Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: O tym marzyłeś !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
*Pod trzema miotłami oraz na ulicy pokątnej zawisło ogłoszenie na które rzucono zaklęcie ''gluto''*
Uprzejmie prosimy państwa poinformować iż Przedsiębiorstwo "Drake" od dnia dzisiejszego oferuje sprzedaż absolutnie genialnych i fenomenalnych figurek.    

  Pierwszy model to prawdziwy bohater, wyborowy strzelec i wierny druh. Na twoje polecenie może oddać strzał w wybrany przez Ciebie cel w dwóch konfiguracjach: strzał strumieniem wody, lub drewnianą kulką.    

  Drugi model to natomiast wielki szkodnik i uprzykrzacz życia, oczywiście tylko wtedy kiedy ty mu rozkażesz. Wejdzie tam gdzie mu każesz, nastraszy kogo zechcesz. Jest to szczur nękający ludzi na twoje polecenie.

Te cudowne przedmioty możesz sobie sprawić za jedyne 10 Galeonów za sztukę. W cenę wliczona jest darmowa wysyłka realizowana przez dobrej jakości sowy, które dostarczą twoją paczkę w terminie niemalże natychmiastowym.  Sowy proszę podsyłać na adres: *tutaj podany jest adres*. Nie zwlekaj, zamów już dziś!
*Poniżej znajdują się zdjecia przedstawiające  figurki*

[OOC]

Są to dostarczone przez administracje figurki także za ich pomocą możecie urozmaicić rozgrywkę np. odgrywając akcje zaczepiania kolegi w Hogwarcie. Możesz rozkazać szczurowi aby wlazł koledze pod koszulkę albo kazać żołnierzykowi strzelic "Heda" koledze na lekcji. Jeżeli jest aktywnym gracze uwielbiającym ciekawe akcje a nie afczącym pod WS zakup nasz produkt a twoja gra zostanie urozmaicona.
Kontakt to PW albo discord: Pawi#4205/młodszy rower#2252
**[OOC]**
Jak mniej więcej te figurki wyglądają:
Szczur:
[Obrazek: sinzgMP.png]
Żołnierzyk:
[Obrazek: u4QdY0j.png]
@Reff bo zle podalem discorda
(Nope. Nie marzyłem o tym.)
(21.11.2018 18:49)Igni napisał(a): [ -> ](Nope. Nie marzyłem o tym.)

No to eksplodowala ci bania jak to zobaczyles i powiedziales sobie: no nie biore !
(Tez nie.)
(Lol to coś wprowadza mnie w błąd. Na co mi jakieś głupie laleczki.)
(zauwazyliscie taka zaleznosc ze jak jedna osoba wypowie się w watku ic to zaraz pod nim powstaje jakas bezbekowa rozmowa?)
@reff
**doczepiona kartka "Co z szatami wam nie wyszło? Śmiech na Sali i pozdrawiam" **
Stron: 1 2