Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Karta postaci Jacob John Benson - Uczeń Klasa 1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Jacob John Benson



STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Limpsfield Chart, Ridlands Groove 15

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Moja postać jest bardzo dobrze rozwinięta fizycznie jak na swój wiek, od dziecka preferowała grać w piłkę nożną lub uprawiać sporty typu bieganie i stawia zawsze sprawność fizyczną ponad wiedzę teoretyczną, to właśnie dzięki temu że pochodzi z bardzo małej wioski w pobliżu londynu a jej rodzice są rolnikami ma zamiłowanie do natury i nie boi się pracy fizycznej czy brudzenia sobie rąk. Z natury jest spokojnym człowiekiem i bardzo ciężko mu podnieść ciśnienie, lecz jak ktoś zajdzie mu za skóre to może być pewien że nie wyjdzie z tego cało. Cechuje go również asertywność, gdyż jest człowiekiem który dobrze wie czego chce i zawsze szuka sposobu by osiągnąć swój cel. Lubi pomagać ludziom w potrzebie i nigdy nie waha się gdy trzeba do kogoś wyciągnąć pomocną dłoń. Żyje cytatem z Williama Shakespear'a : "Lepiej być o trzy godziny za wcześnie niż o minutę za późno" co jest odzwierciedleniem jego punktualności.

HISTORIA POSTACI:
Jak już wspominałem moi rodzice to zwykli rolnicy, nigdy nie spodziewałem się że zostanę czarodziejem a o świecie magii dowiedziałem się od babci w wieku 8 lat, to ona opowiadała mi o smokach, jednorożcach i centaurach, o tym że jestem czarodziejem dowiedziałem się pewnego dnia gdy pracowałem z tatą w polu przy wykopywaniu ziemniaków, byłem tak zmęczony że pomyślałem że fajnie by było jakby te ziemniaki same wskoczyły na wóz, a nie trzeba było ich wrzucać na wóz rękami i po chwili tak właśnie się stało, patrzyłem na lewitujące ziemniaki lądujące w wozie, oczywiście tata o niczym nie wiedział i tylko pochwalił mnie że tak dobrze pracuję, lecz gdy opowiedziałem te historie babci ona uparła się żeby mnie wysłać do Hogwartu
Bardzo ciekawa postać, ale muszę się niestety do kilku rzeczy przyczepić i wstrzymać kartę postaci.

1. Postać ma fioletowe włosy na wizerunku - nie jest to naturalny kolor włosów. Jak najbardziej można go osiągnąć farbowaniem albo eliksirami, ale same z siebie włosy fioletowe nie są.
2. Byłoby super gdybyś rozpisał charakter postaci. Na ten moment jego większość to wygląd fizyczny i fragmenty historii, a nie cechy charakteru, które są potrzebne do przydzielenia postaci do domu.
(05.10.2020 18:09)Ewka02 napisał(a): [ -> ]Bardzo ciekawa postać, ale muszę się niestety do kilku rzeczy przyczepić i wstrzymać kartę postaci.

1. Postać ma fioletowe włosy na wizerunku - nie jest to naturalny kolor włosów. Jak najbardziej można go osiągnąć farbowaniem albo eliksirami, ale same z siebie włosy fioletowe nie są.
2. Byłoby super gdybyś rozpisał charakter postaci. Na ten moment jego większość to wygląd fizyczny i fragmenty historii, a nie cechy charakteru, które są potrzebne do przydzielenia postaci do domu.
Już poprawione Smile
Karta zaakceptowana
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Po wejściu na serwer zgłoś się po rangę pisząc /helpop moja karta została zaakceptowana [link do karty]