Archiwum Hapel.pl

Pełna wersja: Karta postaci Isobel Evans - Uczeń Klasa 1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Isobel Evans

[Obrazek: 0438]


STATUS KRWI
100%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Privet Drive 12

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Slytherin

CHARAKTER POSTACI:
Uważam się za osobę niezwykle inteligentną oraz kreatywną, choć także przebiegłą oraz niezbyt przyjacielską . Uwielbiam wyzwania i rywalizację. Największą radość sprawia mi wygrana. Nie spoczywam na laurach tylko staram się wciąż pnąć w górę. Zawsze stawiam na swoim i udowadniam własną rację.

HISTORIA POSTACI:
Oboje rodziców czystej krwi, nigdy nie poznała swojej dalszej rodziny, ponieważ ojciec jaki i matka zerwali z nimi kontakt gdy w grę wchodziło ich szczęście. Teraz pracują w ministerstwie. O tym, że jestem wiedźmą wiedziałam od urodzenia. Rodzice stwierdzili, że lepiej dla mnie gdy od najmłodszych lat będę wiedziała kim tak naprawdę jestem. Od zawsze marzyłam by uczyć się w Hogwarcie, dopiero gdy dostałam list zaczęło to do mnie naprawdę docierać i wiem że gdy dostaję taką szansę nie mogę jej zaprzepaścić. 
Wstrzymuję.
Evans jest nazwiskiem kanonicznym, dlatego nie może być używane przy tworzeniu nowej postaci - musisz zmienić je na inne.
Obrazek przedstawiający wygląd postaci nie działa. Możesz wstawić działający link (najlepiej skopiowany po wstawieniu zdjęcia na imgur.com), bądź w kilku zdaniach opisać jej wygląd zewnętrzny.
Wybrany przez ciebie status 50% czystości krwi całkiem nie pokrywa się z faktami zawartymi w historii (jeden z rodziców  wciąż może być czystokrwisty, jednak ten drugi musi być mugolem, a co za tym idzie nie może pracować w Ministerstwie). 
W związku z tym, że historia nie została zbyt rozpisana prosiłabym o uwzględnienie w niej w kilku zdaniach zakupów na Pokątnej i chwil spędzonych na Peronie 9 i 3/4 przed wyprawą do Hogwartu.

W razie problemów śmiało możesz napisać do mnie na discordzie (Tenshi#7716) lub w wiadomości prywatnej na forum.
Poprawiając wątek zrób to poprzez jego edytowanie, a nie tworzenie nowego.
3 dni na poprawę.
Odrzucam, czas minął.