Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: [APELACJA] NICK
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Osoba nakładająca karę: nawet nie wiem  Sad
Powód nałożenia kary: grozby grozenie miendzy innymi
Czas trwania kary: czekam juz tak dlugo ze chyba perm
Opis sytuacji: a wienc to zaczelos ie gdy moje podanie zostalo zaakceptowane.. wszedlem na serwer i zrobilem co bylo trzeba a nastepnie napisalem do admin daj range prosze. tu popelnilem blond w postaci gruzb smierci  np jego rodziny.

Argumentacja: bardzo chcialem zagrac na Hapel i napracowalem sie nad podaniem. duzo czasu minelo odkad zostalem zbanowany nieslusznie poniewaz to co pisalem nigdy nie wydazyloby sie gdyby nie moja sytuacja zycia prywatnego Sad (napieta sytuacja) napisalem to pod wplywem emocji i przepraszam jeszcze raz mam nadzieje ze unban zostanie uzyskany Big Grin . 


pozdrawiam
iamjanek polska <3


sory pecie

ps dreyfus wykonuje metagaming pyta kemeg w jakiej sali zajencia i nie dowiaduje sie ic
(konfident)
ale cringe
Ci co przestrzegają regulaminu to wiecznie mają bany...
dobre mordy zawsze za kratami...

                                                                                       ~ CzarnaMoc
viper bedzie cos mi pisal jeszcze smiechu warte
ale kozak apelacyjka
Unban gwarantowany janek! Apelacja na najwyższym poziomie
Smile Big Grin Big Grin
ale sprzedaje ludzi omg
(10.03.2020 23:51)CzarnaMoc napisał(a): [ -> ]Ci co przestrzegają regulaminu to wiecznie mają bany...
dobre mordy zawsze za kratami...

                                                                                       ~ CzarnaMoc


To idź stąd
Stron: 1 2 3