Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Podanie na Nauczyciela
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[IC]

Imię i nazwisko:  Évelyne Jeanne Molière
Wiek: 30 lat
Miejsce urodzenia: Jeden z lasów w górzystych terenach Francji
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Ukończa Akademia Magii Beauxbatons
Posada, na którą aplikujesz: Bibliotekarka
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Do dyrekcji przyleciała sowa z kopertą w dziobie. Jeśli otworzyło się kopertę można było dostrzec w niej gładki, jasnoniebieski arkusz papieru na którym napisane było kaligraficznym pismem**
Szanowna Dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie,
Nazywam się Évelyne Jeanne Molière i pochodzę z Francji. Przez sprawy prywatne stwierdziłam że przyjadę właśnie tutaj do Wielkiej Brytanii ze względu na znajomość języka angielskiego. Kiedy zobaczyłam ogłoszenie, natychmiast postanowiłam się zgłosić gdyż myślę że nadawałabym się bardzo dobrze na posadę o którą się staram. Od zawsze szukam prac w których mogę mieć kontakt z ludźmi, a jeżeli chodzi o kontakt z dziećmi to na tym zależy mi szczególnie. Wprost uwielbiam dzieci i wielką przyjemność sprawiła by mi praca z nimi. Dzieci to przyszłość naszego kraju i naszego świata więc musimy jak najbardziej dbać o ich edukację oraz warunki w których się uczą. Od zawsze moim celem była praca w szkole i nauczanie dzieci więc myślę że posada bibliotekarki będzie dla tego idealnym początkiem. Pomagała bym uczniom we wszystkim a także byłabym chętna do pomagania uczestnikom kadry w organizowaniu i prowadzeniu wydarzeń które uszczęśliwiłyby oraz rozwinęłyby zdolności uczniów Hogwartu. Mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie gdyż praca właśnie w Hogwarcie stała się jednym z moich marzeń.
Pozdrawiam, Évelyne Jeanne Molière
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): 
Astronomia – T
Eliksiry – Z 
Historia Magii – T
Mugoloznawstwo - T
Latanie – Zaliczone 
Numerologia – T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – T
Obrona Przed Czarną Magią – PO
Starożytne Runy – T
Transmutacja – PO
Wróżbiastwo – T
Zaklęcia i Uroki – PO
Zielarstwo – Z


[OOC]
Nick w grze: Eveline
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Jak na razie to nie, ale jestem na serwerze bardzo aktywny a kiedyś wreszcie trzeba zacząć to doświadczenie nabywać
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Jak już wspominałem jestem bardzo aktywny na serwerze a postać Evelyne od początku była kształtowana na osobę bardzo kontaktową, a dzieci wprost uwielbia. Bardzo fajnie byłoby mieć dostęp na jednej postaci do świata dorosłych jak i do Hogwartu. Mimo tego że nie mam doświadczenia pracy w Hogwarcie to bardzo szybko się uczę i szybko ogarnąłbym wszystkie potrzebne sprawy. Chcę się rozwijać na serwerze aby kiedyś jedna z moich postaci mogłaby zostać może nawet nauczycielem, a jak każdy wie doświadczenie trzeba jakoś zdobywać a posada bibliotekarki byłaby bardzo dobrym pierwszym zawodem na terenie Hogwartu
Nazwa Discord: Kulif#7192
Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną.
Znaleziono kandydata, zapraszamy do kolejnej próby.