Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: [Apelacja] kubixgame (2.0)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Osoba nakładająca karę: IxuGaming
Powód nałożenia kary: bug abusing

Czas trwania kary: Perm

Opis sytuacji: Użyłem komendy /portfel galeon -1 ponad 4000 razy, kopiując ~1.5mln knutów. Zbugowany w ten sposób hajs wykorzystałem na zakup 2-3 domów i kilku itemków. Całą resztę niewykorzystanych pieniędzy ukryłem w skrzynce w Londynie, mogę pokazać moderacji jeśli trzeba.

Argumentacja:

Ponownie wracam, prawie 4 miesiące od poprzedniej apelacji, po ponad 5-6 miesiącach od otrzymania bana. Tak jak było napisane w poprzedniej apelacji, zdaję sobie sprawę, że doprowadziłem do małej inflacji na serwerze. Ponownie zacząłem się zastanawiać nad tym, co robiłem w przeszłości na serwerze i wiem, że wielu osobom się to nie podobało, dlatego chciałbym mieć szansę, drugą jak i ostatnią w mojej krótkiej historii gry, aby naprawić moje błędy, a także relacje z niektórymi osobami. W ostatnim czasie kilku moderatorów mogło dostrzec moje zachowanie na haplu oraz akcję, które wykonywałem. Chciałem w ten sposób po części przyczynić się ponownie do budowy społeczności na haplu, a także umilania innym rozgrywki. Chociażby na samą noc duchów miałem kilka pomysłów, które mogłyby być fajne do zrealizowania z pomocą moderacji (porozstawianie na tabliczkach informacji, wszystko usprawiedliwione IC i wykonane przy pomocy akcji postaci). Nie zależy mi na postaci tj. Lord_Kaze czy kubixgame, ponieważ na jednej zdobyłem cały swój majątek przy pomocy buga, więc wyczyszczenie konta mi się należy. Na drugiej natomiast odwalałem i to mocno, czego żałuję, nawet jeśli była to moja pierwsza postać na haplu i to na niej uczyłem się gry, jak i całego uniwersum. Mam nadzieję, że otrzymam unbana, ponieważ poprzednia apelacja została zamknięta bez odpowiedzi, a bardzo chciałbym jeszcze raz móc wejść na serwer, bez potrzeby ukrywania się. Ixu - decyzja zależy w znacznej części od Ciebie, ponieważ to Ty dawałeś mi bana. Powinieneś teraz wiedzieć, z kim odgrywałeś akcje na jakiej postaci i jeśli możesz, to oceń sam, czy wygłupiałem się na tej postaci, czy jednak utrzymywałem przynajmniej średni poziom RP oraz zachowania na serwerze. Oczywiście żałuję popełnionego czynu i zobowiązuję się nigdy więcej go nie powtórzyć, niezależnie od powodów, jakie by mnie do tego pchały.
Dodatkowo, pomimo bana, siedziałem na discordzie pod nickiem smutnykubix, gdzie pomagałem w miarę moich możliwości rozwiązywać problemy niektórych graczy z przykładowo wejściem na serwer. Podczas samego pobytu na serwerze dodatkowo zdobywałem, zamiast tracić punkty dla swojego domu, w ten sposób starając się udowodnić, że jednak zależy mi nie tylko na sobie, ale także na pracy zespołowej jak i dbaniu o dobro wspólne.
Szczerze? Kubixowi należy się unban. Faktycznie, skopiował on ogormne ilości knutów, lecz nie jeden raz udowodnił, iż zależy mu na tym, aby wrócić. Znacząco się poprawił, przyznał do błędu i co najważniejsze, żałuje tego co zrobił. Podczas swojego krótkiego powrotu na serwer, pokazał jak mu na tym zależy, biorąc czynny udział w pomocy na serwerze. Między innymi pomagał rozwiązywać sprawy na #problemy, czy zgłaszał usterki serwera. Mam nadzieję, że chłopakowi wybaczycie i dacie drugą szansę.