26.02.2019 23:37
EGZAMINY - ZASADY I TERMIN
1. Egzaminy rozpoczną 04.03 i potrwają do 09.03 włącznie.
2. Egzaminy mogą odbywać się od godziny 17 do godziny 23.
3. Minimalny czas trwania egzaminu wynosi 45 minut.
4. W trakcie jednego dnia mogą odbyć się maksymalnie 4 egzaminy dla jednej klasy
5. By uczeń mógł zdać do następnej klasy Musi zdać minimum 3 egzaminy na ocenę minimalną
6. Ocena minimalna z danego przedmiotu ustalana jest przez nauczyciela przedmiotowego, nie może być niższa niż O i wyższa niż PO.
7. Egzaminy mogą odbywać się w Wielkiej Sali bądź w sali lekcyjnej danego przedmiotu.
8. Egzaminy z latania nie wliczają się do ogólnej puli egzaminów zdanych.
9. Na drugie terminy zdania egzaminu w przypadku niemożności stawienia się ucznia na egzaminie, uczeń umawia się na nie prywatnie z nauczycielem przedmiotowym, nauczyciel nie ma obowiązku przeprowadzać drugiego terminu egzaminu.
10. Czas na podanie wyników egzaminów z Pierwszego terminu to 5 dni od momentu zakończenia się danego egzaminu.
11. W czasie trwania tygodnia egzaminów nie odbywają się żadne lekcje ani zajęcia dodatkowe.
KLASA 1OOC (Wyczerpujące Umiejętności Magiczne dla Laików)
Poniedziałek
- 17:00 - 18:00 Opieka nad Magicznymi Stworzeniami (Wielka Sala)
- 18:00 - 19:00 Historia Magii (Wielka Sala)
- 19:00 - 19:45 Latanie (Stadion Quidditcha)
- 21:00 - 22:00 Zielarstwo (Sala Lekcyjna)
Wtorek
- 18:00 - 20:00 Eliksiry (Teoria) (Wielka Sala)
- 20:00 - 21:00 Eliksiry (Praktyka) (Wielka Sala)
Środa
-
Czwartek
- 18:00 - 19:00 Zaklęcia i Uroki (Wielka Sala)
Piątek
- 17:00 - 18:00 Obrona przed Czarną Magią (Teoria) (Wielka Sala)
Sobota
- 17:00 - 18:00 Astronomia (Wielka Sala)
- 19:15 - 20:30 Transmutacja (Wielka Sala)
- 17:00 - 18:00 Opieka nad Magicznymi Stworzeniami (Wielka Sala)
- 18:00 - 19:00 Historia Magii (Wielka Sala)
- 19:00 - 19:45 Latanie (Stadion Quidditcha)
- 21:00 - 22:00 Zielarstwo (Sala Lekcyjna)
Wtorek
- 18:00 - 20:00 Eliksiry (Teoria) (Wielka Sala)
- 20:00 - 21:00 Eliksiry (Praktyka) (Wielka Sala)
Środa
-
Czwartek
- 18:00 - 19:00 Zaklęcia i Uroki (Wielka Sala)
Piątek
- 17:00 - 18:00 Obrona przed Czarną Magią (Teoria) (Wielka Sala)
Sobota
- 17:00 - 18:00 Astronomia (Wielka Sala)
- 19:15 - 20:30 Transmutacja (Wielka Sala)
KLASA 2OOC (Standardowe Umiejętności Magiczne)
Poniedziałek
- 18:00 - 19:00 Historia Magii
- 19:00 - 20:00 Opieka nad Magicznymi Stworzeniami (Sala Lekcyjna)
Wtorek
- 18:00 - 20:00 Eliksiry (Teoria)
- 20:00 - 21:00 Eliksiry (Praktyka)
Środa
- 18:00 - 19:00 Wróżbiarstwo (Wielka Sala)
- 20:00 - 21:00 Starożytne Runy (Wielka Sala)
- 21:00 - 22:00 Zielarstwo (Sala Lekcyjna)
Czwartek
- 17:00 - 18:00 Mugoloznawstwo (Wielka Sala)
- 19:00 - 20:00 Zaklęcia i Uroki (Wielka Sala)
Piątek
- 17:00 - 18:00 Obrona przed Czarną Magią (Teoria) (Wielka Sala)
- 18:00 - 20:00 Obrona przed Czarną Magią (Praktyka) (Sala Lekcyjna)
Sobota
- 18:05 - 19:05 Astronomia (Wielka Sala)
- 19:15 - 20:30 Transmutacja (Wielka Sala)
- 20:30 - 21:15 Numerologia (Wielka Sala)
- 18:00 - 19:00 Historia Magii
- 19:00 - 20:00 Opieka nad Magicznymi Stworzeniami (Sala Lekcyjna)
Wtorek
- 18:00 - 20:00 Eliksiry (Teoria)
- 20:00 - 21:00 Eliksiry (Praktyka)
Środa
- 18:00 - 19:00 Wróżbiarstwo (Wielka Sala)
- 20:00 - 21:00 Starożytne Runy (Wielka Sala)
- 21:00 - 22:00 Zielarstwo (Sala Lekcyjna)
Czwartek
- 17:00 - 18:00 Mugoloznawstwo (Wielka Sala)
- 19:00 - 20:00 Zaklęcia i Uroki (Wielka Sala)
Piątek
- 17:00 - 18:00 Obrona przed Czarną Magią (Teoria) (Wielka Sala)
- 18:00 - 20:00 Obrona przed Czarną Magią (Praktyka) (Sala Lekcyjna)
Sobota
- 18:05 - 19:05 Astronomia (Wielka Sala)
- 19:15 - 20:30 Transmutacja (Wielka Sala)
- 20:30 - 21:15 Numerologia (Wielka Sala)
KLASA 3OOC (Okropnie Wyczerpujące Testy Magiczne)
Poniedziałek
- 18:00 - 19:30 Historia Magii (Wielka Sala)
- 20:00 - 21:30 Opieka nad Magicznymi Stworzeniami (Wielka Sala)
Wtorek
- 18:00 - 20:00 Eliksiry (Teoria) (Wielka Sala)
- 20:00 - 21:00 Eliksiry (Praktyka) (Wielka Sala)
Środa
- 19:00 - 20:00 Wróżbiarstwo (Wielka Sala)
- 20:00 - 21:00 Starożytne Runy (Wielka Sala)
- 21:00 - 22:00 Zielarstwo (Sala Lekcyjna)
Czwartek
- 19:00 - 20:00 Podstawy Magomedycyny (Wielka Sala)
- 20:00 - 21:00 Zaklęcia i Uroki (Wielka Sala)
- 21:00 - 22:00 Mugoloznawstwo (Wielka Sala)
Piątek
- 17:00 - 18:00 Obrona przed Czarną Magią (Teoria) (Wielka Sala)
- 18:00 - 20:00 Obrona przed Czarną Magią (Praktyka) (Sala Lekcyjna)
Sobota
- 18:05 - 19:05 Astronomia (Wielka Sala)
- 19:15 - 20:30 Transmutacja (Wielka Sala)
- 20:30 - 21:15 Numerologia (Wielka Sala)
- 18:00 - 19:30 Historia Magii (Wielka Sala)
- 20:00 - 21:30 Opieka nad Magicznymi Stworzeniami (Wielka Sala)
Wtorek
- 18:00 - 20:00 Eliksiry (Teoria) (Wielka Sala)
- 20:00 - 21:00 Eliksiry (Praktyka) (Wielka Sala)
Środa
- 19:00 - 20:00 Wróżbiarstwo (Wielka Sala)
- 20:00 - 21:00 Starożytne Runy (Wielka Sala)
- 21:00 - 22:00 Zielarstwo (Sala Lekcyjna)
Czwartek
- 19:00 - 20:00 Podstawy Magomedycyny (Wielka Sala)
- 20:00 - 21:00 Zaklęcia i Uroki (Wielka Sala)
- 21:00 - 22:00 Mugoloznawstwo (Wielka Sala)
Piątek
- 17:00 - 18:00 Obrona przed Czarną Magią (Teoria) (Wielka Sala)
- 18:00 - 20:00 Obrona przed Czarną Magią (Praktyka) (Sala Lekcyjna)
Sobota
- 18:05 - 19:05 Astronomia (Wielka Sala)
- 19:15 - 20:30 Transmutacja (Wielka Sala)
- 20:30 - 21:15 Numerologia (Wielka Sala)