Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: [Problem] Karty czarodziejów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Specyfikacja techniczna komputera: Niepotrzebne
Wersja systemu: Niepotrzebne
Opis problemu: Dziś około godziny 20, chciałem pokazać kart czarodziejów graczowi Kora, niestety jeden z segregatorów w jakiś sposób się zbugował tuż po przekazaniu i znikneły wszystkie czerwone, niebieskie i fioletowe karty w nim. Nadmieniam, że miałem całą ich kolekcje co może potwierdzić Syncro i częściowo hachi bo jej też się chwaliłem.
Screeny: Tutaj jest ostatni screen jeszcze jak nie miałem całej kolekcji, ale jest już ukazana zdecydowana większość. https://i.imgur.com/pqtMkff.png
Treść błędu: Zniknięcie kart
Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.

Dodam jeszcze, że wydałem na nie kilka kafli więc troche szkoda i wolałbym je odzyskać.


Witam, wstawiam to ponownie bo stary wątek w archiwum i przychodzę z pytanie, czy istnieje jeszcze szansa na odzyskanie tych kart. Zależy mi na nich, bo długo je zbierałem.

Straciłem je 10.01.2018 w godzinach wieczornych.
Mam nadzieje że odzyskasz całą swoją kolekcje Confused
Ja mam całą kolekcję mogę ci dać Smile


Ale.tak serio to usunęli.... Ale obrazki w formie pdf mam dalej...
@Up Nie masz na pewno całej kolekcji. A jeżeli masz na myśli żółte i zielone to mam wszystkie.