Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Spis budowniczych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
    Hejo! Mam taką małą propozycję, mianowicie utworzyć na forum coś w rodzaju spisu budowniczych. Jak ktoś nie ma kontaktów to czasem ciężko jest to zorganizować więc takie miejsce gdzie wszyscy byli by wypisani było by przydatne. Jeśli coś takiego istnieje to przepraszam, nie mogłem znaleźć i pozdrawiam.
Jako opiekun ekipy budowniczych chyba powinienem się tutaj wypowiedzieć. Więc, według mnie taki spis jest zbędny na forum. Wszyscy z obecnej ekipy budowlanej mają odpowiednie, wyróżniające się rangi na serwerowym discordzie. Konkretnie są to rangi z kolorem niebieskim, którego nie ma żadna inna ranga. Poza tym zawsze można zapytać na przykład jakiegoś moderatora.
Czyli jeśli umiem czytać ze zrozumieniem to tylko "Donatorzy" mają budowniczych?
A rzeczywiście, przepraszam zapomniałem o tym, że donatorzy mają niebieski kolor. Więc cofam to o niebieskim, ale nadal mają wyróżniający się kolor rangi.
To mimo wszystko nie zmienia faktu, że taki spis budowniczych by nikogo nie skrzywdził. Nie każdemu chce się szukać po discordzie, kto jest dostępny, a kto nie. Jeśli mam jakikolwiek wpływ (W co wątpię) to popieram ten pomysł. Cieplutko pozdrawiam.