Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Życzenia - Adrian
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: en7x5YG.png]                                                                  [Obrazek: 5buu4kD.png]
S T O    L A T
I
W S Z Y S T K I E G O     N A J L E P S Z E G O
A D R I A N
@Adrian
 
-----------------------------------------------------------------------------

Minął ci kolejny rok mam nadzieje, że ten będzie dla ciebie również udany. No już mało ci brakuje do drugiej dekady życia. Spędzaj czas z osobami, które lubisz i na które możesz liczyć czego bardzo ci życzę żeby było ich jak najwięcej. Wiadomo zdrowie to już automatycznie. Spełniaj swoje marzenia i rozwijaj się jak tylko możesz. Powodzenia w miłości, bo chyba jest dobrze. Przystojniejszy już nie musisz być bo jesteś wystarczająco <3 Trzymam kciuki starszy kolego i bawi się dobrze jako 19-sto latek. Przy okazji liczę, że mnie wybaczysz to co ci kiedyś powiedziałam....
Myślałem, że będe pierwszy z tematem wrr

Sto lat dani, pysiaczku ty!
100 lat 100 lat, niech żyje, żyje nam!

[Obrazek: n9LRI1g.png]

Życzę Ci by ten rok był dużo lepszy od poprzedniego, aby przyniósł dużo pozytywnych wspomnień. Wytrwałości w grach, sukcesów w życiu i pogody ducha. No i mniej sarkastycznych wypowiedzi, bo potrafisz czasem wkurzyć xD
Dużo szczęścia, twardej pały, aby ci nie opadł mały, aby laski przez dzień cały bez pamięci go lizały. Życzę ci pięknego roku i twardości w twoim kroku.
stówa
siema adi wariacie trzymaj sie tam zeby mama cie nie wyrzucila z domu znajdz tam jakas prace
wszyustkoego najlesgzoego
Sto lat pseudo bratu ze strony Whiteów
Sto lat!
Sto lat!
Stron: 1 2