Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Podanie na Nauczyciela
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[IC]


Imię i nazwisko: Hope Winter
Wiek: 27
Miejsce urodzenia: Szkocja, Edynburg
Wykształcenie: Średnie
Posada, na którą aplikujesz: Woźna
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
**O poranku do dyrekcji Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart przyleciała sowa z listem, w którym zawarte było podanie o pracę.**
Droga Dyrekcjo!
Ubiegam się o przyjęcie na posadę Woźnej w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart.
Prośbę swą motywuję tym, iż poszukuję aktualnie stałej pracy, w której mogłabym się jak najlepiej spełnić. Przede wszystkim lubię spędzać czas z dziećmi, przez co praca w szkole byłaby dla mnie jak najbardziej przyjemna. Poza tym cechuję się umiejętnością organizacji i pilnowania porządku, co jest ważne na tej posadzie. Dyrekcja i kadra nauczycielska zawsze mogłaby na mnie polegać.
Oprócz tego jestem skora do pomocy i pilnowania uczniów, w przypadku braku nauczyciela na lekcji.
Chciałabym nabrać doświadczenia na posadzie Woźnej, aby następnie spróbować na bardziej odpowiedzialnych stanowiskach.
Z wyrazami szacunku,
Hope Winter

Oceny z OWUTEMów:

Astronomia – Zadowalający
Eliksiry – Nędzny
Historia Magii – Okropny
Mugoloznawstwo - Nędzny
Latanie – Zaliczone
Numerologia – Troll
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – Powyżej Oczekiwań
Obrona Przed Czarną Magią –Nędzny
Starożytne Runy – Troll
Transmutacja –  Troll
Wróżbiastwo – Nędzny
Zaklęcia i Uroki – Okropny
Zielarstwo – Troll


[OOC]

Nick w grze: horsinka
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie: Nie
Argumentacja OOC: Nie jestem nowym graczem, rozpoczęłam swoją przygodę z Haplem prawie trzy lata temu. Co prawda, w ostatnim czasie nie można było zauważyć mnie na serwerze, gdyż zrobiłam sobie przerwę. Aktualnie wróciłam i mam dużo wolnego czasu zwłaszcza, że zbliżają się wakacje i będę go miała jeszcze więcej. Podczas przerwy nabrałam energii i chęci do grania. Chcę przede wszystkim pomagać w prowadzeniu Hogwartu i wprowadzać wiele nowych i ciekawych rzeczy.
Nazwa Discord: horsinka#2700
Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną.
Znaleziono kandydata, zapraszamy do kolejnej próby.