Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Propozycja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie

Uważam że należy zdjąć system wypadania galeonów gdyż gracze i tak trzymają swoje kupy galeonów w EQ wiec system jest nie skuteczny wiec po co nam on? W dodatku jego efekt jest taki że gracze nie korzystają z portfela wiec kolejne systemy się marnują. To tyle pozdrawiam
Ów skrypt ma na celu ograniczyć Bunny Hopping, przy okazji dodając tego efektu IC, że podskakując wypadają galeony z kieszeni.
(05.01.2019 00:52)SirLexPLAY napisał(a): [ -> ]
Ów skrypt ma na celu ograniczyć Bunny Hopping, przy okazji dodając tego efektu IC, że podskakując wypadają galeony z kieszeni.

Nie chodzi mi o to po co on jest ale o to że jest bezużyteczny.
Jak najbardzeij przydatny skrypt. Dla nowych graczy ograniczy on bunnyhopping, bo starzy juz i tak wiedzą że jak masz w eq to nie wypadną
To dlatego Ci odpisuję na tą propozycję, prezentując dlaczego ten skrypt jednak nie jest bezużyteczny.
Może nie usunąć, ale zrobić jakiś warunek jak się wchodzi np. Po stromych górach czy normalnych blokach, a oddzielny dla BH. 
To tyle z mojej strony.
Ja jestem za.

Irytujący ten system jest, zawsze jak się na miotłę wskoczy to się galca zgubi. Tak samo jak po jakiejś górze się wspina.
(05.01.2019 12:46)Valturi napisał(a): [ -> ]Ja jestem za.

Irytujący ten system jest, zawsze jak się na miotłę wskoczy to się galca zgubi. Tak samo jak po jakiejś górze się wspina.


Ogólnie ja ten system lubię, ale jeżeli galca się gubi jak wsiada na miotłe to to trzeba zmienić
Przeciw - Moim zdaniem ten dodatek uciekania galeonów jest bardzo fajny. Szczególnie, że on już jest dość długo i w sumie... nawet jak ktoś robi to BH wystarczy wyciagnąć galeony z portfela. Wtedy nie dość, że ci nie wypadną to jeszcze mniejsze szanse, ze ktoś okradnie cię IC. Dlatego najlepiej żeby trzymać to w swoich skrzynkach w domu lub w dawnym (accio!) Do tego wątek uciekających galeonów jest spoko, gdyż pokazuje realność. Jak będziesz skakał z otwartmi kieszeniami to wtedy też ci wypadnie kasa. 
(05.01.2019 13:01)CzarnaMoc napisał(a): [ -> ]
Przeciw - Moim zdaniem ten dodatek uciekania galeonów jest bardzo fajny. Szczególnie, że on już jest dość długo i w sumie... nawet jak ktoś robi to BH wystarczy wyciagnąć galeony z portfela. Wtedy nie dość, że ci nie wypadną to jeszcze mniejsze szanse, ze ktoś okradnie cię IC. Dlatego najlepiej żeby trzymać to w swoich skrzynkach w domu lub w dawnym (accio!) Do tego wątek uciekających galeonów jest spoko, gdyż pokazuje realność. Jak będziesz skakał z otwartmi kieszeniami to wtedy też ci wypadnie kasa. 

Dla bogatych bananów jest też opcja Skrytki w Banku
Stron: 1 2