Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Podanie na Nauczyciela
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[IC]

Imię i nazwisko: Griffith Procter
Wiek: 73
Miejsce urodzenia: Londyn
Wykształcenie(Hogwart = Średnie): wyższe (profesor numerologii i run)
Posada, na którą aplikujesz: nauczyciel starożytnych run
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* Wyrażam przekonanie, że dotychczas przedmiot ten był wykładany niedostatecznie dobrze i mógłby być zdecydowanie lepiej nauczany. Jako doświadczony teoretyk i nie mniej wprawiony praktyk, a przy tym pedagog i dydaktyk z dorobkiem naukowym i bagażem doświadczeń jestem gotów sprostać wyzwaniom, jakie stawia przede mną ten przedmiot. Uczyłem tu także krótko numerologii, zaskarbiając przy tym uwagę uczniów, którzy bardzo często przychodzili na moje zajęcia. Ufam w to, że prestiż starożytnych run może okazać się także atrakcyjny także dla młodych uczniów, o ile będą mieli doświadczonego mentora, który wskaże im odpowiednią drogę. Ceniąc sobie bezpośredniość relacji wszystkie dodatkowe informacje, jak i cały pomysł na nauczanie przedstawię w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): Wybitny

[OOC]
Nick w grze: Griffith
Czy masz jeszcze inne konta?: Mam
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Uczyłem numerologii i run wiele lat, a poza tym robiłem także wiele innych rzeczy.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Chcę przywrócić temu przedmiotowi atrakcyjność i wierzę, że uda mi się to, bo jako pierwszy w historii serwera zrobiłem to grajac inną postacią i na lekcje przychodziło po 20 osób, w czasch, gdy trudno było o taką frekwencję na innych zajęciach. Znam ten temat i doskonale umiem realizować go w realiach HP.
Nazwa Discord: przekażę na PW, po dopuszczeniu do rozmowy
Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną.
Gratuluję zatrudnienia.