, a konkretniej: Zauważyłam, że ktoś stoi na balkoniku no i był to gracz upset, więc pobiegłam na górę, a ten jak gdyby nigdy nic wyskoczył sobie z ostatniego piętra w najwyższej, powtórzę najwyższej wieży w Hogwarcie. Nie odegrał nawet, że odleciał na miotle czy coś. Dodam również, że przed tym uderzył gracza PureBloodHunter sprawiając że ten również spadł i doszło do DM. No i co mogę powiedzieć więcej. Jeden z moderatorów tepnął Upset do nas, ale ten napisał, że musi iść. Poprosiłam go o discorda, a ten nawet go nie podał i wyszedł, więc piszę tutaj.

Dowody (Wymagane Screenshoty):
Nie ma dokładnego screena jak wyskakuje, ale są świadkowie.
https://imgur.com/a/HFeQlqR

Proponowana kara: 
Nie wiem jaką można dać za to karę, ale skoro wyskoczył z takiego piętra, to raczej powinno dojść do CK. Można również takiego gracza przymusowo zapisać na szkółkę RP.
Na dodatek, gdy próbowałam go złapać, po prostu wylogował się i wrócił po kilku minutach. Zauważył, że wciąż stoję tam i czekam, więc znów się wylogował. Myślałam, że ma jakieś problemy z internetem, czy coś w tym stylu, ale gdy znów się zalogował, po prostu stanął w miejscu i zaczął się kręcić, kompletnie nie reagował na jakieś akcje IC i pytania OOC.
Zaistniała tu sytuacja jest dobrym przykładem dla tego, że powinna zostać wznowiona szkółka RP - dużo nowych graczy którzy nie ogarniają kompletnie na jakich zasadach działa serwer.
Takie rzeczy to raczej na helpop
(02.07.2018 00:40)Anonek napisał(a): [ -> ]Takie rzeczy to raczej na helpop

Ekipa miała spotkanie, więc raczej nie.
Gracz zostanie ukarany i nauczony podstaw.