Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: [APELACJA] Tlenusss
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
//WSTAWIAM ZA NIEGO BO MA BANA




Osoba nakładająca karę: SKMedix
Powód nałożenia kary: "Cześć, JT"/Obraza administracji
Czas trwania kary: Perm
Opis sytuacji: Dwa razy już (chyba) opisywałem to, ale opiszę jeszcze raz na potrzeby apelacji. Dostałem trawaban za nic, puściły mi nerwy, napisałem JX i dostałem bana.

Argumentacja: (Prawie) pół roku. Tyle minęło od mojego bana. To dużo czasu. Wystarczająco, aby móc poukładać w głowie pewne rzeczy. Bez zbędnego owijania w bawełnę - wiem, zawiniłem. Nie powinienem tak bardzo odwalać na serwerze, a tym bardziej nikogo obrażać. Przez te 4 miesiące byłem w stanie nabrać nowe spojrzenie na tą całą sytuację i wiecie co? Żałuję. Jest mi głupio za rzeczy, które zrobiłem w zasadniczo bliskiej przeszłości. Choćbym chciał - czasu niestety nie cofnę. Jedyne co teraz mogę zrobić to szczerze przeprosić za swoje szczeniackie zachowanie i obiecać znaczną poprawę.
Jedyne o co proszę teraz to skrócenie kary. Zdaje sobie sprawę, że pewnie na niego zasłużyłem, ale przecież każdy z nas jest w stanie się zmienić i otrzymać drugą szansę, prawda?

Polecam zioma ub
("Mam nadzieję, że dostaniesz ub kolego")
No to ub
Za tym wyzywaniem Xopowo kryje sie więcej rzeczy Smile Nie ma co go oceniac tylko po ,,JX".
Powodzenia Kochany Kolego, licze ze ci sie uda i zagramy jeszcze w berka w hogwarcie
Apelacja to nie temat do rozmowy.
+20 na łepka
Czekając na reakcję reszty moderacji - jestem na tak.
Jednak za moją decyzją kryje się coś więcej - pewne ograniczenia wynikające z Twojej kary. Byłabym za unbanem, pod warunkiem, że zostałbyś ograniczony do jednego konta, a jak coś odwalisz - zapewne domyślasz się rezultatu.
Co do reszty ekipy - powinniśmy mu dać szansę, niech spróbuje, niech się wykaże, bo mimo tego, co czasem odwala/odwalał, IC grał ładnie. Więc może powinniśmy ten raz zaryzykować?
kacpiego tez odbanujcie
//+20% za zbędną wypowiedź pod apelacją.
Odrzucam.