Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Karta postaci Simon Scamander - Uczeń Klasa 2 [2OOC]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Simon Scafander

[Obrazek: cTwapo6]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Dolina Godryka

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Simon jest miłym spokojnym uczniem który nie robi awantur. Jak jest poważna sytuacja umie utrzymać powagę. Pomaga swoim przyjaciołom i jak jest zagrożenie nigdy ich nie zostawia.

HISTORIA POSTACI:
Simon uczęszczał do Hogwartu w 79/81. Nauczył się wielu magi, zdobył też przyjaciół. Niestety przez te lata w Hogwarcie jego tata zachorował, ale wyzdrowiał. Simon nie zmienił zdania o Albusie Dumbeldorze, nadal jest jego fanem, a jak przybył do Hogwartu zaczął się interesować jeszcze bardziej. Simonowi najlepiej zna się na magicznych zwierzętach. Co nie znaczy że nie lubi innych przedmiotów.
Nick w grze: HokuszekPL
Odrzucam

Edytuj wcześniejszą kartę jak chcesz coś zmienić/dodać. Masz już postać o tych danych.

Aby dostać rangę następnej klasy zgłoś się po prostu za pomocą komendy /helpop, a ktoś Ci ją da.
(04.05.2020 00:26)Danon napisał(a): [ -> ]Odrzucam

Edytuj wcześniejszą kartę jak chcesz coś zmienić/dodać. Masz już postać o tych danych.

Aby dostać rangę następnej klasy zgłoś się po prostu za pomocą komendy /helpop, a ktoś Ci ją da.
oki dziękuję
Pamiętaj, że jest to nazwisko kanoniczne i nie możesz go użyć przy tworzeniu postaci. To tak na przyszłość.
(04.05.2020 00:26)Danon napisał(a): [ -> ]Odrzucam

Edytuj wcześniejszą kartę jak chcesz coś zmienić/dodać. Masz już postać o tych danych.

Aby dostać rangę następnej klasy zgłoś się po prostu za pomocą komendy /helpop, a ktoś Ci ją da.
Tak ja dałem nazwisko Scafander a teraz mi się pomyliło i napisałem Scamander