Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Marcellus Wright
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: FRKlxTw.jpg]
Kim? Kim jestem? Nikim innym aniżeli namiastką nasienia człowieka Charlesa Wrighta, zrodzonego z kobiety zwanej Florence Lestrange. Nazwano mnie Marcellus. Marcellus Wright.
[Obrazek: eDWR5SP.jpg]
O sobie? Nigdy nie mówiłem o sobie... Tata zawsze mi zabraniał... Powiedział, że mogę jedynie mówić, że jestem czystokrwistym członkiem rodu, mój wiek ma pozostać tajemnicą ale należę do domu Godryka w Hogwarcie. Tylko nieliczni wiedzą gdzie się urodziłem. W dodatku wiele osób mówi mi, że jestem bardzo odważny... Często słyszałem to od mamy przynajmniej. Ale jestem także bardzo apodyktyczny i bezwzględny... Słyszę czasami, że jestem taki jak mój ojciec. Charles.
[Obrazek: ozEI3vT.jpg]
Chyba normalnie... Jak każdy inny, jedynie jestem niższy od pozostałych... Poczekaj na początku roku robili nam zdjęcie posiadam tutaj jedno.
**Zdjęcie zostało wchłonięte przez księgę**
[Obrazek: 131633.jpg]
[Obrazek: JnBXQtO.jpg]
Każdy zna i posiada własną historię, lecz nie każdy jest wstanie ją opowiedzieć. Moją historię znam ja i moi rodzice. Nikt poza nimi nie może jej poznać, nie jest na nią gotowy. Nawet jakbym chciał niczego byś nie zrozumiał.
[Obrazek: gLXyntx.jpg]
Marzenia? Marzenia są niepotrzebne a każdy człowiek, który je ma jest słaby, nie potrafi spełnić swoich celów.
Ludzie dzielą się na tych, którzy mają marzenia a na tych, którzy mają cele, które realizują. Ci którzy nazywają cele marzeniami są nieudacznikami.
Relacje z ludźmi? Raczej nie posiadam relacji z ludźmi. Szanuję jedynie swoją rodzinę. Ponoć powinienem znaleźć przyjaciół ale nie potrafię chyba... Ludzie automatycznie staja się w mojej głowie wrogami, chociaż nie wszyscy ale wszyscy zakłócają moją przestrzeń szczególnie poszczególne jednostki, które przyszłości nie dożyją. 
[Obrazek: xvfHyRD.jpg]
Oczywiście.
-Hogwart Express został specjalnie zatrzymany dla mnie,
-Wykupiłem cały wózek ze słodyczami żeby inni nie mieli,
-Posiadam Amulet Amala, który dostałem od mojej mamy podobno tylko jedna rodzina mogła go posiadać.
[Obrazek: ule5cGB.jpg]
Żegnaj. **Księga została zamknięta a muzyka nagle ustała okładka księgi może wzbudzać przerażenie**
Co to za antychryst?!?!
dobre i fajne ale dlaczego to dziecko to szatan
this is so edgy alexa play dark magic music
(02.10.2018 14:56)Scierwojad napisał(a): [ -> ]this is so edgy alexa play dark magic music

satan is my love fak the skul fak the ppl only dark magic in my hart
Diabeł mały jeden Heart
łooot
ale brzydula
(11.10.2018 15:52)Artep napisał(a): [ -> ]ale brzydula

ale za to piekne wnętrze
Kocham edgy jedenastolatków posługujących się wzorcowym językiem w stylu: " (...) aniżeli namiastką nasienia człowieka Charlesa Wrighta, zrodzonego z kobiety zwanej Florence Lestrange. " XD 
Stron: 1 2