Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: **Plakaty w wioskach**
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
**W większości wiosek zamieszkujących przez społeczność magiczną zostały wywieszone plakaty odnośnie kandydatury Erasma Berryla. W Londynie mugole zamiast pierwowzoru widzą informację odnośnie przyjazdu cyrku do Londynu**
 
[Obrazek: SODoSCb.png]

Drodzy obywatele!

Nazywam się Erasm Berryl. I tak jak większość z Was przez Ministerstwo Magii jestem nic nie znaczącym, szarym już nawet nie człowiekiem, a robolem. Jednak ja uderzam pięścią w stół i mówię NIE! Czas by rządzący wzięli nas, szarych ludzi pod uwagę! Bo to dzięki nam oni mają pracę, i to dzięki nam istnieje Ministerstwo Magii! Pragnę prosić Cię o zagłosowanie na mnie. Jeśli jesteś kochającym swoich dzieci rodzicem, zrób to dla nich. Jeśli nie masz dzieci, zrób to dla następnego pokolenia! Po dzisiejszej debacie zdałem sobie sprawę, że pozostali kandydaci gdzieś mają dobro obywateli! Odpowiedzi na pytania z ich strony były albo nie jasne, albo w ogóle się nie pojawili pokazując jak bardzo mają w mniemaniu swoich wyborców. 
 
Obiecuję Wszystkim z Was, że jeśli moje obietnice wyborcze nie dojdą do skutku wraz z końcem kadencji wydam na sobie pierwszy raz od wielu lat karę śmierci! Drodzy Państwo, jestem pewien, że wraz z Wami do tego nie dojdzie! Gdyż my wszyscy, wspólnie zbudujemy coś nowego, coś czego poprzedni kandydaci oraz teraźniejsi nigdy nie widzieli na oczy. Sprawiedliwe Ministerstwo Magii! Które zapewni wszystkim godne zarobki, uczciwe traktowanie oraz sprawiedliwe sądownictwo! A co najważniejsze, bezpieczeństwo. 
  
Chciałbym i głęboko wierzę w to, że dzięki Waszej pomocy zbudujemy atmosferę w pracy taką, jaką każdy by sobie wymarzył. Gdzie pracownicy traktują się jak wielka, wspólna rodzina działająca na korzyść każdego, a nie tylko i wyłącznie swoją.
 
Czas skończyć z korupcją, rasowością, czystością krwi i usadzaniu na ważnych stanowiskach znajomych, z którymi rozrabuje się Ministerstwo! Niech żyje równość!
 
Powstańcie z kolan bo inaczej razem z innymi oglądać będzie błagające o pomoc Ministerstwo Magii, które już teraz upada powoli na kolana! Nadszedł czas odróżnić koleżankę, od kandydatki na Ministra Magii, gdyż to dwie inne osoby. Zacznijcie myśleć sami, nie pozwalajcie myśleć za Was innym. Wyciągnijcie wnioski z historii, ile razy ufać można osobom o tym samym nazwisku? 
 
Czy chciałbyś by rządził ktoś, kto nie miał czasu zjawić się na debacie? Czy chciałbyś by rządził tobą ktoś, kto dopiero kilka miesięcy temu wrócił do ojczyzny by wziąć udział w wyborach? Oni nie wiedzą jaka jest sytuacja w kraju, oni mają tylko w głowie, jak owinąć Cię w okół palca, tak byś nie zauważył na co idą twoje ciężko zarobione pieniądze!
 
 Drogi czarodzieju, zapomniałeś już ilu czystokrwistych czarodziejów rządziło twoim krajem? Oni nie znają pojęcia "bieda", bo nigdy jej nie doświadczyli! Od zawsze posiadali wysokie majątki, i wysokie stanowiska. Im nie jest na rękę pracować za 60 knutów miesięcznie, dlatego nie rozumieją naszego problemu! Ci co od małego mają wszystko, nie widzą problemów w funkcjonowaniu naszego państwa - ja, Erasm Berryl natomiast to widzę, i wierzę w to, że to ten dzień, ten rok, ta chwila by to zmienić i skończyć!
 
Czas rozliczyć wysokie rody z ich brudów! Czas na sprawiedliwość! Czas na pozytywne zmiany! To czas na nas!

  Głosuj na mnie, a nie pożałujesz - nie robię tego dla Ciebie, robię to dla nas wszystkich. Czas naprawić to, co inni przez lata rozkradli. Musimy pokazać im kim tak na prawdę jesteśmy, i jak ważni jesteśmy. Bo gdyby nie my "robole" nie było by ich "wysoko ustawionych przez znajomych rządzących". Pozytywna zmiana, tu i teraz. Głosując na mnie, głosujesz na siebie i swoją przyszłość - Erasm Berryl. 
**O godzinie 23;59 plakaty zniknęły**