Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: [Apelacja] Valturi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Osoba nakładająca karę: Dał chyba modno z rozkazu emil.

Powód nałożenia kary:
Udostepnienie cudzych zdjec.

Czas trwania kary:
Perm.

Opis sytuacji:
Wczoraj zaprosili mnie na discord family friendly gdzie zostały wysłane nudesy Tlenusia i zdjęcie Juliax, ja wysłałem tylko zdjęcie Radzia, chłopaka takiej dziewczyny z mojej klasy i tyle (taki w zbroi). Dostałem ban bo tam byłem najwyraźniej no sorka ja nie wysyłałem jej zdjęć, przesłałem to zdjęcie tylko do osoby do której to zdjęcie należało lel. Pisałem z modno to ten stwierdził że tam byłem i nie reagowałem no ale sorry miałem biec na skargę do administracji hapla bo wrzucili zdjęcie jakiegoś gracz stamtąd ?Discord nie jest własnością hapel i nie wszystko kręci się wokół hapel ok sorry. 

Argumentacja: Uważam że ban jest niesłuszny bo nie udostępniałem cudzych zdjęć jak to pisze w powodzie nałożenia kary. Noi mam fajną postać która teraz powinna pisać egzaminy heloł. 


Aż zrobiłem zakratkowany avatar mój Sad
[Obrazek: XSIAnNF.png]

Nad apelacją możemy się zastanowić tylko i wyłącznie na wniosek poszkodowanej.
Jak wspomniałem wysłałem ten SS do owej POSZKODOWANEJ, rozesłanie zdjęcia osoby do osoby której to zdjęcie jest to grzech ?To tak jakbym tobie emil wysłał twoje zdjęcie a raczej ss twojego zdjęcia który wrzucił ktoś na konfe what xd
XD. Ja zdaję sobie sprawę z tego, że dostanę % warna, ale to jest aż ZABAWNE
[Obrazek: zcG6prp.png]
HEJ Celeste mów to tym co to wrzucili aj zrobilem tylko ss xd
Maam urodziny dostane unban?   =)
Odbanowany.