Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Venus #2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 150a709d1db15.png]
Moda | Porady | Plotki | Magia
[Obrazek: SpryMindlessIbis-small.gif]
1. Czy ten czarodziej jest mi pisany?
ROZWIĄŻ QUIZ I SPRAWDŹ, JAKIE MASZ SZANSE NA STAŁY ZWIĄZEK ZE SWOIM PARTNEREM!
Jak długo możesz rozmawiać ze swoim partnerem?
A.    Bez końca!
B.    Po co komu rozmowa, wolimy robić inne rzeczy.
C.    Czasami zapada chwila ciszy, ale kto by się przejmował! W końcu się kochamy, prawda?

Czy wasze poczucia humoru są ze sobą zgodne?
A.    Lubimy się razem śmiać, ale czasami on nie rozumie moich żartów.
B.    Absurd, jego poczucie „HUMORU” wpędzi mnie do grobu, wstyd mi za niego.
C.    Śmiejemy się z tych samych powodów!

Zabrałabyś go na wspólny wypad z przyjaciółką?
A.    Oczywiście! Przecież moja przyjaciółka musi poznać mojego partnera!
B.    Może być, w końcu by mi pomógł z tymi torbami, nie będę przecież przez pół miasta latać z różdżką w dłoni!
C.    Nie jestem pewna, zależy gdzie.

Czy twój partner cały czas opowiada ci o swoich fantazjach?
A.    Zachowuje to dla siebie i niech tak pozostanie.
B.    Cały czas przytacza jakieś zboczone aluzje, najchętniej rzuciłabym go hipogryfom jako drapak.
C.    Oczywiście, ale jakoś mi to nie przeszkadza, w sumie robi przy tym zabawne miny.

Jak często zostajesz obsypywana komplementami?
A.    Dość często, ale bez przesady…
B.    Codziennie, on po prostu ślini się na mój widok.
C.    Prawie nigdy, ale przynajmniej wiem, że mówi szczerze.

Czy przedstawił cię swojej rodzinie?
A.    Oczywiście! Zrobił to w pierwszej kolejności.
B.    Nie, a nawet jeśli by chciał, to bym nie poszła. Szkoda czasu, już lepiej nosić chodaki.
C.    Nie, ale to świeża sprawa, może po prostu jeszcze nie wpadł na ten pomysł.

Ile razy w tygodniu widzicie się na osobności?
A.    Między 8 a 14.
B.    Codziennie nawet po kilka razy, uwielbiamy swoje towarzystwo.
C.    Raz na jakiś czas i starczy, ale jeśli dalej będzie używał tych perfum to jeszcze bardziej ukrócę terminy.

Jak długo znałaś swojego partnera, zanim zdecydowałaś się na związek?
A.    Przyjaźniliśmy się od lat.
B.    Kilka dni, ale co ma długość znajomości do uczuć, jakimi się darzymy? 
C.    Parę miesięcy, ale od samego początku się dogadywaliśmy!

Czy spędzacie razem święta?
A.    Oczywiście, że tak! Odwiedzamy siebie nawzajem w czasie przerwy świątecznej.
B.    W życiu nie zaprosiłabym go na święta! Przecież on nawet nie wie do czego służy drugi widelec po lewo, licząc od środka talerza!
C.    Czasami tak, czasami nie, no zależy…

Najwięcej odpowiedzi A – pasujecie do siebie jak dwie krople wody! Według statystyk jesteście sobie przeznaczeni!
Najwięcej odpowiedzi B – wasz związek może być burzliwy i krótkotrwały, nie znacie siebie zbyt dobrze i nie szukacie kompromisów, uwielbiacie swój wzajemny wygląd wizualny.
Najwięcej odpowiedzi C – jesteście w grupie związków, które mogą mieć różny ciąg dalszy, wróżymy wam piękną lub rozchwianą przyszłość.


[Obrazek: giphy.gif]

2. Ile dla niego znaczysz? Trzy sposoby na sprawdzenie uczuć twojego partnera!
Najczęściej kobiety czekają, aż ich wymarzony mężczyzna wypowie dwa słowa w ich kierunku: „kocham cię”. Często się jednak zdarza, że są one nadużywane i puste, nie mające żadnego znaczenia dla waszego związku. Przez wzgląd na rozterki osób płci pięknej, w dzisiejszym artykule przedstawię wam, jak rozpoznać czy wasz przyszły mąż, aktualny kochanek, chłopak lub partner życiowy naprawdę was kocha  i jak za pomocą najprostszych metod możecie to zweryfikować! Obserwujcie uważnie poczynania swoich mężczyzn i nie zapomnijcie wytestować jednego z poniższych sposobów!

ROZMOWA
Niezbyt dyskretny sposób na poznanie uczuć swojego partnera, tak naprawdę jest on najmniej skuteczny z tych wszystkich, które tutaj przedstawię. Obawiam się, że wszyscy panowie znają już tę słynną kwestię „musimy pogadać” i czym prędzej spakują walizkę z butelką ognistej w środku, aby tylko uniknąć tej niezwykle poważnej rozmowy. W takim razie – co zrobić, aby nie spłoszyć swojego partnera, który zniknie jak centaur w las, zanim zdążycie o cokolwiek zapytać? 

Jedyną prawidłową zasadą dobrego początku pogadanki o uczuciach jest brak określonego tematu na samym starcie. Jeśli facet nie wie, czego będzie dotyczył dalszy ciąg rozmowy, nawet nie będzie miał okazji uciec na drugi koniec kontynentu. Do tematu podchodźcie na spokojnie, starajcie się płynnie przechodzić przez kolejne zagadnienia, nim dobijecie do meritum sprawy. Co jednak zrobić, jeśli facet dalej zachowuje się jak wystraszony dirikrak i znika nam z oczu, nie wiadomo nawet w jaki sposób? No cóż, jeśli za głęboko wwierciłyście się w temat, to zostaje już tylko terapia małżeńska, ale przed wami jeszcze dwa sposoby prosto z redakcji WENUS, więc czytajcie dalej.

ZAARANŻOWANIE SYTUACJI
Dość inwazyjna metoda, nie u każdego się sprawdzi. Jeśli wasz facet to obrażalskie dziecko, nawet nie próbujcie zastosować tego sposobu. Wszystko opiera się na szybkim działaniu i wcześniej ułożonym scenariuszu, popartym odrobinką spontaniczności. Kto może wam pomóc? Najodpowiedniejszą osobą byłby jakiś zaufany kolega, przyjaciel, przyjaciółka, koleżanka której/go nie zna jeszcze wasz partner. W zależności od wybranej sytuacji dobieramy sobie obsadę, jak w filmie. Najpopularniejszym wariantem  w takim przypadku jest scena, która ma wzbudzić zazdrość partnera, aby ten okazał trochę emocji. Są też inne opcje, gdzie możecie się stać damą w opałach i sprawdzić, co wasz mężczyzna zrobi i ile w stanie jest poświęcić, aby was wyratować.

FOSZEK
Popularna metoda zmuszania mężczyzny do głębszej refleksji i wysilenia się w zdobyciu „przebaczenia”.  My, kobiety, często obrażamy się o rzeczy poważne, dla naszych partnerów są to jednak „PIERDOŁY” i nigdy w pierwszej chwili nie są w stanie zrozumieć „O CO TEJ BABIE, NA BRODĘ MERLINA, CHODZI”. Dlaczego żadnemu z nich – w okresie od paleolitu aż do teraz – nie przyszło do głowy, że robimy to SPECJALNIE, tego nie jestem w stanie pojąć. Jak widać jest to metoda długowieczna, z której możemy czerpać bez końca. Ale co to ma wspólnego z określeniem uczuć naszego partnera? Otóż –  jeśli się wypnie jak kołkogonek do obornika, to możemy być pewne, że nawet eliksiru na bóle menstruacyjne by nam nie kupił, więc po co z takim w jednym domu siedzieć.  ALE mężczyzna będąc w takim położeniu może znaleźć jeszcze jedno wyjście z foszkowego azkabanu – bo jeśli się postara, kupi kwiaty i czekoladki, przeprosi błagając na kolanach… no może bez tego ostatniego, nie wymagajmy zbyt wiele, to przecież można wybaczyć takiemu łobuzowi tę pozorną „PIERDOŁĘ” prawda?
Florence Spencer

[Obrazek: black-and-white-broken-broken-heart-effy...990195.gif]

3. Komedia czy tragedia - życie Emmy White
W dzisiejszym numerze opiszemy w skrócie życie Emmy White, bo nikt nie chciałby tego czytać w całości. Czarownica młoda, lecz znana wśród magicznej społeczności brytyjskiej. Dziwne stroje, bieganie nago i co najważniejsze - liczne porażki miłosne. Gdyby ogłoszono dzisiaj rekord w byciu zostawianą przez chłopaka, to zdecydowanie zwyciężyłaby wspomniana Emma White. Jest idealnym przykładem tego, jak nie postępować ze swoją drugą połówką. Śledzenie, zazdrość i agresywna postawa sprawiły, że została całkiem sama.

Z tego powodu pragniemy przyznać jej piśmienny order złotego chodaka, który stał się waszym ulubionym symbolem związanym z antystylowym zachowaniem, gratulujemy!
[Obrazek: c55X9oe.png]
Melinda Gordon


4. Eliksiry Miłosne - czy warto?
Nasza długa historia zapewne wiele razy spotkała się z eliksirami miłosnymi. Wszyscy jednak wiedzą, że miłości nie da się wywołać magią, a eliksir powoduje jedynie obsesję danego czarodzieja na naszym punkcie. Tutaj przychodzi pewne pytanie, które dręczy wiele kobiet - czy jest to zabawa warta świeczki? Większość eliksirów tego typu zazwyczaj działa przez określony czas, wyjątkiem jest Amortencja, przed którą ostrzegają doświadczeni eliksirowarzy i zielarze. Zaraz obok niej jest Miłosny Napój Azteków, Starogrecki Eliksir Miłości czy też Miłosny Napój Cygański. W tym artykule polecimy wam tylko jeden z wielu eliksirów miłosnych. Same zdecydujcie czy warto!

Miłosny Napój Wenus
Właściwości: 
Sprawia, że osoba, która wypije napój, zakocha się w tym, kto go przygotował. Elikisr nie działa dłużej niż tydzień.

Składniki: 
Dziewięć łyżeczek słodkiego czerwonego wina, dziewięć liści bazylii, dziewięć goździków, dziewięć pestek jabłka, dziewięć kropli wyciągu z wanilii, dziewięć kropli soku poziomkowego, dziewięć kropli soku z malin, jeden korzeń żeń-szenia pocięty na dziewięć równych kawałków.

Sposób sporządzenia: 
Wszystkie osiem składników włożyć do naczynia przy blasku dziewięciu poświęconych, różowych świec, o godzinie 21:00, dziewiątego dnia, każdego miesiąca w roku. Zamieszaj dziewięć razy napój drewnianą łyżką, za każdym razem wymawiając następujące zaklęcie: 

SPRAW, BY OSOBA, KTÓRA WYPIJE TO WINO, OBLAŁA MNIE BOSKĄ MIŁOŚCIĄ. SŁODKI NAPOJU MIŁOSNY ZAKLĘTY PRZEZ DZIEWIĘĆ, SPRAW, BY JEGO/JEJ MIŁOŚĆ BYŁA MOJA NA ZAWSZE.

Violet Burton

[Obrazek: tumblr_nylqr7L4iV1sncql7o1_400.gif]

W następnym numerze Venus...
W przyszłym tygodniu opowiemy wam, jak prawidłowo zorganizować przyjęcie zarówno dla znajomych, jak i dla zagranicznych gości. Dowiecie się, które kwiaty dobrać tak, aby symboliką nie uraziły przybysza oraz jakie kolory do jakiej okazji pasują najbardziej.