Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Podanie na Dorosłego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Imię i nazwisko: Herman Bird
Data i miejsce urodzenia: 2041, Szpital świętego Munga
Status krwi: 50%
Historia postaci: Rok 2031 w jednej z sal można było usłyszeć spokojne odgłosy dziecka a wraz z nim matkę która trzyma dziecko. Dziecko właśnie w momencie spokojnych jego odgłosów dobywających się z buzi otworzyło swe oczka, którymi zobaczyło uśmiechającą się do niego matkę wraz z kilkoma osobami obok łóżka. Następnie jakiś pan zabrał dziecko od matki a te zaczęło wrzeszczeć, tym chłopcem był Herman który się urodził trzy minuty temu. Chłopak ciągle spędzał czas w domu bo nie lubił ludzi, nie lubił to słabe określenie, wręcz nienawidził. Chłopak zawsze po wyjściu na dwór wracał z płaczem ponieważ inne dzieci z dworu się z niego naśmiewały, ponieważ nazywali go "tłuścioch" dlatego bo dużo jadł. Jego objawienie mocy było dziwne ponieważ jedzenie się bez żadnej przyczyny podnosiło i leciało w kazde strony. Oczywiście w wieku 11 lat gdy dostał list z Hogwartu (jego rodzice byli zadowoleni) nie chciał jechać. Herman bał się ze też będą się z niego naśmiewać, tak się bał że rozbił ulubiony kubek swej mamy co nie wyszło na dobre. Poszedł z nimi na pokątną po kilkunastu godzinach kłótni by kupić swoją różdżkę jak i książki i szatę. Chłopak z płaczem odjechał szarpiąc się z rodzicami którzy nieśli go do pociągu, lecz w przedziale znalazł kilku kolesi w tym samym wieku z którymi się od razu zaprzyjaźnił. Herman w szkole zaznajomił się z kilkonastoma osobami lecz byli tacy co oczywiście go obrażali lecz nie miał z tym żadnego problemu ponieważ był zawsze z swoimi przyjaciółmi. Przy tiarze prawie się ssikał lecz wytrzymał trafiając do Hufflepuff'u. Chłopak najbardziej uwielbiał Zaklecia i uroki lub Opcm a nawet zielarstwo lecz bardzo tępił Mugoloznastwo bo zawsze nie akceptował Mugoli i ich urządzeń jak i nawyków. Kończąc szkołę stracił on kontakt z swoimi przyjaciółmi ponieważ wyruszył w dość długą podróż chcąc zapoznać się z całym światem. W tym momencie szykuje się w podróż powrotną do Wielkiej Brytani.
Wygląd postaci: Otyły mężczyzna z ciemnymi włosami najczęściej uczesanym i i szarawymi oczami. Kilka zmarszczek trochę niewidocznych i ostrzyżona broda. Ma jakiś 176 metrów wysokości lecz jakąś nadwagę ma. Najczęściej ubrany w Szate lub garnitur.      Oczywiście biały kolor prosty nos i małe oczy. 
Cechy charakteru: Herman to miły jak i żartobliwy chłopak. Tchórz z niego jest wielki jak i bardzo miękki. 
Nigdy nie lubił z nikim się kłócić lecz nienawidził mugoli i zawsze zmieniał temat w myślach przeklinając ich.
Herman to człowiek bardzo wrażliwy który płacze przy wszystkich poruszających momentach. Nie jest za bardzo odważny i przy pierwszej lepszej okazji ucieka lub szuka jakiegoś pomysłu żeby uciec z sytuacji która go napotkała. Gdy taka sytuacja go napotka najczęściej jest zdenerwowany i niemiły .Mężczyzna także jedzenia nie odmówi jak mu coś oferują to zawsze bierze. Często jest leniwy lecz czasami mózg mu ukaże zrobić to co ma więc to robi.

Wyniki z OWuTeM-ów:
(Dysponujesz trzydziestoma punktami. PO – 5, Z – 4, N – 3, O – 2, T – 1; nie istnieje możliwość niepodchodzenia do egzaminu oraz nadania oceny wybitnej.)

Astronomia – O
Eliksiry – N
Historia Magii – N
Mugoloznawstwo - T
Latanie – Niezaliczone
Numerologia – O
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – O
Obrona Przed Czarną Magią – N
Starożytne Runy – O
Transmutacja – N
Wróżbiastwo – O
Zaklęcia i Uroki – Z
Zielarstwo – N

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Scrollowanie po Google'u

Co to jest IC i jak je zapisujemy?
IC zapisujemy w gwiazdkach ** i jest to skrót od In Character a znaczy to że wcielamy się w postać 
którą sami tworzymy (tak szybko mówiąc prawdziwe życie ale w grze komputerowej)
Co to jest OOC i jak je zapisujemy?
Jest to czat Out of character w którym zapisujemy w nawiasach (( a znaczy ten czat że piszemy tak samo jakbyśmy
pisali z kolegą lecz o rzeczach typu (pis przegra h3h3) i tak dalej  
Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.
*podszedł do swej małej szaty z (1OOC)  usiadł na jakimś pudle a szatę położył na kolanach* Czy to moja szata?
Tą która miałem ubraną z trzy lata? Ta która przeżyła ze mną trochę długo ale nie bardzo? 
*Szatę podniósł a następnie otrzepał z kurzu jaki na niej był* Jak ja ją dobrze pamiętam, ahhhhh… byłem wtedy zakochany w Gertrudzie Wolfgegen… co to były za czasy... huh… *następnie wstał i zaczął chodzić od jednej strony strychu do drugiej patrząc na swoją szatę jakby z niej czytał* Jaki ja byłem wtedy głupi... gdy usłyszałem pierwszy raz o animagach chciałem się od razu przemienić... myślałem ze to będzie od tak... hoho. *no usiadł ponownie kładąc szate na jakimś pudełku obok niego a następnie spojrzał na podłogę bawiąc się swymi palcami* Ale to były czasy... żyło mi się dobrze z dala od tych wstrętnych mugoli… tych głupich... niemiłych zwierząt... *wstał i przetarł czoło z potu oglądając się na boki* Ehhh chciałbym wrócić do tych czasów... ah i oglądanie quidditcha… co to było! Niestety się zestarzałem... ehh… *następnie włożył szatę do jakiegoś pudla a następnie otrzepał swoje ręce* Bycie starym jest nudne... wszystko mnie teraz boli... *i złapał się gdzieś za plecy* no... no... były to czasy... *przez chwile patrząc na ścianę się uśmiechnął* ehhh… teraz to zarabiam pieniądze... i nudzę się w pracy... *westchnął a następnie poszedł w stronę schodów i zszedł z strychu w dół* Mam nadzieje że kiedyś powrócę do tych czasów... ehhhh..

Czy przeczytałeś regulamin? Jasne że tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Odrzucam.
Podanie nie spełnia wymagań wzoru. Wyraźnie widać także brak dłuższego stażu na serwerze (chociażby po stylu pisania akcji).
Pograj na uczniaku. Może zobaczymy się tu w przyszłości.