Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Karta postaci Adrienne Wilson - Uczeń Klasa 1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Adrienne Wilson 



STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Waterson Street 7

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Uważam się za dosyć mądrą osobę. Jestem dla wszystkich szczera, ponieważ nienawidzę kłamać. mam super poczucie humoru i lubie poznawać nowych przyjaciół. Jestem również miła, uwielbiam pomagać innym!

HISTORIA POSTACI:
Urodziłam się 12 marca 2072 roku. Mój tata był mugolem , a moja mama czarodziejem. Od wczesnych lat miałam do czynienia z magią itp. Zawsze chciałam dorównać mamie, ponieważ jest taka cudna! Był normalny dzień jak każdy moja mama powiedziała że przyjeżdża do nas ciocia z kuzynką przyznam, że nie byłam zadowolona. Było nawet miło dopóki nie zostałam sama z moją kuzynką tak mnie zirytowała że objawiła się moja moc. Moi rodzice mnie wspierali i chcieli żebym rozwijała magiczne moce. W moje 11 urodziny przyleciała śnieżno-biała sowa z kopertą. Zauważyłam że to list z Hogwartu byłam taka podekscytowana. Od razu  kolejnego dnia ja i mama pojechałyśmy na ul. Pokątną po potrzebne rzeczy . Pojechałyśmy na dworzec kolejowy pożegnałam się z mamą i poszłam na peron 9 i 3/4. Tak oto rozpoczęła się moja przygoda w Hogwarcie 
WYGLĄD POSTACI:
Długie ciemno-brązowe włosy
Zielono- brązowe oczy
dosyć blada skóra
Powiem tak. Kartę postaci zaakceptuje, ponieważ widzę, że się starałaś. Przed wytypowaniem domu, chcę zwrócić uwagę na kilka spraw, ponieważ sama karta napisana jest dosyć chaotycznie.

W przyszłości, kiedy będziesz aktualizowała kartę postaci, postaraj się o wizualizację postaci z serialu/filmu, która w pewien sposób może być podobna do twojej postaci. Nie jest to żaden obowiązek, ale z doświadczenia wiem, że gracze lubią takie rzeczy.

Przed Hogwartem twoja postać nie mogła ćwiczyć swoich zdolności magicznych, ponieważ na nieletnich nałożony jest radar. Z objawieniem mocy nie mam żadnego problemu, aczkolwiek dalsze ćwiczenia z matką nie mogą mieć miejsca. 

Początkową wiedzę o Harrym Potterze masz, więc nie będę próbował na siłę blokować ci gry na serwerze. Pamiętaj, aby stosować się do powyższego akapitu.

Karta postaci zaakceptowana, twoja postać trafia do..
[Obrazek: 58FGqR8.png]