Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Leo Granth
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: MJwEyTQ.png]
Jak każdy dodaje to ja też
Muzyka

Leo urodził się 4 lipca, obecnie ma 12 lat. Mieszka w domu rodziny Granth, w River Heights. Status jego krwi to 75%. Uczęszcza do "Szkoły Magii i czarodziejstwa Hogwart". Jest w domu Roweny Ravenclaw, oraz jest na pierwszym roku (1OOC).


[Obrazek: c2cfSPQ.png]


Leo nie wyróżnia się od innych osób niczym, prócz jego wzrostu! Jest chudy, ma brązowe włosy i błękitne oczy. Najczęściej można go zauważyć w szkolnej szacie, ale nosi również mugolskie ciuchy.



[Obrazek: HPLXzfx.png]


Leo jest mądrym, bystrym i inteligentnym chłopcem. Świadczy o tym jego zapał do nauki. Jest on również kreatywny, orginalny i roztropny.

[Obrazek: Gj7dysB.png]

Dzieciństwo

11 urodziny

Podróż do Hogwartu

Przeprawa przez jezioro

Przydział do domów.

Przeżycia



[Obrazek: ceLFSqN.png]




[Obrazek: Cv3JgSC.png]

Dorośli
Rafael Granth Morrison [Rafael] - Kolejny kuzyn, jest pielęgniarzem.
Daniel Granth Winter [Blusi] - Kolejny wujek, który pracuje jako nauczyciel Astronomii. Bardzo go lubię.


Gryffindor
Laura Price [KociNinja] - Emm.. No fajna koleżanka.. Była fajna. Teraz jakoś nie przepadam..

Slytherin
Chris Reinhart [Patrykolol] - W sumie fajny jest, codziennie gramy sobie w szachy itd. Polecam gościa.
Clark Storm [Clark] - Fajnie się z nim rozmawia, jest spoko, można się z nim pośmiać.. Lubie gościa.

Hufflepuff
Nicodem Storm [Nicodem_] - Jest naczelnym redaktorem w gazetce szkolnej, ogólnie go szanuje, fajny ziomek


Ravenclaw
Charles Granth Morrison [Charles] - Kuzyn, fajny jest, lecz zachowuje się źle w stosunku do kobiet/dziewczyn. Nie lubię go.
Laurent La Meriette [wygranko] - Kolega z domu, jest fajny, grałem z nim w szachy o północy, fajny typo.
Marysia Draytron [Oujia] - Marysia jest fajna, bardzo lubi się śmiać i wygłupiać. Czasami mnie pociesza czasami daje dobre rady.. Jest super!

(Jak o kimś zapomniałem pisać na DC Sean#8655)

[Obrazek: aQhCyFT.png]

>> Dostał wytresowanego Psidłaka od swojego ojca <<
>> Bardzo lubi magiczne zwierzęta, i chce zostać takim kimś, jak Newton Scamander <<
>> Został oficjalnym redaktorem gazetki szkolnej, po czym został również jej fotografem <<
>> Umie 2 języki jakimi są: Francuski oraz Hiszpański. Uczy się Niemieckiego <<
>> Na drugie imię ma Basil <<
>> Umie takie coś, tylko że z różdżką <<
Ps. Ta muzyka to prank proszę się nie spinać Smile
Te szachy to codzienny rytułał.

Karta estetyczna leci REPKA
A repeczka.
Słabo rozbudowana więc hejce
@ref
Dodałem bardzo rozbudowaną Historię i w sumie tyle.
@ref czcionka zmieniona
@ref bo się zakopało
Karta mi się nie do końca podoba, ale daję repkę za to, że ktoś nareszcie wstawił zdj na KP 11 latka, gdzie 11 latek uwaga... WYGLĄDA JAK 11 LATEK [Obrazek: freddy_mercury_emote_free_to_use_by_robi...5pmw6i.gif]
@ref bo w sumie, mam malo relelacji, wiec zglaszac sie na DC Sean
@ref dodałem muzykę (proszę nie wyzywać, tylko przeczytać kp do końca)