Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Podanie na Ucznia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Imię i nazwisko: Alexander Mandess
Miejsce urodzenia: Szpital Św. Munga, Londyn
Status krwi: 50%

Cechy charakteru: Alex jest osobą nieśmiałą, ale łatwo nawiązującą nowe znajomości. Zazwyczaj siedzi samotnie w miejscach dalekich od miasta i filozofuje. Alexander ma zaufaną grupkę bliskich mu przyjaciół, z którymi miewa zabawne lecz też smutne historie. Jego wadą jest zbytnia skromność oraz mówienie prawdy nawet jeśli jest bolesna. Dzięki jednemu z jego przyjaciół stał się odważniejszy i obiektywny, wie jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach.

Wygląd postaci: Jest on niewysokim blondynem z rozczochranymi niezbyt długimi włosami. Zazwyczaj ubiera długie spodnie z zwężanymi nogawkami i luźne koszulki o rozmiar większe. Alex jest szczupły mimo tego, że je sporo nie przybiera na wadzę. Posiada on niezwykle niebieskie oczy oraz mały nos, jego twarz jest krągła bez pulchnych polików oraz ma dołeczki podczas uśmiechania się.

Historia postaci: Historia Alexa rozpoczyna się w 2055 roku w szpitalu Św. Munga 4 listopada o godzinie 3:56. Jego matka Inessa Mandess spodziewała się pierwszego dziecka, na które długo wyczekiwała razem ze swoim mężem Rickiem Mandess. Niedługo po urodzinach zaledwie kilka dni rodzice zabrali go do rodzinnego miasta Rugby gdzie spędził swoje dziecięce lata. Do jego 4 urodzin nie działo się zbyt wiele, miesiąc po jego urodzinach Inessa umarła podczas nierozsądnego ważenia eliksirów na własną rękę. Ojciec Alexa był załamany tym faktem, że sam musi wychowywać dziecko z zdolnościami magicznymi. Nie wiedząc o tym nic a nic udał się do rodziców swojej żony aby pomogli mu. Podczas piątych urodzin Alexa ukazała się jego moc magiczna bawił się on na podwórku u dziadków w Derby ze swoimi rówieśnikami zauważył on stary ogródek w którym widniała tabliczka z imieniem jego matki oraz obumarłymi kwiatami. Stojąc tak dłużej i rozmyślając strasznie skupił on uwagę na owych kwiatach, które po chwili odzyskały dawną barwę i wyglądały jak zupełnie świeżo posadzone. Podczas 10-tych urodzin chłopca Rick razem ze dziadkami postanowili sprawić mu niespodziankę i zabrali go na ulicę Pokątną przez stary kominek babci oraz kupić mu wszystkie potrzebne rzeczy do rozpoczęcia nauki w Hogwartcie. Dziadek podarował mu kotkę, którą Alexander nazwał Alicia. Ojciec razem z babcią kupili mu różdżkę i resztę potrzebnych zasobów. 2 miesiące przed jego 11-tymi urodzinami i tydzień przed rozpoczęciem nauki Rick zabrał syna na peron 9 i 3/4 aby ten rozpoczął swoją przygodę w Hogwartcie. Alex z pośpiechem i ostanim przytuleniem ojca poleciał zająć miejsce i poprosił Ricka aby pozdrowił dziadków.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
*Z szerokim uśmiechem na twarzy Alex odpowiedział* Hej, możesz mi mówić Alex. A ty? *zapytał z równie szerokim uśmiechem na ustach wyciągając przy tym fasolki wszystkim smaków aby poczęstować nowego kolegę*

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Będzie trudno nigdy nie byłem w Wa-wie, ale jak chcesz mogę polecić ci Manufakture w Łodzi)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Z zadowoleniem bierze talerz po czym mówi* Dzięki. Mam nadzieję że smaczna. *Dodaje ze śmiechem Alex*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: O serwerze wiem już dawno od 2015 roku grałem tu nawet ale krótko bo nie miałem zbytnio czasu. A ogólnie przypomniało mi się o tym serwerze jak zobaczyłem post na fb.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Oczywiście nawet drugi raz.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Zła data urodzienia


[Uwaga słuszna, ale nie komentujemy cudzych podań. Na przyszłość wstrzymaj się przed tym]
(13.10.2018 13:46)Arczi napisał(a): [ -> ]Zła data urodzienia


[Uwaga słuszna, ale nie komentujemy cudzych podań. Na przyszłość wstrzymaj się przed tym]

Nie zwróciłem na to uwagi ale już poprawione
Zaakceptowane!
Trafiasz do...

[Obrazek: 3dqndfR.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].