Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: [Apelacja] Kapitan na discordzie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Osoba nakładająca karę: Nie pamiętam, chyba Nagini
Powód nałożenia kary: Brak tolerancji, Trollowanie, i coś tam w tym stylu czy coś
Czas trwania kary: Nie wiem, nie podała/podał
Opis sytuacji: Irytowałem graczy i adminów, generalnie po***any jestem i odwala mi czasem, opierało się to głównie na braku tolerancji i głoszeniu przesadnej prawicy. Trzeba być idiotą żeby wziąć prowokowanie lewicy na serio, ale to tak nawiasem mówiąc.
Argumentacja: No szczerze, to szczerze po banie uznałem że za jutro może pojutrze mnie odbanują. gdzieś to miałem na tamten moment, w ogóle wtedy jeszcze grałem na haplu to był miesiąc czerwiec lub lipiec chyba, ale uznałem, że warto wrócić na stare śmieci, zobaczyć nowe systemy, oraz pograć po prostu jak dawniej, mam też dosyć niską reputację wśród haplowiczów i warto wracając to naprawić, ale dobra to miało być o moim banie za trolling. Wracając na Hapel dobrze by było należeć do głównego serwera aby tam wiedzieć kiedy odpalać updatera itp.
To prawda czasami jest debilem i mu odwala zgadza się ale można już mu ub dac
Nie bo on i sean tez szczególnie sean piszą jlgbt a mnie to obraza
Widzisz ja moge powiedzieć że jestem muzułmaninem i to że na świecie istnieją osoby LGBT mnie uraża. Człowiek jest z natury rasistą i humor ludzki sprzed tam paru tysięcy lat opiewał na obrażaniu "mieszańców" albo "nienaturalnych"
Cytat:Widzisz ja moge powiedzieć że jestem muzułmaninem i to że na świecie istnieją osoby LGBT mnie uraża. Człowiek jest z natury rasistą i humor ludzki sprzed tam paru tysięcy lat opiewał na obrażaniu "mieszańców" albo "nienaturalnych"
Nie żyjemy parę tysięcy lat temu. Weź się już ogarnij ja wiem że sobie trollujesz ale to jest już poniżej jakiegokolwiek poziomu. Równie dobrze ja mogę napisać że jestem jakimś buddystą lub innym nudystą i stwierdzić że uraża mnie istnienie takich trolli jak Ty które wylewają swoje żale na discordach. jebiesz sobie lgbt to sobie je jeb ale nie muisz o tym pisać wszedzie gdzie tylko możesz jeb je sobie w swojej ograniczonej głowie.


Cytat: i to że na świecie istnieją osoby LGBT mnie uraża.
A mnie uraża że takie półmózgi zasiedlają nasze planety. I co teraz? Masz się zabić?
Tak samo jesteś sobie LGBT, sobie bądź ale w domu z zamkniętymi drzwiami
ukraina powiedz jeszcze ze to jest polska a nie jakas europa
Przypominam wam, że jesteście na serwerze gdzie ludzie mają różne poglądy polityczne, wyznania i orientacje, więc wypadałoby czasami przyhamować język. Ludzie, mamy 2019 rok, pora zacząć patrzeć na charakter, a nie na to z kim dana osoba idzie do łóżka, czy też to w jaki sposób się modli. Wzajemne obrzucanie się mięsem nie prowadzi do niczego. No, chyba, że do pogorszenia konfliktu. Jako iż to ja nadałam bana i jestem zwolenniczką dawania drugiej szansy, byłabym na tak, ale obecnie nie jestem moderatorką i nie mam już na to żadnego wpływu, więc ¯\_(ツ)_/¯

@Down
Chodzi właśnie o to, aby zaczęli się tolerować.
@Up
Tolerowanie nietolerancji nigdy nie będzie tolerowane.

[Edit: Komentarz do powyższych postów a nie samego gracza, jednak kilka postów wypłynęło spod jego palców.]
A ja myślę że nie powinienen unbana dostać, wielokrotnie była mu zwracana uwaga i nie docierało, i mało tego robił to samo na każdym dc na którym ja byłem z nim i nie dało się z nim żyć, a chęć poprawy dalej niezauważalna bo pisze tutaj takie same głupoty jak na discordzie
Stron: 1 2