Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: [APELACJA] Tlenusss
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Od razu mówię, że poprosiłem o wstawienie Adriana ponieważ miałem problem z wylogowaniem się ze zbanowanego konta. Jeśli usuwacie poprzednie to wstawiam tutaj i liczę na sprawiedliwe osądzenie.]
Osoba nakładająca karę: skmedix

Powód nałożenia kary: Obraza administracji/całokształt przewinien

Czas trwania kary: Permban.

Opis sytuacji: Nie trzeba przedstawiać moich przewinień, jakich dopuściłem się na serwerze, przysparzając ekipie nie lada problemów. Bywałem bardzo kłopotliwy, tak i też było w tej sytuacji. W czasie otrzymania trawbana pod wpływem emocji, którym dałem się ponieść, wystawiłem zdjęcie (na serwerze) oczerniające jedną z moderatorek. Oczywiście kara jaką otrzymałem dotyczyła nie tego jednego przewinienia, a ogółu moich wybryków.

Argumentacja: Od czasu kiedy wszedłem pierwszy raz minęły dwa lata, w tym czasie zdążyłem poznać masę ciekawych osób, z którymi kontakt utrzymuję po dziś dzień. Moja chęć powrotu na Hapla jest napędzana z powodu miłych wspomnień oraz przyjemnie spędzonych chwil w towarzystwie znajomych. Każdy posiada swoje własne poczucie humoru, które może się diametralnie różnić od ogółu, niestety, ale w tym przypadku to ono doprowadziło wraz z emocjami do mojej obecnej sytuacji. To, co wprawiało mnie w śmiech, dla innych mogło budzić zażenowanie, które wraz z upływem czasu zrozumiałem, spoglądając wstecz i przypominając sobie zdarzenia, przy których obrywałem wielokrotnie karniakiem, bądź czymś poważniejszym.
W czasie nałożonego bana miałem okazję odpocząć od dawnych “nawyków” i popracować - jeżeli mogę tak powiedzieć - nad sobą przynajmniej w pewnym stopniu, abym nie stawał się już dla kogokolwiek problemem, a zwyczajnym graczem, który przychodziłby na serwer żeby miło spędzić czas i podszkolić się w zakresie RolePlay’u. Chciałbym zatem bardzo przeprosić administrację i obiecać, że coś takiego nie będzie miało już miejsca, i że nie zmarnuje danej mi szansy, jeżeli taka się pojawi.
No więc kolego, liczę, że dostaniesz unbana i będziemy sobie gierkować czasami

//+20 warna za zbędną wypowiedź
<p>@reff na prośbe</p>
<p>/report Tlenuss DM<br><br>A tak serio to należy ci się te UB, bo widać po tobie że było więcej odwalaczy i to o wiele większych<br></p>

//Pecie: +2pkt warna za posta, nie potrzebujemy dodatkowych wskazówek.
<p>DEJ, należy mi się.</p>

//Pecie: +2 punkty do warna się należy, za zbędne wypowiedzi Smile
@ref :-)
@ref bo zniknęło z ostatnich może jak będzie w ostatnich aktywnościach to wtedy skmedix odpowie :-)
Unbana nie będzie, sorki.