Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Podanie na Bibliotekarza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[IC]
Imię i nazwisko: 
Ross Euron Navarro
Wiek:
20 lat
Miejsce urodzenia:
Szpital św. Munga
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Podstawowe + Domowe wykształcenie muzyczne w szerokim zakresie
Posada, na którą aplikujesz:
Bibliotekarz
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Do dyrekcji przyleciała zwyczajna, nie żadna fancy, sowa niosąca w dziobie list a w liście słowa zamieszczone poniżej. Papier, na którym zostały zapisany pachnie dębem i pomidorówką.**
Szanowna Dyrekcjo, wysoki sądzie!
A nie, bez tego sądu. Piszę ten list z zamiarem dostania się na posadę bibliotekarza. Dlaczego akurat ja? Chciało by się zapytać ale siedzę sam więc było by to dziwne jakby ktoś zapytał, jednakże odpowiem. Lubię książki, lubię zamek. Spędziłem tam cudowne lata swojego dzieciństwa przechodzącego w bycie nastolatkiem. Mam z tym miejscem związanych wiele cudownych wspomnień. Niestety życie potoczyło się tak, że nie mam pieniędzy a bardzo ich potrzebuję. Pomyślałem więc, że zgłoszę się na to wolne stanowisko. Było to mniej więcej w tym czasie kiedy kupowałem gotową pomidorówkę w sklepie a dział obok były książki. Może nie mam jakiegoś super wykształcenia ale za to mam poczucie humoru i żywą osobowość, która nada bibliotece życia. (Wtedy kiedy chodziłem do szkoły nie było za dużo życia w bibliotece...) Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku/podania.
Pozdrowienia, wyrazy szacunku i wszystkie te inne,
Ross Euron Navarro-Lavenhart-Wright-Nigdroke.
 
P.S. W międzyczasie pisania listu grzała mi się pomidorówka na obiad, proszę nie zwracać uwagi na ewentualny jej zapach.
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Standardowe Umiejętności Magiczne:
Numerologia - Powyżej Oczekiwań
Obrona Przed Czarną Magią - Zadowalający
Mugoloznawstwo - Wybitny
Zielarstwo - Nędzny
Eliksiry - Troll
Okropnie Wyczerpujące Testy Magiczne:
Obrona Przed Czarną Magią - Zadowalający
Historia Magii - Nędzny
Zielarstwo - Nędzny
Eliksiry - Troll
Starożytne Runy - Powyżej Oczekiwań
[OOC]
Nick w grze:
Ross
Czy masz jeszcze inne konta?:
Oczywiście
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Na drugim koncie byłem przez jakiś czas nauczycielem. Bycie bibliotekarzem chyba nie jest aż tak trudne jak by się mogło wydawać. 
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Chciałbym rozwinąć nieco postać, mam pomysły na różne fajne rzeczy związane z biblioteką. Postać też potrzebuje pieniędzy więc no, tonący brzytwy się chwyta a że nie ma innych fajnych ofert no to ta dam, oto jestem.
Nazwa Discord:
Wookie#1730
(Na discordzie Haplowym mam taki zielony ładny kolorek)