Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Przepraszam was Kochani Admini - Konrad Uzumaki, QonCam Konrad, jakis glupi odwalacz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Apelacja QonCam

Osoba nakładająca karę: Nasz kochany krol Em411 albo Grozny Wilk Woolf
Powód nałożenia kary: Obraza Administracji :C
Czas trwania kary: do 5 stycznia
Opis sytuacji: No bo bylem bardzo zly ze jedna zla osoba nie dostala perma za robienie zlych rzeczy duzo i jej sie nalezal i dlatego bylem bardzo zly

Argumentacja: No bo uleglem zlosci bo jeszcze siostra zabrala Konrada Uzumakiego Juniora ktorego bardzo kocham i powiedziala ze mam to zrobic i bylem przez to jeszcze bardziej zly i uleglem i teraz mi glupio i smutno i wgl nie chcial;em narpawde przepraszam Kochanych Adinow :C A ze nowy rok nowy ja to dajcie mi ub plis




Pozdrawiam Nicodema ktory kazal mi pisac od nowa bo mu nie pasowalo, pisze od nowa
Nie znam tej sprawy ale ta apelacja przypomina laurkę dziecka, odbieram wrażenie ze nawet nie traktujesz tego chociaż troche poważnie. Twoja apelacja to w skrócie: Ale ja nie chciałem *uśmiechnął się* no wiecie zły byłem. I jeszcze te UNBAN PLS na końcu xD
Kim ty jestes zeby mnie oceniac randomie
przepraszam ponioslo mnie nie chce obrazac zadnych graczy nikt nie jest lepszy ani gorszy : (
Apelacje to nie wątki do dyskusji.
Zamykam, czekaj na odpowiedź.