Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Mike Benton [Ucz2]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
____
_________
__________________
(23.11.2019 22:04)Konfidencik napisał(a): [ -> ]
Imię i Nazwisko:
Mike Benton
[Obrazek: 4izORMQ.png]
[Obrazek: 59cc19e0330102140de6374539600bcc.png]
jebać emo, pozdro
tak sie zastanawiam ukraina czy ty w wolnym czasie po prostu przegladasz foreum hapla i koemntujesz pod jakimis starymi watkami o ktorych wszyscy zapomnieli
hej ukraina kraszujesz moze emo chlopcow z hapel pl bo ja tak
(08.02.2020 23:32)ambi napisał(a): [ -> ]tak sie zastanawiam ukraina czy ty w wolnym czasie po prostu przegladasz foreum hapla i koemntujesz pod jakimis starymi watkami o ktorych wszyscy zapomnieli
oh shit, odkryła moją egzystencje haplową.

(09.02.2020 13:57)Tenshi napisał(a): [ -> ]hej ukraina kraszujesz moze emo chlopcow z hapel pl bo ja tak

Hej Tenshi, dawno cię tu nie widziałem, a mniejsza, generalnie to zależy od postaci, czy są to typowe Dominiki czy może coś ciekawszego
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
@ref wygląd karty postaci został zmieniony
no i gorzejh jak nue jest juz emo....
(23.11.2019 22:04)Konfidencik napisał(a): [ -> ]Aktualnie ubiera się w różnego rodzaju swetry, jeansy oraz trampki.
mugol