Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: spadający głód i miejsce respawnu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Mój problem polega na tym, że jak tylko trochę podbiegnę głód spada mi w całości i żadne jedzenie mi go nie uzupełnia co prowadzi do śmierci głodowej i tak w kółko. Restartowałam grę - nie pomogło.

Drugi problem polega na tym, że dzisiaj zaakceptowano mi podanie jednak pojawiłam się w hogwarcie. Ze 3 lata temu pisałam podanie o którym zapomniałam, na serwerze nadal jestem jako postać z ravenclaw, a nie z hufflepuff z imieniem i nazwiskiem z podania, które mi dzisiaj zaakceprowano. Czy jest szansa aby zresetować moją postać i tepnąć mnie na pokątną?
wydaje mi się że tylko zostaje stworzyć nową postać, skoro na tej się nic ciekawego nie działo, że jesteś w stanie ją zresetować
(19.06.2020 20:34)KapitanUkraina napisał(a): [ -> ]wydaje mi się że tylko zostaje stworzyć nową postać, skoro na tej się nic ciekawego nie działo, że jesteś w stanie ją zresetować
Tylko jak tę postać zresetować
Napisz do mnie na dc, bo będzie mi łatwiej na bieżąco rozmawiać Big Grin Danon#3695 i na przyszłość polecam pisać od razu na discordzie, na #problemy-techniczne, bo szybciej możesz otrzymać pomoc

Jeśli chodzi o nick to nie ma możliwości, zrób nowy Sad
Jesli chodzi o głód to prawdopodobnie jesz nieoksryptowane jedzenie. Pod wielką sala znajduje się skrzat od którego uczniowie mogą wziąć kanapki, które dają napełnienie głodu
Wjedź na serwer pod innym nickiem np. Peoniaaa czy coś podobnego co masz na forum. Powinno pomóc, no i prefix też dostaniesz nowy.