Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Karta postaci Charles Stevens - Uczeń Klasa 1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Charles Stevens

[Obrazek: qe468qc]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, 5 Dorset Street

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Hufflepuff

CHARAKTER POSTACI:
Jestem osobą spokojną niż szaleć z przyjaciółmi wole przeczytać książke pijąc herbatę w deszczowe dni. Moją ulubioną pora roku jest jesień uwielbiam deszcz za oknem opadające liście i wycieczki do lasu zbierając kasztany, żołędzie itp. Zawsze miałem marzenie by mieć domek nad rzeką w lesie z małym ale pięknym ogródkiem

HISTORIA POSTACI:
wychowywałem się w bogatej rodzinie mój tata był szefem firmy marketingowej a mama projektantką mody mieszkała z nami babcia po śmierci dziadka stała się jeszcze dziwniejsza niż zwykle mówiła coś pod nosem o jakimś volarcie voldercie czy czymś takim zacząłem się niepokoić spędzałem z nią więcej czasu, w porze obiadowej gdy rodziców nie było w domu przygotowałem obiad dla mnie i dla babci gdy już usiedliśmy do stołu babcia popatrzyła się na łyżke i stało się coś bardzo dziwnego bez niczyjej pomocy łyżka zaczęła lewitować strasznie się przestraszyłem, po obiedzie poszedłem do pokoju i chciałem zobaczyć czy mam to coś co moja babcia popatrzyłem na długopis i stało się to samo co w przypadku mojej babci długopis lewitował gdy rodzice przyszli do domu powiedziałem o tym co się stało oni mnie wyśmieli i powiedzieli że magia nie istnieje po rozmowie tata powiedział że mi wierzy bo on sam jest czarodziejem nie mogłem w to uwierzyć następnego dnia gdy byłem na balkonie przyleciała sowa z listem w pysku na liście było napisane moje nazwisko i coś z ministerstwa magii byłem strasznie podekscytowany dowiedziałem się że jestem czarodziejem
Wstrzymuję.
Zmień objawienie mocy. Jest to wydarzenie nagłe, występujące pod wpływem silnych emocji twojej postaci, więc nie polega na tym że chłopak zaczął się w coś wpatrywać, a to zaczyna latać. List do Hogwartu przychodzi kiedy postać kończy 11 lat, a nie kiedy dowiaduję się o magii, popraw to. Kolejny punkt to interpunkcja, historia jest napisana w jednym zdaniu, więc dodaj przecinki, kropki i duże litery. Będzie to wtedy o wiele bardziej czytelne.
3 dni, 3 szanse na poprawę.
Odrzucam.
Czas na poprawę niestety minął.