Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Karta postaci Michael Scott - Uczeń Klasa 1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Michael Scott

[Obrazek: bmPfo3Q]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Witham, Halcyon Cl 45,  Essex

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Ravenclaw

CHARAKTER POSTACI:
Niezrównoważony? To chyba złe określenie, mimo że często byłem tak określany. Delikatny dziwak, trochę zamknięty w swoim własnym świecie, ze swoimi pomysłami i zainteresowaniami. Może nawet przykład dla kogoś, kto czuje się odrzucony. Potrafiący radzić sobie sam ze sobą logicznie tłumacząc sobie rzeczywistość, ale często zatruwając się własnymi przemyśleniami dołując się. Bardzo energiczny, gdy czuje się bezpiecznie w znanym towarzystwie. Bardzo delikatnie podchodzący do osób, których nie zna, lecz przy tym dający każdemu szanse. Wyrozumiały przy osobach nad którymi czuje wyższość (przez relacje w rodzinie gdzie był odrzucany i ciężko było mu zaistnieć). Dosyć silny i zbudowany chociaż niski. Czarne włosy, bardzo gęste i odstające uszy, które kiedyś były kompleksem. Niektórzy nazywają mnie cwaniakiem ale ja po prostu lubię się uśmiechać Smile.

HISTORIA POSTACI:
Będąc drugim dzieckiem w rodzinie, mieszkającej w wiosce, żyłem w swoim świecie. Rodzeństwo traktowało mnie inaczej. Miałem swoje zainteresowania którymi się nie chciałem dzielić. Lubie sport, bardzo należałem do drużyny sportowej i kiedyś byłem w tym bardzo dobry. Paczka 3 znajomych, którzy przyjeżdżali na odpoczynek do wioski to było coś co wystarczało mi w zupełności. Traktowali mnie jak dobrego kumpla i to z nimi mam najlepsze wspomnienia Uwielbialiśmy bawić się na drzewach, biegać i budować bazy i zamki. Pewnego dnia kiedy mama (jedyna osoba, która uważała mnie za członka rodziny) zawołała mnie na obiad, rzuciłem kamieniem, który miał być moją bronią przed potworami które atakowały naszą bazę. Okazało się że kamień cisnąłem tak mocno że ledwo brakowało abym śmiertelnie ranił mojego przyjaciela w głowę. zaniepokoiłem się moją nadprzyrodzoną siłą ale zamotany i wystraszony uciekłem do domu. Kilka dni później próbowałem odtworzyć mój wyczyn lecz nie udawało mi się. Kilka miesięcy później niespodziewanie dostałem list z dziwną pieczęcią.
Akceptuję!
Twoja postać trafia do Ravenclaw!
Zgłoś się na serwerze po rangę, wysyłając link do swojego podania za pomocą komendy /helpop. Życzę miłej zabawy!